صفحه 36 از 85 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 846

موضوع: مسائل بعد از AOR در Express Entry

پیش فرض پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    منم موافقم با شما. مهمترین چیز برای اونا توی کلیرنس سابقه کار هست. چون اخیرا خیلی از ایرانی ها سابقه جعلی ارائه دادن. سربازی هم که هست. حتی من دیدم کسی که کارت سپاه داشته ریجکت شده. خلاصه باید قبول کنیم که مهر isis به ما زدن و اینا نیاز دارن روی ایرانی ها بیشتر ذره بین بگیرن
    خیر سابقه کارو توی کلیرنس چک نمیکنن چون بیکار نیستن تک تک واسه همه کلاینت ها برای هر شرکت این کارو بکنن ضمن اینکه 99.9% شرکتها پرسنلی ندارن اضن که مسلط باشه تا بخاد حتی فقط ایمیل یا تلفن اینا رو انجام بده چه بررسه به جوابیه....کلی پرونده توریستی و دانشوجویی هم رو دستشون مودنده که جند روز پیش هم یکی از مدیران اداره مهاجرت توئیت کرد که از این به بعد هفته ای یک بار پرونده ها رو برای بررسی update میکنیم و دیگه کاری به این نداریم که کی از کجا اپلای کرده..فقط پرونده ها رو بین شعبات پخش میکنیم تا زود تر بررسی بشن و نتیجش اعلام بشه.چون پرونده عقب مونده زیاد داریم. تعداد پرونده هایی که اصطلاحا رو دستشون بلا تکلیف مونده زیاد شده....اینکه از چک امنیتی سابقه کار و بیمه و اینا رو چک بکنن خیلی باشه 1% که تا حالا من نشنیدم برای کسی این کار و بکنن چون میدونن با هاشون هیچ همکاری نمیشه ضمن اینکه باید از کشورهای سازمان منافع اقدام کنن...وَ الا این همه وکیل و کلاینت به نماینده های پارلمان شکایت نمیکردن که اونها به جنب و جوش بیفتن تا به اداره مهاجرت رایزنی کنن...شما 1 ماه دیگه نهایت صبر کن تا نتیجه کار نماینده های پارلمان بیرون بیاد ببینیم چی میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    من از سال 2015 دارم رصد می کنم این سیستم رو و نوت بیشتر از 100 نفر رو دیدم و خوندم که دارم این حرف رو میزنم. وقتی سر سه ماه یا 4 ماه یا 5 ماه آفیسر همه مدارک رو چک کرد و تایید کرد تو نوت میزنه Eligible که معنیش اینه که مدارک شما تایید شده (اما باز هم این احتمال هست که در مرحله صدور ویزا آفیسر بازم مدارک کاری و ... رو بررسی مجدد کنه ولی احتمالش کمه). بعدش که پرونده میره تو چک امنیتی کسی به محل کار زنگ نمی زنه چون چک امنیتی رو اصلا CIC انجام نمیده. یه سری سازمان های دیگه با CIC همکاری میکنن مثل CSIS و CBSA و FBI و ... که بسته به نوع پرونده از یکی از این ها یا از همه شون میخوان که بکگراند طرف رو چک کنن. این بکگراند شامل سربازی هم میشه ولی نه اینکه بررسی کنن آیا طرف مطابق سابقه کاری که ارائه داده در شرکت X کار کرده و حقوقش رو پایین زده یا نه و اینکه شرح وظایف واقعا همینه و بیمه رد شده یا نه. این بررسی ها رو آفیسر قبلش اگه لازم باشه انجام داده.
    دقیقا هم این چک امنیتی برای ایرانی ها و چند تا کشور دیگه ست که اینقدر طول کشیده. هندی ها میانگین PPR شون خیلی پایین تر ایرانی هاست. میانگی PPR برای 80 درصد اپلیکنت های دنیا زیر 6 ماه هست ولی برای ایرانی های بالای 12 شده.

