صفحه 11 از 85 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 846

موضوع: مسائل بعد از AOR در Express Entry

پیش فرض پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

سلام دوست عزیز شما کی AOR را دریافت کردید؟

Junior Member

از دوستان عزیز کسی هست بدونه که ویزا آفیس ما کجاست؟ تو نامه ی درخواست RPRF حرفی از ویزا آفیس زده نشده و بالای نامه هم چیزی نبود. تو سایت CIC هم که آنکارا رو مسئول بررسی پرونده ایرانیها کرده. خواستم ببینم میشه به اونا زنگ زد؟ کسی شماره ای چیزی نداره ازشون؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Pro_Eng نمایش پست ها
    از دوستان عزیز کسی هست بدونه که ویزا آفیس ما کجاست؟ تو نامه ی درخواست RPRF حرفی از ویزا آفیس زده نشده و بالای نامه هم چیزی نبود. تو سایت CIC هم که آنکارا رو مسئول بررسی پرونده ایرانیها کرده. خواستم ببینم میشه به اونا زنگ زد؟ کسی شماره ای چیزی نداره ازشون؟
    با شماره زیر تماس بگیرین:
    6139444000
    داخلی به ترتیب
    ١
    ١
    ١
    ٧
    ٠
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

سلام به دوستان گرامی
    بعد از گذشت 7 ماه این وضعیت ماست:
    We are processing your application. We will send you a message when there is an update or if we need more information from you.
    تماس هم گرفتم گفتن در دست اقدامه.
    کسی از دوستان فدرال (FSW) هست که بعد از دسامبر 2016 AOR گرفته باشه و تا الان نامه PPR براش اومده؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام به دوستان گرامی
    بعد از گذشت 7 ماه این وضعیت ماست:
    We are processing your application. We will send you a message when there is an update or if we need more information from you.
    تماس هم گرفتم گفتن در دست اقدامه.
    کسی از دوستان فدرال (FSW) هست که بعد از دسامبر 2016 AOR گرفته باشه و تا الان نامه PPR براش اومده؟

سلام. شرایط شما غیرعادی نیست و شبیه خیلی از ایرانی های دیگه ست. تعداد زیادی هستن که از دسامبر 2016 و حتی قبل از اون هنوز PPR نشدن.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

Junior Member

سلام به دوستان گرامی
    چند روز پیش جواب GCMS Note ما رسید. 110 صفحه بود با کلی اطلاعات. تو صفحه ی سومش یه جایی بود بنام ASSESSMENT که در جلوی ELIGIBILITY نوشته بود Recommend Passed کسی میدونه که این حالت تایید هست یا نه؟
    شاید توصیه به تایید شده ولی هنوز تایید فاینال نشده.
    در جلوی Security نوشته بود Not Started و در جلوی Criminal , Medical گزینه Passed نوشته شده. مشخص هست که تا الان که حدود 7 ماه و 10 روز گذشته کلا وارد چک امنیتی نشدیم چون روی پروفایل هم وضعیت چک امنیتی Not Applicable هست.
    ممنون میشم دوستان جواب بدن.

Junior Member

سلام دوستان
    مي خواستم بدونم ممكنه توي پروسه ي اكسپرسي اينتري، بعد از سابميت كردن الكترونيكي مدارك، آفيسر اصل مدارك رو به صورت هارد كپي بخواد؟
    ممنون

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام به دوستان گرامی
    چند روز پیش جواب GCMS Note ما رسید. 110 صفحه بود با کلی اطلاعات. تو صفحه ی سومش یه جایی بود بنام ASSESSMENT که در جلوی ELIGIBILITY نوشته بود Recommend Passed کسی میدونه که این حالت تایید هست یا نه؟
    شاید توصیه به تایید شده ولی هنوز تایید فاینال نشده.
    در جلوی Security نوشته بود Not Started و در جلوی Criminal , Medical گزینه Passed نوشته شده. مشخص هست که تا الان که حدود 7 ماه و 10 روز گذشته کلا وارد چک امنیتی نشدیم چون روی پروفایل هم وضعیت چک امنیتی Not Applicable هست.
    ممنون میشم دوستان جواب بدن.
    موردی که شما دارین الان برای تعدادی از ایرانی ها هم هست و متاسفانه پروسه برای ایرانی ها کند تر شده. شما Eligibility تون هنوز تایید نهایی نشده ولی همینکه نوشته Recommend Passed یعنی مشکل خاصی تو مدارک نداشتین و احتمال زیاد تایید نهایی هم میشه. البته اینه بگم اگه تو 1 ماه اول به خاطر نقص مدرک کسی ریجکت نشه دیگه خیلی بعیده ریجکت بشه. اینم نمونه نوت یکی از بچه های ایرانی 1 ماه پیش:
    Medical : Passed
    Criminality: Passed
    R10: Passed
    A11.2: Appears Met
    Work Experience: Consistent with NOC, Web-based search confirms employer information
    FSW Selection Criteria (Points/Funds): Appears Met
    Settlement Funds: Appears to meet
    Eligibility: Recommended Passed
    Canada Express Entry

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مي خواستم بدونم ممكنه توي پروسه ي اكسپرسي اينتري، بعد از سابميت كردن الكترونيكي مدارك، آفيسر اصل مدارك رو به صورت هارد كپي بخواد؟
    ممنون
    تا حالا چنین موردی نداشتیم که ازش هارد کپی بخوان.
    Canada Express Entry

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد علامه طباطبایی

سلام دوستان
    من تو تاپیک سوالات کلی 2 3 تا سوال گذاشتم 3 4 روز پیش متاسفانه کسی جوابی نداد. گفتم اینجا مطرح کنم.

1) من 3 ماه پیش آزمایش مدیکال دادم. که حدود 2 3 هفته پیش مدیکال پس شده بودم. اما دیروز پروندم متاسفانه به دلیل آپلود نکردن اصل گواهی عدم سوء سابقه و فقط آپلود کپی برابر اصل و ترجمه اون رد شد. میخواستم بدونم اگه من دوباره دعوتنامه بگیرم مجددا باید آزمایش مدیکال رو انجام بدم یا نه همون مدارکو مجدد میتونم آپلود کنم. ممنون میشم جواب بدید

2) یه سوال دیگه هم داشتم به من گفتن هزینه رو کامل برمیگردونن یعنی هزینه بررسی اپلیکیشن و rprf. میخواستم بدونم این برگردوندن به چه صورت انجام میشه. چیکار باید بکنم؟باید ایمیل خاصی بزنم به جایی؟ ینی از کجا باید پیگیری کنم و تو چه مدتی بهم بر میگردونن. یه جایی تو همین فروما خونده بودم یکی مثکه بعد از یکی دو ماه پس گرفته بود ولی متاسفانه نمیدونم کجا بود. ممنون میشم راهنماییم کنید.

3) آها سوالی که الان برام پیش اومد اینه که اگه من مجدد دعوتنامه دریافت کنم. دوباره موقع سابمیت باید هزینه رو پرداخت کنم یا اینکه چون قبلا پرداخت شده تا وقتی پس نگرفته باشم میتونم از همون استفاده کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)