صفحه 6 از 85 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 846

موضوع: مسائل بعد از AOR در Express Entry

پیش فرض پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط hntaurus نمایش پست ها
    سلام دوستان
    Background Checkدر مورد من یه کم عجیب از این جهت که من تاحالا ندیدم کسی‌ رو Status براش Not Applocable بنویسن، کسی‌ از عزیزان هیچ ایده‌ای داره؟
    من AOR-= 27/Jan/2016 گرفقتم و Schedule A رو هم بعدش دادم , ممنون میشم نظرتون رو بگید.
    اگر سایت https://myimmitracker.com رو چک کنید می بینید هستند کسای دیگه که وضعیت پروفایلشون مثل شماست مشکلی نداره
    Thank God for attaining my goal

Junior Member

سلام به دوستان گرامی
    من تو ماه دسامبر 2016 AOR گرفتم و حدودا 3 هفته بعد مدیکال Pass شد. اما وضعیت پروفایل از اون موقع تا الان که حدود 5 ماه و 10 روز گذشته هیچ تغییری نکرده. تو قسمت Final Decision هم ننوشته In Progress. فقط همونی رو نوشته که در بالای پروفایل هست. We receive you application ....
    اگر کسی میدونه که چه خبره یا تو همین ماه AOR گرفته لطفا ما رو مطلع کنه.
    سپاس

Junior Member

امروز دوتا ایمیل به دست من رسید
    1 درخواست برای Schedule A و additional family info
    2-درخواست رزومه + تکمیل یک فرم حاوی اطلاعات پایان نامه !!! (عنوانش Supplementary information request form هست)

دوتا سوال داشتم
    اولا واسه کسی این فرم supplementary information request form رو خواستن؟
    ثانیا این فرم additional family info IMM5406 رو باید برای خودم و همسرم 2 نسخه پر کنیم؟ من یک بار چون برای همسرم پر نکردم ریجکت شدم (FSW 2014). ولی الان فقط جلوی پروفایل خودم توی کنترل پنل جای آپلود این فرما باز شده و جلو پنل خانومم اینجوری نیست

ضمنا در جریان باشید من 15 فوریه 2017 AOR گرفتم! اینکه بعد از 106 روز چرا اینارو خواستن جالبه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Trigger نمایش پست ها
    2-درخواست رزومه + تکمیل یک فرم حاوی اطلاعات پایان نامه !!! (عنوانش Supplementary information request form هست)

دوتا سوال داشتم
    ثانیا این فرم additional family info IMM5406 رو باید برای خودم و همسرم 2 نسخه پر کنیم؟ من یک بار چون برای همسرم پر نکردم ریجکت شدم (FSW 2014). ولی الان فقط جلوی پروفایل خودم توی کنترل پنل جای آپلود این فرما باز شده و جلو پنل خانومم اینجوری نیست

ضمنا در جریان باشید من 15 فوریه 2017 AOR گرفتم! اینکه بعد از 106 روز چرا اینارو خواستن جالبه
    دوست گرامی این اصلا چیز عجیبی نیست. اون Supplementary information request form را برای همه ی اپلیکنت های ایرانی می فرستن. زمانش هم در فاز آخر بررسی هاست. وقتی که بررسی های معمول که مال همه ی کشورهاست انجام شد. دیدم که می گم !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pemi2 نمایش پست ها
    دوست گرامی این اصلا چیز عجیبی نیست. اون Supplementary information request form را برای همه ی اپلیکنت های ایرانی می فرستن. زمانش هم در فاز آخر بررسی هاست. وقتی که بررسی های معمول که مال همه ی کشورهاست انجام شد. دیدم که می گم !

ممنون دوست عزیز. من فرم را دستی پر کردم و یک explanation letter در انتها اضافه کردم که این اطلاعات مربوط به قبل هست و الان مشغول تحصیل نیستم.
    از shchedul A و فرم اطلاعات
    additional family info هم دو نسخه برای خودم ، همسرم پر کردم که روزه شک دار نشه.
    اینکه میفرمایید بعد از همه کشورها تازه از ایرانیا اینارو میخوان درسته چون بقیه الان PPR شدن و ما هیچی.
    طبق تجربه حدس میزنید چند ماه دیگه معطلیم؟
    خوشبختانه من سربازی معاف شدم از اون نظر خیالم راحتتره

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Trigger نمایش پست ها

دوتا سوال داشتم

این فرم ها رو از همه ایرانی ها نمیخوان. اما از اون هایی که میگیرن معمولا میرن چک امنیتی و چند ماه طول میکشه این چک امنیتی. چاره ای جز پر کردن و ارسال ندارین. بعدش فقط صبر.
    البته تو پست های قبلی در مورد ارسال فکس به CSIS هم نوشتم که روش خوبی برای فهمیدن اینه که چک امنیتی شما چقدر پیش رفته.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    این فرم ها رو از همه ایرانی ها نمیخوان. اما از اون هایی که میگیرن معمولا میرن چک امنیتی و چند ماه طول میکشه این چک امنیتی. چاره ای جز پر کردن و ارسال ندارین. بعدش فقط صبر.
    البته تو پست های قبلی در مورد ارسال فکس به CSIS هم نوشتم که روش خوبی برای فهمیدن اینه که چک امنیتی شما چقدر پیش رفته.
    گویا از ایرانی های خوش شانس میخوان
    فکر میکنم به صورت تصادفی اینکارو میکنن. چون من نه سربازی داشتم، نه ناک حساسی داشتم نه رشته تحصیلی حساسی داشتم کلا شانس نداشتم فکرکنم آخرش وسط زمستون PPR بشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pro_Eng نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی
    من تو ماه دسامبر 2016 AOR گرفتم و حدودا 3 هفته بعد مدیکال Pass شد. اما وضعیت پروفایل از اون موقع تا الان که حدود 5 ماه و 10 روز گذشته هیچ تغییری نکرده. تو قسمت Final Decision هم ننوشته In Progress. فقط همونی رو نوشته که در بالای پروفایل هست. We receive you application ....
    اگر کسی میدونه که چه خبره یا تو همین ماه AOR گرفته لطفا ما رو مطلع کنه.
    سپاس
    دوستان گرامی! جواب ما رو بدین. پیشاپیش تشکر می کنم.

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Pro_Eng نمایش پست ها
    دوستان گرامی! جواب ما رو بدین. پیشاپیش تشکر می کنم.
    به نظر من GCMS note سفارش بدید ببینید در چه مرحله ای هست پروندتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    به نظر من GCMS note سفارش بدید ببینید در چه مرحله ای هست پروندتون.
    10 روز پیش برام نامه اومد که Eligible هستی و باید RPRF رو پرداخت کنی. منم پرداخت کردم. تو نامه نوشته بود چک امنیتی هنوز در جریانه اما روی پروفایل هنوز BG Check: Not Applicable هست. بنظر شما این چه جور وضعیتیه؟ آیا میشه پیش بینی ای داشت؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)