من نگفتم که میان زنگ بزنن محل کار بگن این حقوقش چقد بوده یا کم بوده یا زیاد. بحث سابقه کار و سربازی بود توی پست مبدا، واسه همین مثالهای من با سربازی و شغل بود خواستم پست شروع کننده کج راه نره. دقیقا هیچ کس نمیدونه که CIC دقیقا چیا رو توی چک امنیتی لحاظ میکنه. اینایی که بچه ها میگن معمول ترینه. ولی به نظر من یکی از دلایل اصلی طولانی شدن این کلیرنس اینه که دولت کانادا مستقیم نمیتونه با دولت ایران ارتباط برقرار کنه و این وسط یه سری سازمان واسطه حالا مثه سفارت ها یه سازمان های دیگر هستن که این وسط اینترفیس بین ایران و کانادا هستن.
    خب اون کجا مستقیم از ایران اینفو بگیرن و این کجا که با واسطه باشه. تازه خود شما ایران هستی یا بودی میدونی چه خبره اینجا. یکی میخواد بره زورشون میگیره انگار داره ارث پدرشون رو میبره.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    من نگفتم که میان زنگ بزنن محل کار بگن این حقوقش چقد بوده یا کم بوده یا زیاد. بحث سابقه کار و سربازی بود توی پست مبدا، واسه همین مثالهای من با سربازی و شغل بود خواستم پست شروع کننده کج راه نره. دقیقا هیچ کس نمیدونه که CIC دقیقا چیا رو توی چک امنیتی لحاظ میکنه. اینایی که بچه ها میگن معمول ترینه. ولی به نظر من یکی از دلایل اصلی طولانی شدن این کلیرنس اینه که دولت کانادا مستقیم نمیتونه با دولت ایران ارتباط برقرار کنه و این وسط یه سری سازمان واسطه حالا مثه سفارت ها یه سازمان های دیگر هستن که این وسط اینترفیس بین ایران و کانادا هستن.
    خب اون کجا مستقیم از ایران اینفو بگیرن و این کجا که با واسطه باشه. تازه خود شما ایران هستی یا بودی میدونی چه خبره اینجا. یکی میخواد بره زورشون میگیره انگار داره ارث پدرشون رو میبره.
    من صحبتم اینه که اصولا ارگان های دولتی ایران هیچ اطلاعاتی به استعلام های اینچنین نمیدن. بررسی هایی که در بهش چک امنیتی انجام میشه با توجه به دیتابیسی هست که در سازمان های امنیتی خودشون دارن، سرچ های اینترنتی و شاید کمک گرفتن از سایر کشورها باشه. اما از ایران هیچ اطلاعاتی رو نمی تونن استعلام کنن و اصلا ارتباطی با ایران نمیتونه برقرار باشه که مستقیم یا غیر مستقیم باشه.
    شما مثلا منظرتون اینه از ایران مستقیم یا غیر مستقیم استعلام بگیرن که فلانی که گفته تو ارتش نیروی دریایی یگان فلان بوده واقعا هست یا نه؟ چنین چیزی نیست و این قبیل استعلام ها شدنی نیست.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

دوستان عزیز سلام
    لطفا، خواهشا متن زیر را با دقت و حوصله مطالعه کنید:

