صفحه 13 از 85 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 846

موضوع: مسائل بعد از AOR در Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

سلام دوستان
    من پرونده ام رو ديروز سابميت كردم و براي ارسال ساپورتينگ داكيومنت ها ترجمه رسمي تمام مداركم رو به همراه كپي برابر اصل فارسی كه ضميمه ترجمه ها هست فرستادم. فقط گواهي سو پيشينه رو، بعلت اين كه تو خود سايت قيد كرده بود، اسكن رنگي از روي اصل فارسی مدرك فرستادم. سوال من الان اين هست كه آيا بايد اسكن رنگي از روي اصل فارسی همه ي مدارك شامل مدارك تحصيلي و كاري ميفرستادم؟ چون تو خود cic ندیدم جايي اين رو قيد كرده باشه. به نظر شما لازم هست كه يه CSE بزنم و واسه كل مداركم اسكن رنگي از روی اصل فارسی رو بفرستم ؟
    ممنون از راهنماييتون

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پرونده ام رو ديروز سابميت كردم و براي ارسال ساپورتينگ داكيومنت ها ترجمه رسمي تمام مداركم رو به همراه كپي برابر اصل فارسی كه ضميمه ترجمه ها هست فرستادم. فقط گواهي سو پيشينه رو، بعلت اين كه تو خود سايت قيد كرده بود، اسكن رنگي از روي اصل فارسی مدرك فرستادم. سوال من الان اين هست كه آيا بايد اسكن رنگي از روي اصل فارسی همه ي مدارك شامل مدارك تحصيلي و كاري ميفرستادم؟ چون تو خود cic ندیدم جايي اين رو قيد كرده باشه. به نظر شما لازم هست كه يه CSE بزنم و واسه كل مداركم اسكن رنگي از روی اصل فارسی رو بفرستم ؟
    ممنون از راهنماييتون
    فکر نکنم به جز همون گواهی سوء پیشینیه بقیه نیازی باشه، همون کپی برابر اصل کفایت میکنه

سلام دوستان. اینجا تاپیکی برای بعد PPR وجود نداره؟ من نتونستم پیدا کنم. سوالات زیادی دارم. درمورد این موسساتی که کار بردن پاسپورت به ترکیه و گرفتن ویزا رو انجام میدن، اینکه تاریخ ویزا از لحظه دریافت ایمیله یا از موقعی که پاسپورت رو تحویل میگیرن، شیش ماه فرصت برای لندینگ قابل تمدیده یا نه، وسط زمستون آیا لندینگ عاقلانه س یا غیرممکن و.... خیلی ممنون میشم اگه جایی هست بهم نشونش بدین و درغیراینصورت اینجا بپرسم همه چی رو.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط azadekhanoum نمایش پست ها
    سلام دوستان. اینجا تاپیکی برای بعد PPR وجود نداره؟ من نتونستم پیدا کنم. سوالات زیادی دارم. درمورد این موسساتی که کار بردن پاسپورت به ترکیه و گرفتن ویزا رو انجام میدن، اینکه تاریخ ویزا از لحظه دریافت ایمیله یا از موقعی که پاسپورت رو تحویل میگیرن، شیش ماه فرصت برای لندینگ قابل تمدیده یا نه، وسط زمستون آیا لندینگ عاقلانه س یا غیرممکن و.... خیلی ممنون میشم اگه جایی هست بهم نشونش بدین و درغیراینصورت اینجا بپرسم همه چی رو.
    سلام. میتونین همینجا بپرسین.
    چند تا موسسه تو تهران کار پیکاپ ویزا رو انجام میدن. تو قسمت خدمات شرکت های اپلای ابراد احتمالا بتونین پیداشون کنین. کلاً پیکاپ ویزا خیلی کار نرم و عادی ای هست.
    تاریخ ویزا اگه روز رسیدن ایمیل باشه مگه کمکی به شما میکنه؟ مهم وقتی هست که ویزا روی پاس میخوره و میرسه به دست شما و میتونین ازش استفاده کنین.
    فرصت برای لند همیشه 6 ماه نیست. بین 1ماه تا یک سال هست عموما و برای هر شخص فرق داره. معمولا تا تاریه اکسپایر شدن مدیکال برای ویزا اعتبار میدن مگه اینکه پاسپورت شما قبل از اون تاریخ اکسپایر بشه. اگه پاسپورت شما زود اکسپایر میشه بهتره زودتر عوضش کنین.
    عوض کردن تاریخ اکسپایر شدن ویزا تقریبا غیر ممکنه و بهتره کلا فراموشش کنین. شرایط بسیار سختی داره و اصلا هم نمیشه روش حساب کرد.
    اینکه لند کردن وسط زمستون خوبه یا بد به خیلی شرایط بستگی داره که توصیه می کنم از پست های بخش زندگی در کانادا و سایر بخش ها استفاده کنین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

سلام به همگی. من یه سوال کوچولو دارم فقط؛
    توی پروفایل من حدود یک ماه پیش Background Check از Not Applicable تغییر کرد به In progress. الان دو روزه که دوباره تبدیل شده به Not Applicable. کسی از دوستان نظری داره که دلیلش چی ممکنه باشه؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Joojak نمایش پست ها
    سلام به همگی. من یه سوال کوچولو دارم فقط؛
    توی پروفایل من حدود یک ماه پیش Background Check از Not Applicable تغییر کرد به In progress. الان دو روزه که دوباره تبدیل شده به Not Applicable. کسی از دوستان نظری داره که دلیلش چی ممکنه باشه؟
    اگه جدیدا (زیر 2 ماه) سابمیت کردین مشکلی نداره و طبیعیه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    اگه جدیدا (زیر 2 ماه) سابمیت کردین مشکلی نداره و طبیعیه.

۴ ماهه. تغییری ایجاد میکنه تو مسأله؟ ممنون.

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Joojak نمایش پست ها
    ۴ ماهه. تغییری ایجاد میکنه تو مسأله؟ ممنون.
    میتونه نشونه خوبی باشه. شاید نخواستن شما رو بفرستن چک امنیتی. به هرحال نگران نباشین. بدتر از فرستادن به چک امنیتی نمیتونه باشه چون الان اکثر ایرانی ها رو میفرستن چک امنیتی نسبتا طولانی
    Canada Express Entry

Junior Member

سلام دوستان
    من 23 Feb پروندم رو سابمیت کردم و 11March AOR شدم. 8June پکگراند چکم به in progress دراومد. ولی ازم فرم A یا فرم دیگه نخواستند. ممکنه بدون اینا چک امنیتیم اوکی بشه یا حتما اونا رو ازم میخوان؟

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Marjaniiii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 23 Feb پروندم رو سابمیت کردم و 11March AOR شدم. 8June پکگراند چکم به in progress دراومد. ولی ازم فرم A یا فرم دیگه نخواستند. ممکنه بدون اینا چک امنیتیم اوکی بشه یا حتما اونا رو ازم میخوان؟
    سلام.
    مشکلی نیست. هر چی مدارک کمتری بخوان، نشون دهنده اینه که وضعیت بهتری از لحاظ پرونده دارید. همه چیز براشون روشن هست و نیازی به مدارک بیشتر برای کلیر شدن ندارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)