صفحه 7 از 85 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 846

موضوع: مسائل بعد از AOR در Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط Pro_Eng نمایش پست ها
    10 روز پیش برام نامه اومد که Eligible هستی و باید RPRF رو پرداخت کنی. منم پرداخت کردم. تو نامه نوشته بود چک امنیتی هنوز در جریانه اما روی پروفایل هنوز BG Check: Not Applicable هست. بنظر شما این چه جور وضعیتیه؟ آیا میشه پیش بینی ای داشت؟
    نگران نباشید. شرایط مشابه شما به خصوص برای ایرانی ها خیلی زیاده. AOR رو در چه تاریخی گرفتین؟
    وقتی RPRF رو خواستن eligibility pass هستین فقط چک امنیتی میمونه که واسه ما ایرانیا طولانی تر هست انگار.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Trigger نمایش پست ها
    نگران نباشید. شرایط مشابه شما به خصوص برای ایرانی ها خیلی زیاده. AOR رو در چه تاریخی گرفتین؟
    وقتی RPRF رو خواستن eligibility pass هستین فقط چک امنیتی میمونه که واسه ما ایرانیا طولانی تر هست انگار.
    سلام مجدد. AOR رو در 12 دسامبر 2016 گرفتم. یعنی امروز دقیقا 6 ماهش تمومه. خودشون میگن اگه طول بکشه میتونین با CSE ازشون بپرسین. منم ایمیل زدم اما خبری از جواب نیست. ضمنا دوستان در ابتدای همین مطلب گفتن که چک امنیتی حدود 2 ماهی طول می کشه. رو پروفایل هنوز in progress نشده. همش احساس می کنم که باید مثلا چند ماه بمونیم تا in progress بشه و تازه بعدش دو ماه دیگه هم صبر کنیم!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد علامه طباطبایی

سلام دوستان.
    من دیروز AOR رو تازه دریافت کردم. یه سوال داشتم. اون شماره UCI همزمان با دریافت AOR ارائه میشه؟ یا اینکه یه مدت باید بگذره تا اون شماره رو بدن؟ چون من الان نگاه میکنم میبینم که UCI نداره. ینی زیر اون قسمت خالیه هنوز.

Junior Member

سلام مجدد. AOR رو در 12 دسامبر 2016 گرفتم. یعنی امروز دقیقا 6 ماهش تمومه. خودشون میگن اگه طول بکشه میتونین با CSE ازشون بپرسین. منم ایمیل زدم اما خبری از جواب نیست. ضمنا دوستان در ابتدای همین مطلب گفتن که چک امنیتی حدود 2 ماهی طول می کشه. رو پروفایل هنوز in progress نشده. همش احساس می کنم که باید مثلا چند ماه بمونیم تا in progress بشه و تازه بعدش دو ماه دیگه هم صبر کنیم!!
    اون status های پروفایل همیشه خیلی دقیق نیستن. دیده شده طرف PPR هم شده ولی هنوز in progress نشده. به نظر من چون 6 ماه گذشته درخواست نوت بدین. فکر کنم من هم مثل شما پروسه طولانی خواهم داشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halfcaste نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من دیروز AOR رو تازه دریافت کردم. یه سوال داشتم. اون شماره UCI همزمان با دریافت AOR ارائه میشه؟ یا اینکه یه مدت باید بگذره تا اون شماره رو بدن؟ چون من الان نگاه میکنم میبینم که UCI نداره. ینی زیر اون قسمت خالیه هنوز.
    قبلا وقتی شما از CIC نامه دریافت می کردید UCI توی نامه اومده بود. اما از چند روز پیش با تغییرات در سایت CIC میتونین رو پروفایلتون UCI رو ببینین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Trigger نمایش پست ها
    اون status های پروفایل همیشه خیلی دقیق نیستن. دیده شده طرف PPR هم شده ولی هنوز in progress نشده. به نظر من چون 6 ماه گذشته درخواست نوت بدین. فکر کنم من هم مثل شما پروسه طولانی خواهم داشت
    همین امروز اقدام می کنم. امیدوارم زود جوابش بیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد علامه طباطبایی

قبلا وقتی شما از CIC نامه دریافت می کردید UCI توی نامه اومده بود. اما از چند روز پیش با تغییرات در سایت CIC میتونین رو پروفایلتون UCI رو ببینین
    ممنونم مشکل همینجاس. من توی پروفایلم توی سایت cic رو میگم که زیر اون قسمتی که نوشته UCI چیزی نوشته نشده و خالیه. این ینی مشکلی هست؟ یا باید صبر کنم؟

عکسش رو متاسفانه نشد آپلود کنم ارور میده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد علامه طباطبایی

ممنونم مشکل همینجاس. من توی پروفایلم توی سایت cic رو میگم که زیر اون قسمتی که نوشته UCI چیزی نوشته نشده و خالیه. این ینی مشکلی هست؟ یا باید صبر کنم؟

عکسش رو متاسفانه نشد آپلود کنم ارور میده
    فک کنم جوابمو پیدا کردم. احتمالا همین باشه که گفته اگه بار اولی هست که اپلای میکنید UCI نخواهید داشت هنوز.

UCI stands for “unique client identifier.” It is also known as a client identification number (client ID). It’s on official documents you get from us. It has either:

• four numbers, a hyphen and four more numbers (Example: 0000-0000) or
    • two numbers, a hyphen, four numbers, a hyphen and four more numbers (Example: 00-0000-0000)

If you are applying to us for the first time, you will not yet have a UCI. If you are filling out a form that asks for one, write “Not Applicable” or “N/A” in the space provided.
    If you are applying online and the form does not allow you to type “N/A,” leave the space blank.

Junior Member

فک کنم جوابمو پیدا کردم. احتمالا همین باشه که گفته اگه بار اولی هست که اپلای میکنید UCI نخواهید داشت هنوز.

UCI stands for “unique client identifier.” It is also known as a client identification number (client ID). It’s on official documents you get from us. It has either:

• four numbers, a hyphen and four more numbers (Example: 0000-0000) or
    • two numbers, a hyphen, four numbers, a hyphen and four more numbers (Example: 00-0000-0000)

If you are applying to us for the first time, you will not yet have a UCI. If you are filling out a form that asks for one, write “Not Applicable” or “N/A” in the space provided.
    If you are applying online and the form does not allow you to type “N/A,” leave the space blank.
    بله چند روز طول میکشه UCI بهتون بدن. روز اولی که این ردیف به پروفایل اضافه شد بچه های AOR فوریه و مارس UCI‌داشتن ولی برای آوریل جاش خالی بود.

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

همونطور که دوستان گفتن، باز شدن ردیف UCI از تغییرات 6 جون هست.
    اینکه چه هنگامی بهتون میدن این شماره رو:
    اولین افسری که پرونده رو بررسی میکنه، از لحاظ اعتبار و تکمیل بودن مدارک، این شماره رو ایجاد میکنه. معمولا چند روز قبل از مدیکال پس شدن متقاضی ایجاد میشه.
    در حال حاضر مدیکال های FSW بالای 60 روز pass میشن و بچه های PNP بالای 90 روز... که احتمالا به تدریج این تایم بیشتر هم خواهد شد که از اثرات افزایش افراد دعوت شده در هر دراو هست.
    بنابراین زیر 60 روز بعد از AOR منتظر درج UCI نباشید. (البته این حدس من هست)
    ویرایش توسط Beginner : June 12th, 2017 در ساعت 12:34 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)