اگر طی چند روز پیش پست های مرتبط با پرونده های همگیمون که پروسه آن دیگه بیش از یکسال و حتی خیلی از دوستان مثل خود من به 16، 17 ماه هم رسیده، گروهی از کلاینت ها و وکلای معتبر مهاجرت در حال جمع آوری امضا برای درخواست (petition) جهت ارائه به نمایندگان پارلمان کانادا هستند تا موضوع تاخیر های طولانی در مورد زمان رسیدگی به پرونده های مهاجرتی/دانشجویی بخصوص بخصوص ایرانیها از سوی اداره مهاجرت مورد بررسی قرار بگیرد و انشااله رایزنی های لازم بین پارلمان و اداره مهاجرت برقرار شود تا باعث رسیدگی سریعتر به پرونده های راکد شود.
    امروز لینک این دادخواست از طریق وکیل من به دست من رسید و خود ایشان هم این دادخواست را امضا کرده و من هم تمام موارد و نکات مهم رو از ایشون پرسیدم تا بتونم برای کمک به این حرکت یکدست جوانان ایرانی، اطلاعات معتبر و کاملی را جهت امضای این دادخواست به شما دوستان در این سایت ارائه بدهم.
    ابتدا به طور مختصر، چکیده از متنی که برای این موضوغ در نظر گرفته شده و توی این لینکی در ادامه قرار خواهم داد را خدمتتان شرح میدهم: " ابرانیها با سطح دانش بالا از لیسانس تا دکترا و فوق دکترا و حتی دیپلمه هایی که به جرات میتوان گفت دارای مهارتهای بالای کارهای فنی و حتی کارهای بیزنسی هستند و همگی در سطح خوب و عالی زبان انگلیسی قرار دارند که این جوانان در زمینه های کاری متنوع جزو افراد کارآزموده با انگیزه هستند و تلاش میکنند تا در مملکت خود تونایی های خود را برای پیشرفت کشورشان بکار گیرند اما متاسفانه به دلیل مشکلات اقتصادی شدید و مسادل دیگر در کشور (که خودتان بهتر میدانید) امکان بروز این توانایی ها و پرورش استعدادهای این نیروهای کار با انگیزه و متخصص وجود ندارد، در نتیجه همگی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم میکنندو به مرور دچار ناامیدی از آینده کاری و آسایش اجتماعی خود شده اند. لذا برای رسیدن به اهداف مد نظر و ایجاد رفاه بیشتر اجتماعی و کسب جایگاه مناسب در زندگی و پیشرفت در حوزه علم و کسب تجربه های جدید و ارائه تونایی ها خود در یک کشور پیشرفته مثل کانادا، اقدام به برنامه ربزی برای مهاجرت به این کشور کردند که متاسفانه در ماه های اخیر و به طور کل در یک سال گذشته تاخیر های بسیار طولانی در خصوص نتیجه نهایی پرونده ها رو شاهد هستیم، که به گفته بعضی از سازمانهای دولتی خود کانادا، فعلا اولویت بررسی پرونده به طور اخص برای پناهجویان کشورهایی است همه میدانیم یا جنگ زده هستند یا از سطح دانش و فرهنگ پایینی حتی در جامعه خود و بدتر از آن در جامعه کانادا برخوردار هستند. در حالی که این تحصیل کرده های ایرانی و مهارت های علمی و تخصصی جوانان ایرانی است که برای جامعه کانادا بسیار بسیار مفید خواهد بود و هرچه این تاخیر بیشتر شود هر دو طرف روز به روز فرصت های عالی و مناسب رو از دست خواهند داد، لذا تسریع در رسیدگی به پرونده های ما قطعا باعث رشد کشور کانادا و از طرف دیگر ایجاد رفاه و آسایش اجتماعی برای خود مهاجرین ایرانی خواهد شد که به نوعی یک بازی بُرد-بُرد است که متاسفانه دولت کانادا فعلا این موضوع را به دلایل میشه گفت شاید معلوم و شاید نا معلوم نادیده گرفته است." و در جایی دیگر نوشته شده" چطور است که سازمان CBSA مدت زمان بررسی security screening رو برای پناهجویان سوریه ای (OSR=Operation Syrian Refugee) رو از 30 روز به 96 ساعت کاهش داده اما برای کیس هایی مثل FSW - CEC – PNP اهمیت کمتری قائل میشود و پروسه چک امنیتی آنها تا این حد طولانی میشود؟ " ( این مورد توی لینک شماره 1 که در پایین وب سایت قرار دارد نوشته شده است. آدرس مطلب: عنوان 8.1.1 process design متن شماره 29)
