صفحه 10 از 85 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 846

موضوع: مسائل بعد از AOR در Express Entry

پیش فرض پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

با سلام. از دوستان کسی می دونه خواستن رزومه و سوابق تحصیلی، یعنی تو چه مرحله ای هستیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    با سلام. از دوستان کسی می دونه خواستن رزومه و سوابق تحصیلی، یعنی تو چه مرحله ای هستیم؟
    به نظر میاد قبل از Security Check
    تاریخ AOR شما کی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    همونطور که گفتین همیشه پرونده رو به CSIS نمیفرستن. معمولاً وقتی تو پروفایل وضعیت شما به BGC In Progress تغییر میکنه و ایم وضعیت بیشتر از یکی دو هفته تغییر نمیکنه نشونه اینه که رفتین به CSIS.
    تو نوت CIC معمولاً اطلاعات مربوط به چک امنیتی پاک میشه. حتی تاریخ ارسال. تو نوت فقط میتونین بفهمین که چه تاریخی چک امنیتی شروع شده و بقیه اطلاعات رو از شما پنهون می کنن.
    اما زدن فکس به CSIS هیچ ضرری نداره. فوقش می گن که پرونده تون برای ما ارسال نشده!
    جناب amir_ca عزیز
    بنده بعد از دقیقا 6 ماه و 10 روزه که از AOR میگذره هنوز کماکان منتظرم که PPR بشم. طبق پستهای قبلی ، در 25 May نامه ای برای پرداخت RPRF دریافت کردم که می گفت Eligible هستی و فقط Admisibility review مونده. در 28 May هزینه RPRF رو پرداخت و رسید رو آپلود کردم. از همون موقع هم رو پروفایل نوشته که در حال بررسی requested additional documents هستیم. نمیدونم بررسی یه رسید پرداخت مگه چقدر باید طول بکشه؟
    از طرفی چند وقته که CIC میگه بخاطر مشکلات سایت ممکنه Status اشتباه نشون داده بشه که در حال حاضر BGC برای بنده Not Applicable هست. خواستم بپرسم بنظر شما آیا طبق نامه دریافتی ، پرونده من تو مرحله چک امنیتی هست یا درگیر همون بررسی رسید پرداخت مونده؟
    البته طبق فرمایش شما 5 روز پیش درخواست نوت دادم که تا الان جوابش نیومده و همچنین با CSE سوال کردم که اون هم جوابی دریافت نکرده.
    ممنون میشم پاسخ بفرمایین!

نقل قول نوشته اصلی توسط Trigger نمایش پست ها
    به نظر میاد قبل از Security Check
    تاریخ AOR شما کی هست؟
    April!
    میدانید معمولا چقدر طول میکشه؟

سلام دوستان من تاریخ AOR ام ۶ مارچ بوده و FSW-Inland هستم. تو ماه آپریل آزمایشات پزشکی passed شد. ساعت یک بعد از نیمه شب به وقت eastern time، ازم خواسته شد اطلاعات یه فرم و پر کنم و رزومه رو هم بفرستم. فرم ها امروز فرستاده شد. سوال من اینه: آیا چک امنیتی شروع شده و این بخشی از چک امنیتی هست یا اینکه این برای شروع چک امنیتی هست؟ بعد این مرحله چند وقت دیگه اپلیکیشن approved خواهد شد؟

ممنون می شم اطلاعات و تجربه اتون رو به اشتراک بگذارید.
    Nothing lasts forever in the cold November rain.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nahad نمایش پست ها
    سلام دوستان من تاریخ AOR ام ۶ مارچ بوده و FSW-Inland هستم. تو ماه آپریل آزمایشات پزشکی passed شد. ساعت یک بعد از نیمه شب به وقت eastern time، ازم خواسته شد اطلاعات یه فرم و پر کنم و رزومه رو هم بفرستم. فرم ها امروز فرستاده شد. سوال من اینه: آیا چک امنیتی شروع شده و این بخشی از چک امنیتی هست یا اینکه این برای شروع چک امنیتی هست؟ بعد این مرحله چند وقت دیگه اپلیکیشن approved خواهد شد؟

ممنون می شم اطلاعات و تجربه اتون رو به اشتراک بگذارید.

این سوال منم هست. میشه بگید برای سوال آخر، حتما باید اسم جایی رو ذکر کنیم( که میتوانیم اونجا کار کنیم)؟حتی اگر تو کانادا مشغول کار باشیم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    این سوال منم هست. میشه بگید برای سوال آخر، حتما باید اسم جایی رو ذکر کنیم( که میتوانیم اونجا کار کنیم)؟حتی اگر تو کانادا مشغول کار باشیم؟!
    من خودم زدم که چیزی در حال حاضر ندارم چونکه می خوام در کانادا زندگی و کار کنم. بعد اون قسمت ها که پرسیده شده اسم شرکت، وظایف و راهنما.. من نوشتم Not Applicable
    Nothing lasts forever in the cold November rain.

از دوستانی که pr شون رو گرفتن کسی بوده که ازشون رزومه و سوالات supplementary information request رو خواسته باشن؟میخوام بدونم که سوال آخر رو که می پرسه در مورد شغل آینده تو ایران و نام کمپانی چی جواب دادین؟
    مرسی دوستان

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

دوستانی که میخوان در مورد مرحله Background Check اطلاعات مفیدی رو بدست بیارن، پیشنهاد میکنم به نوشته
    "the anatomy of a background check: in depth analysis" توسط یکی از کاربران خوب canadavisa یه نگاهی بندازن. به نظرم نوشته کاملا معقول و کاربردی هست.

http://www.canadavisa.com/canada-imm...alysis.500146/

نقل قول نوشته اصلی توسط Nahad نمایش پست ها
    من خودم زدم که چیزی در حال حاضر ندارم چونکه می خوام در کانادا زندگی و کار کنم. بعد اون قسمت ها که پرسیده شده اسم شرکت، وظایف و راهنما.. من نوشتم Not Applicable
    مرسی از پاسختون. جواب این سوال رو مردد م هنوز. کسی رو میشناسید که pr گرفته باشه و این سوال رو جواب داده باشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)