صفحه 5 از 85 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 846

موضوع: مسائل بعد از AOR در Express Entry

Junior Member samikazi آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    سلام. مشکلی نداره و عادیه. به زودی مدیکال شما باید Passed بشه.
    سپاسگزارم، همین امرزو مدیکالم پس شد!

Junior Member

سلام. توی فرم schedule A اون جا که پرسیده آیا تا کنون درخواست ورود شما به کشوری رد شده یا نه، اگه بنویسم نه، می تونن بفهمن درخواست شنگنم رد شده (با توجه به این که گذرنامم رو هم عوض کردم و هیچ مهری توش نداره)؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Thrash نمایش پست ها
    سلام. توی فرم schedule A اون جا که پرسیده آیا تا کنون درخواست ورود شما به کشوری رد شده یا نه، اگه بنویسم نه، می تونن بفهمن درخواست شنگنم رد شده (با توجه به این که گذرنامم رو هم عوض کردم و هیچ مهری توش نداره)؟
    بله ممکنه بفهمن. یکی از دوستان تو موضوع " مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی" گفتن که موقع بک گراند چک متوجه شدن قبلا از امریکا ریجکت شده. مطالب صفحه 997 این موضوع رو بخونین. فکر میکنم مسئله ای نباشه اگه ریجکت شده باشین. ولی اگه نگین و اونا بفهمن دردسر میشه.

Junior Member

Question پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

دوستان باتجربه،

1. اينكه 8 ماه و نيم بعد از AOR تازه BG check به in progress تغيير كنه يعني چي؟؟؟

2. واقعا ممكنه ويزايي صادر كنن كه فقط يك ماه اعتبار داشته باشه؟ چون پايان اعتبار مديكالم نزديكه و نديدم تغييري كنه كه اميدوار بشم extend شده، نوت هم سفارش دادم ولي كو تا بياد

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mjdakh نمایش پست ها
    دوستان باتجربه،

1. اينكه 8 ماه و نيم بعد از AOR تازه BG check به in progress تغيير كنه يعني چي؟؟؟

2. واقعا ممكنه ويزايي صادر كنن كه فقط يك ماه اعتبار داشته باشه؟ چون پايان اعتبار مديكالم نزديكه و نديدم تغييري كنه كه اميدوار بشم extend شده، نوت هم سفارش دادم ولي كو تا بياد
    سلام. بعضی ها اینجوری طولانی میشه پروسه شون و نگران نباشین.
    بعیده ویزای 1 ماه بهتون نمیدن. یکی از حالت های زیر براتون اتفاق میفته:
    1) نزدیک تاریخ اکسپایر شدن مدیکال تغییری تو پروفایل می بینین در مورد مدیکال که نشونه اینه که مدیکالتون برای حدود 1 سال تمدید شده
    2) نزدیک تاریخ اکسپایر شدن باهاتون تماس میگیرن و ازتون میخوان که مدیکال جدید بدین.
    3) اگه ویزاتون بخواد صادر بشه و کمتر از 1 یا 2 ماه تا پایان مدیکال مونده باشه ممکنه باهاتون تماس بگیرین و بپرسن میتونین تو این مدت لند کنین یا نه. اگه بگین نه مدیکالتون تمدید میشه و یا اینکه ازتون مدیکال جدید میخوان.
    4) کلا هیچ تغییری نمی بینین! در حالت ممکنه مدیکال تمدید شده ولی تو پروفایل تغییر داده نشده و متوجه نشدین. از طریق سفارش نوت و همچنین تماس تلفنی می تونین متوجه شین تا کی تمدید شده.

به نظرم شما تماس بگیرین و ازشون تاریخ اکسپایر شدن مدیکال رو بپرسین. ایجنت تو سیستم چک میکنه و بهتون میگه معمولا.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

ممنونم، جالبه كه كلا براي من تغييرات دارن خاموش اتفاق مي‌افتن، مثلا همين BG check كه تغيير كرد هيچ ghost email نگرفتم كه، لاگين كردم ديدم عوض شده. در مورد مديكال هم طبق توضيحات قبلي شما بعيد نيست خودش تغييراتي كرده باشه و من اصولا متوجه نشده باشم، الان كه نوشته passed.