    لذا از تمام دوستان عزیز که ماه هاست منتظر اعلام نتیجه هایی پرونده خود هستند (مثل خود من که 17 ماهه منتظرم) خواهش میکنم، تکرار میکنم با تمام وجود خواهش میکنم این لینک را بعد از امضا، برای تمام دوستان، اقوام، گروه های اجتماعی که عضو هستید یا با هر روش خلاقانه ی دیگری که بتواند سریعتر امضاهای بیشتری را جمع کرد، ارسال کنید تا به امید خدا هر چه زودتر شاهد تغییر رویه و سریع شدن بررسی پروسه پرونده های خود باشیم. به جرات باید بگم این کار بیش از 30 ثانیه طول نخواهد کشید تا 1 امضا به امضاهای دیگر اضافه شود.
    نکات مهم که از طریق وکیل به من اعلام و من هم به شما دوستان منتقل میکنم به این صورت است:
    1- حداقل امضای لازم برای قبول شدن این دادخواست 2500 امضا هست که من از ساعت 12 امشب تا همین الان که دارم این پست را برای شما مینویسم 22 امضا جمع کردم و مجموع امضاها تا الان 2064 شده است که فاصله بسیار کمی تا 2500 امضا داریم!
    2- دقت کنید این دادخواست فقط باید توسط افرادی امضا شود که یا سیتیزن کانادا باشند یا اقامت دائم کانادا (کارت PR) را داشته باشند، لذا افرادی مثل خود من و کسانیکه سیتیزن یا اقامت ندارند نمیوانند این فرم را امضا کنن.
    3- افراد امضا کننده میتوانند از هر ملیتی باشند و نیازی نیست که حتما ایرانی باشند. حتی پدر و مادر، خاله، دایی ،عمه، عمو و کل خاواده و دوست های این افراد که واجدالشرایط هستند هم میتوانند فرم رو امضا کنند. پس نسبت و سن هم مطرح نیست. فقط و فقط آن شخص سیتیزن یا اقامت دائم کانادا (PR) را داشته باشد کافیست.
    (من خواهرو شوهرش مقیم کانادا، داییم و زن و پسرش سیتیزن هستند که دایی و شوهر خواهر من در شرکت هایی کار میکند که همه افراد و دوستانشان همگی خارجی/ایرانی و سیتیزن هستند که به همه آنها اعلام کردیم و تک تک دارن دادخواست را امضا میکنند.) پس اگر دوست، فامیل و اشخاصی را دارید که این 2 شرط را دارند میتوانید لینک را به آنها بدهید و از آنها بخواهید علاوه بر امضای دادخواست، لینک را به تمام دوستان و همکارانشان هم بفرستند تا تعداد امضاها رو بتونیم هرچه زودتر به 2500 برسانیم.
    4- پس از ورود به آدرس لینک فرستاده شده در همان ابتدای صفحه، در سمت راست پرچم کانادا گزینه ای با عنوان " Sign This Petition " وجود دارد که برای ثبت امضا کافیست در همین قسمت فقط نام، نام خانوادگی و یک ایمیل آدرس را در فیلدهای مربوطه نوشته شود و دکمه Sign را کلیک کنند و تمام. بعد از این مرحله چند گزینه به شما پیشنهاد میشود که مثلا میخواهید این آدرس را در شبکه اجتماعی که دارید به اشتراک بگذارید و 2و3 گزینه دیگر و نهایتاً گزینه دارد که میتوانید این گزینه ها رو skip کنید. تصمیم گیری این مورد دیگه شخصی است که هر کدام از گزینه ها رو که مایلید میتوانید انخاب کنید یا skip کنید.
    در آخر ضمن قرار دادن لینک مورد نظر مجددا از تمام دوستان خواهش میکنم که برای رسیدن به هدفی که قرار یود نهایتا 6 ماهه به آن برسیم و حالا بیش از 1 سال و حتی 1 سال و نیم است که منتظر آن هستیم و همه این را درک کردیم که هر روز که جوابی از پرونده به دستمون نمیرسد با یک حس نا امیدی مواجه میشویم، پس بیایید به کمک همدیگه کاری کنیم تا برای دست یابی به هدفی که انتخاب کردیم و برای آن وقت، فکر، هزینه و همه توانمون رو گذاشتیم، هر چه زودتر اقدام کارسازی انجام دهیم.
    نکته: از دوستانی هم که کار اقامتشان درست شده و الان در کانادا هستند و به سایت applyabroad سر میزنند خواهش میکنم در صورت مطالعه این تاپیک آنها نیز به کمک ما بیایند و لینک را به دوستان، اقوام، همکار و هر کسی که میشناسند که سیتیزن یا مقیم دائم کانادا هستند نیز این فرم را بفرستند و توضیحات لازم رو هم به این افراد بدهند تا به امید خدا خیلیییی زود به 2500 امضا برسیم تا شاهد خبر های خوبی در روزهای آینده باشیم.
    لینک مورد نظر:

https://www.change.org/p/justin-trud...ases-in-canada

با تشکر فراوان از همه شما دوستان عزیز که وقت گذاشتید و با صبر و حوصله متن رو خواندید و این دادخواست را امضا کردید و آن را با دیگران به اشتراک گذاشتید.

به امید روزها و خبرهای خوب برای همه.

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

آیا از بین ایرانی ها کسی هست که سکیوریتی چک بهش خورده باشه و اخیرا در دو سه ماه اخیر تونسته باشه پی آر گرفته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    آیا از بین ایرانی ها کسی هست که سکیوریتی چک بهش خورده باشه و اخیرا در دو سه ماه اخیر تونسته باشه پی آر گرفته باشه؟
    برای خودم که از آذر پارسال تا الان توی چکم...این 2و3 ماه اخیر هم هر کسی کامت گذاشته تا اونجایی که حافظم یاری میکنه همه دارن از اینکه جوابی نگیرن مینالن...عده ای 10 ماه شده مال من بد شانس و بد شانس های دیگه که داره میرسه به 1 سال و نیم. دیگه ببینید ما از مرز ناله گذشتیم دیکه فک کنم به جنون رسیدیم. قلباً امیدوارم کسی باشه که جواب "بله" به این سوال شما بده اما فعلا بعید میدونم.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که با بدشانسی پروسه پروندتون طولانی شده لطفا پُستی که همین بالا گذاشتم رو بخونید و اگر فرد یا افرادی دارید که سیتیزن یا کارت pr دارن لینک رو براشون بفرستین تا مجموع امضاها به 2500 برسه. (دیشب ساعت 11 2038 بود همین الان 2149 شده. من خودم از دیشب تا الان 94 امضا جمع کردم. پای تلفن و واتساپو اینا گوشیو نگه داشتم تا طرفمون امضا بکنه تا مطمئن بشم.)
    بهشونم بگین اونام برای دیگر ساکنین کانادایی بفرستن. مهم نیست که حتما ایرانی باشن از هر ملیتی میتونن باشن. لطفا این لطف رو در حق دوستان بکنید. سپاسگذارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    برای خودم که از آذر پارسال تا الان توی چکم...این 2و3 ماه اخیر هم هر کسی کامت گذاشته تا اونجایی که حافظم یاری میکنه همه دارن از اینکه جوابی نگیرن مینالن...عده ای 10 ماه شده مال من بد شانس و بد شانس های دیگه که داره میرسه به 1 سال و نیم. دیگه ببینید ما از مرز ناله گذشتیم دیکه فک کنم به جنون رسیدیم. قلباً امیدوارم کسی باشه که جواب "بله" به این سوال شما بده اما فعلا بعید میدونم.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که با بدشانسی پروسه پروندتون طولانی شده لطفا پُستی که همین بالا گذاشتم رو بخونید و اگر فرد یا افرادی دارید که سیتیزن یا کارت pr دارن لینک رو براشون بفرستین تا مجموع امضاها به 2500 برسه. (دیشب ساعت 11 2038 بود همین الان 2149 شده. من خودم از دیشب تا الان 94 امضا جمع کردم. پای تلفن و واتساپو اینا گوشیو نگه داشتم تا طرفمون امضا بکنه تا مطمئن بشم.)
    بهشونم بگین اونام برای دیگر ساکنین کانادایی بفرستن. مهم نیست که حتما ایرانی باشن از هر ملیتی میتونن باشن. لطفا این لطف رو در حق دوستان بکنید. سپاسگذارم.
    سلام دوست عزيز.آيا شما واقعا فكر مي كنيد اين امضاها تأثير مي ذاره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinyekta نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز.آيا شما واقعا فكر مي كنيد اين امضاها تأثير مي ذاره؟
    بله..100% اگر به 2500 امضا برسه موضوع مستقیما توی پارلمان کانادا بررسی میشه و موضوع با اداره مهاجرت در میون گداشته میشه و ازشون میخان که پرونده ها رو سریعتر بررسی کنن. (سریعتر منظور اینه مه پرونده های امثال ما ایرانی ها رو گذاشتن کنار و دارن به پرونده های پناهجوها به خصوص سوریه رسیدگی میکنن. اگه توی متن بالا هم دقت کرده باشین و توی لینک هم وارد بشین پایین اون وب سایت 2تا لینک است توضیجات کامل در مورد کارایی که اداره مهاجرت میکنه و برنامه مهاجر پذیری داره ، اطلاعات خوبی هست..مثل اینکه هندی ها و سوریه ای ها یک لاین جداگانه برای مهجرت دارن که مثلن مثل FSW اینا هست.) ضمن اینکه یکز از مدیران اداره مهجرت که اسمشو یادم رفت یک توئیتی کرده و گفته برای سریعتر شدن روندبررسی پرونده ها راکد ، پرونده ها رو بین تمام آفیس های مهاجرتی کانادا در سراسر دنیا پخش میکنیم و هر هفته آنها را آپدیت میکنیم. یعنی چی؟ اینکه مثلن ما که توی ایرانیم پروندمون میتونه توی هر کسوری بررسی بشه که قبلن اینجوری نبود.) این موضوع امضا هم خیلی جدی پیگیری میشه مطمئن باشید. این لینک رو وکیلم به من داد و گفت اگر بره پارلمان ظرف کمتر از 1 ماه رایزنی ها بین نمناینده های پارلمان و مدیران اداره مهاجرت انجام میشه و مطمئنا روی پروسه پرونده تاثیر مثبت خواهد گذاشت.
    از دیشب (در واقع 5 صبح امروز) که من پست گذاشتم از 20149 به 2190 رسیده پس مصمئن باشید که وقتی نسبت به 10 ، 15 روز پیش انقد سرعت افزایش امضاها بیشتر شده پس قطعا به اهمیت موضوع همه داریم پی میبریم.
    و در آخر اینکه باز هم یکی از مقامات مهاجرتی کانادا اعلام کرده از ابتدای 2018 سعی کردیم برنامه مهاجرتی برهی استانها رو فعلا ببندیم تا به پرونده های عقب مانده رسیدگی کنیم.
    شک نکنید امضاها تاثیر داره.....لطفا جدی بگیرینش و برای هر کسی که شرایط امضا کردنشو داره (سیتیزن یا اقامت دائم) بفرستید .
    ممنون

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها

ما کسانی که از داخل کانادا اقدام کردیم و پروسه بیش از حدِ نرمال طول کشیده یک کمپین راه انداختیم و از دو نفر از نماینده های ایرانی و چند تا نماینده دیگه داریم کمک میگیریم. دوستان از کانون ایرانیان چند تا دانشگاه با هم کمپین رو تشکیل دادن و امیدواریم از طریق دانشگاه یا MP بشه فشاری به وزیر مهاجرت بیاد که باعث تغییر بشه.
    احتمالا موضوع را سعی میکنیم رسانه ایی کنیم چون انتخابات هم نزدیکه.
    امیدوارام به موازات اقدامات شما این اقدام ما هم به نتیجه برسه.

کسانی که در داخل کانادا هستن شاید فشار بیشتری رو تحمل میکنن به دلیل فرسایشی شدن این روند چون این قضیه روی مواردی از جمله کارت سلامت تاثیر داره. ممکنه یکی تو شرایط بحرانی باشه و فعلا کارت سلامت نداشته باشه تا مثلا ورک پرمیتش صادر بشه! البته کسانی که outland هستن هم حتما دچار مشکلاتی میشن که منکرشون نیستم.
    امیدوارم همه اقدامات به ثمر بشینه

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    ما کسانی که از داخل کانادا اقدام کردیم و پروسه بیش از حدِ نرمال طول کشیده یک کمپین راه انداختیم و از دو نفر از نماینده های ایرانی و چند تا نماینده دیگه داریم کمک میگیریم. دوستان از کانون ایرانیان چند تا دانشگاه با هم کمپین رو تشکیل دادن و امیدواریم از طریق دانشگاه یا MP بشه فشاری به وزیر مهاجرت بیاد که باعث تغییر بشه.
    احتمالا موضوع را سعی میکنیم رسانه ایی کنیم چون انتخابات هم نزدیکه.
    امیدوارام به موازات اقدامات شما این اقدام ما هم به نتیجه برسه.

کسانی که در داخل کانادا هستن شاید فشار بیشتری رو تحمل میکنن به دلیل فرسایشی شدن این روند چون این قضیه روی مواردی از جمله کارت سلامت تاثیر داره. ممکنه یکی تو شرایط بحرانی باشه و فعلا کارت سلامت نداشته باشه تا مثلا ورک پرمیتش صادر بشه! البته کسانی که outland هستن هم حتما دچار مشکلاتی میشن که منکرشون نیستم.
    امیدوارم همه اقدامات به ثمر بشینه
    کار خیلی خوبی کردین..واقعا امیدوارم دیگران هم که خودشون معطل و بلاتکلیف موندن حالا چه داخل کانادا چه بیرون اونها هم تلاش کنن چون کار خود اونها هم راه میفته و به امید دیگران نباشن...1 نفرم 1 نفره.
    شما هم که در کانادا هستید اگر بتونید این لینک رو که توی چنتا پست بالای همین صفحه 36 گذاشتم رو به دوستان اقوام استادها و کلن کشانیکه سیتیزن یا pr دارن بفرشتید که امضا کنن به ما خارج از کانادایی ها هم خیلی کمک میکنه.. چون به قول خود شما هم شما که اونجایین هم ما که اینجاییم همه دچار مشکل و سردرگمی و نگرانی هستیم حالا هر کسی بسته به شرایطش.ما که اینجاییم دستمون به اونجا نمیرسه کمکی بکنیم چون داخلی دارین اقدام میکنین ولی برای ما همین لینک راه افتاده .
    ممنون و مدیونتون میشیم اگر این لینک رو شما هم با توضیحاتش به دیگران که واجدالشرایط برای امضا هستن، به اشتراک بزارین.
    انشااله تلاشهای شما و ما نتیجه مثبتی بده که من مطمئنم این اتفاق خواهد افتاد اگه هوای همو داشته باشیم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)