فقط اين «تماس» هايي كه ميگيد ممكنه باهام بگيرن از طريق ايميل خواهد بود، درسته؟

سلام. بعضی ها اینجوری طولانی میشه پروسه شون و نگران نباشین.
    بعیده ویزای 1 ماه بهتون نمیدن. یکی از حالت های زیر براتون اتفاق میفته:
    1) نزدیک تاریخ اکسپایر شدن مدیکال تغییری تو پروفایل می بینین در مورد مدیکال که نشونه اینه که مدیکالتون برای حدود 1 سال تمدید شده
    2) نزدیک تاریخ اکسپایر شدن باهاتون تماس میگیرن و ازتون میخوان که مدیکال جدید بدین.
    3) اگه ویزاتون بخواد صادر بشه و کمتر از 1 یا 2 ماه تا پایان مدیکال مونده باشه ممکنه باهاتون تماس بگیرین و بپرسن میتونین تو این مدت لند کنین یا نه. اگه بگین نه مدیکالتون تمدید میشه و یا اینکه ازتون مدیکال جدید میخوان.
    4) کلا هیچ تغییری نمی بینین! در حالت ممکنه مدیکال تمدید شده ولی تو پروفایل تغییر داده نشده و متوجه نشدین. از طریق سفارش نوت و همچنین تماس تلفنی می تونین متوجه شین تا کی تمدید شده.

به نظرم شما تماس بگیرین و ازشون تاریخ اکسپایر شدن مدیکال رو بپرسین. ایجنت تو سیستم چک میکنه و بهتون میگه معمولا.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mjdakh نمایش پست ها
    ممنونم، جالبه كه كلا براي من تغييرات دارن خاموش اتفاق مي‌افتن، مثلا همين BG check كه تغيير كرد هيچ ghost email نگرفتم كه، لاگين كردم ديدم عوض شده. در مورد مديكال هم طبق توضيحات قبلي شما بعيد نيست خودش تغييراتي كرده باشه و من اصولا متوجه نشده باشم، الان كه نوشته passed.

فقط اين «تماس» هايي كه ميگيد ممكنه باهام بگيرن از طريق ايميل خواهد بود، درسته؟
    تا حالا اپلیکینت ایرانی ندیدم تماس بگیرن و تو فروم های خارجی دیدم که به ندرت با اپلیکنت های خارجی تماس گرفتن و ازشون تاریخ لند رو پرسیدن.
    برای ایرانی ها عموماً تمدید اتومات اتفاق افتاده و حتی مدیکال جدید هم نخواستن. برای من هم 10 ماه تمدید کردن مدیکال رو و تاریخ ویزا رو تا 2 ماه قبل از پایان مدیکال تمدید شده زدن. با اینحال 9 ماه فرصت لند دارم.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

ممنونم. لطفا در صورت امكان يك تاپيك براي مسائل بعد از PPR هم باز كنيد، اگه يه موقع بعد صد سال ما هم به اين مرحله رسيديم از تجربياتتون استفاده كنيم

تا حالا اپلیکینت ایرانی ندیدم تماس بگیرن و تو فروم های خارجی دیدم که به ندرت با اپلیکنت های خارجی تماس گرفتن و ازشون تاریخ لند رو پرسیدن.
    برای ایرانی ها عموماً تمدید اتومات اتفاق افتاده و حتی مدیکال جدید هم نخواستن. برای من هم 10 ماه تمدید کردن مدیکال رو و تاریخ ویزا رو تا 2 ماه قبل از پایان مدیکال تمدید شده زدن. با اینحال 9 ماه فرصت لند دارم.

Junior Member

سلام دوستان
    Background Checkدر مورد من یه کم عجیب از این جهت که من تاحالا ندیدم کسی‌ رو Status براش Not Applocable بنویسن، کسی‌ از عزیزان هیچ ایده‌ای داره؟
    من AOR-= 27/Jan/2016 گرفقتم و Schedule A رو هم بعدش دادم , ممنون میشم نظرتون رو بگید.

Application status We received your application. We will send you a message when there is an update or if we need more information from you.
    Review of eligibility We are reviewing whether you meet the eligibility requirements.
    Review of medical results You passed the medical exam.
    Review of additional documents The additional documents you provided have been uploaded.
    Interview You do not need an interview. We will send you a message if this changes.
    Background check Not applicable.
    Final decision Your application is in progress. We will send you a message once the final decision has been made.

Junior Member

سلام دوستان
    من بعد از 20 روز که وضعیت background check پروندم روی حالت in progress بود حالا زده not applicable. این چه معنی میتونه داشته باشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)