صفحه 75 از 85 نخستنخست ... 256566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 846

موضوع: مسائل بعد از AOR در Express Entry

پیش فرض پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    مشکلی نیست ، UCI یعنی unique client identification . اگر ده تا پرونده مختلف درخواست ویزا داشته باشید این شماره تعبیری نمیکنه ( مگر اینکه خودشون فرمت شماره رو آپدیت کنند مثلا از هشت رقم به نه رقم که در اینصورت همیشه آخرین نامه ای که دریافت کردید مبنای این شماره هست)، این شماره به هرحال همیشه با شما باقی میمونه و هر نوع مکاتبه ای که با اداره مهاجرت داشته باشید با همین شماره انجام میشه.
    دمت گرم علی جان خیالم راحت شد. دقیقا همینی که گفتی شده. اول 8 رقم بود توی آخرین نامه شده 9 رقم که رقم اول رو تکرار کردن. اول 9 بود الان با 99 شروع میشه.

1-فقط اینکه تغییر دادن این شماره در کل دلیل خاصی داره؟ نشون دهنده چیز یا اتفاق خاصیه؟ یا مثلا توی اون پرونده EE اتفاق تازه ای افتاده؟
    2- اینجور که گفتی در واقع من کار درست رو بر مبنای آخرین شماره ای که خودشون دادن، انجام دادن پس چیزی به عنوان misrepresentation حسابش نمیکنن؟
    3-اگر این نامه ها به صورت دستی توسط یک آفیسر فرستاده میشه ، آیا امکان اینکه اون آفیسر اشتباه کرده باشه و شماره رو خودش اشتباهی تایپ کرده باشه هست؟ که اگر امکانش نیست که عالی، اگر امکانش هست پس اون شماره اولیه که 8 رقم بوده درست در میاد بعد دوباره تکلیف عددی که من بر مبنای ادعای اون آفیسر گفتم کماکان هیچ مشکلی واسه من بوجود نمیاره؟

دمت گرم که وقت میگذاری جواب میدی

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    دمت گرم علی جان خیالم راحت شد. دقیقا همینی که گفتی شده. اول 8 رقم بود توی آخرین نامه شده 9 رقم که رقم اول رو تکرار کردن. اول 9 بود الان با 99 شروع میشه.

1-فقط اینکه تغییر دادن این شماره در کل دلیل خاصی داره؟ نشون دهنده چیز یا اتفاق خاصیه؟ یا مثلا توی اون پرونده EE اتفاق تازه ای افتاده؟
    2- اینجور که گفتی در واقع من کار درست رو بر مبنای آخرین شماره ای که خودشون دادن، انجام دادن پس چیزی به عنوان misrepresentation حسابش نمیکنن؟
    3-اگر این نامه ها به صورت دستی توسط یک آفیسر فرستاده میشه ، آیا امکان اینکه اون آفیسر اشتباه کرده باشه و شماره رو خودش اشتباهی تایپ کرده باشه هست؟ که اگر امکانش نیست که عالی، اگر امکانش هست پس اون شماره اولیه که 8 رقم بوده درست در میاد بعد دوباره تکلیف عددی که من بر مبنای ادعای اون آفیسر گفتم کماکان هیچ مشکلی واسه من بوجود نمیاره؟

دمت گرم که وقت میگذاری جواب میدی
    UCI چیز جدیدی نیست ، فکر میکنم حداقل چهل پنجاه سالی قدمت داره یعنی زمانی که سیستم های کامپیوتری خیلی مرسوم نبودند و مهمترین خاصیتش اینه که کار پیدا کردن پرونده و رهگیری وضعیت متقاضیان برای آفیسرها رو راحتتر میکنه،چون این یک سیستم قدیمی هست ممکنه با آپدیت سیستمهاشون فرمتش رو هر از چند گاهی تغییر بدهند، در حال حاضر فکر میکنم این شماره دوتا فرمت اصلی داره ، فرمت قدیمی چهار عدد- چهار عدد یا فرمت جدید تر دو عدد - چهار عدد - چهار عدد، حالا اگر شما نه رقم میبینی یا فرمت جدیدی هست یا اشتباه تایپی ( با اینکه الان همه چی کامپیوتری هست ولی احتمال خطای انسانی هم همیشه هست) ولی در هر صورت تغییر شماره نشونه آپدیت شدن پرونده نیست، حتی اگر شما این شماره رو به هر دلیلی اشتباه وارد کنی مشکلی در پرونده ات به عنوان misrepresent ایجاد نمیشه، فقط وقت آفیسر بابت پیدا کردن شماره درست و پرونده درست یکم تلف میشه.

Junior Member

سلام ، من تازه یک هفته است که مدارک رو آپلود کردم و مبلغ رو پرداخت کردم و سابمیت کردن . الان متوجه شدم که باید اصل سوء پیشینه رو اسکن میکردم اما کپی برابر اصل رو اسکن کردم . آیا الان با توجه به اینکه تازه یک هفته گذشته میتونم درستش کنم ؟؟ خواهشا جواب بدین ؟؟ برام خیلی مهمه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qaz123456 نمایش پست ها
    سلام ، من تازه یک هفته است که مدارک رو آپلود کردم و مبلغ رو پرداخت کردم و سابمیت کردن . الان متوجه شدم که باید اصل سوء پیشینه رو اسکن میکردم اما کپی برابر اصل رو اسکن کردم . آیا الان با توجه به اینکه تازه یک هفته گذشته میتونم درستش کنم ؟؟ خواهشا جواب بدین ؟؟ برام خیلی مهمه .
    They will reject your application but try to send them the color copy asap through case specific inquiry online or call them maybe you are luck and can do something about it..

دوستان سلام
    من برای برنامه BC PNP میخوام اقدام کنم...توی اینترنت گشتم یه توضیحاتی دیدم ولی زیاد چیزی از جزئیات و مزایای این روش گیرم نیومد. میخوام از این روش ستفاده کنم و جاب آفری هم بگیرم که سر کار برم. منتها ابتدا به شکل وُرک پرمیت جاب آفر و میگیرم و میرم مشغول به کار میشم و همزمان هم مدارک رو برای فدرال میفرستم. ورک پرمیت ظاهرا بین 4 تا 6 ماه طول میکشه تا درست بشه و به محض اینکه درست شد مدارک رو برای فدرال میفرستیم که pr بشه. بخش فدرال ظاهرا 1 تا 1 سال و نیم طول میکشه تا جواب بدن. اینجور که به من گفتن در واقع این روش انگار 2 تا شانس دارین.
    ضمن اینکه جاب آفر روش ورک پرمیت برای bc که قراره بگیرم 600 امتیاز داره که برای بخش فدرال این امتیاز هیلی موثر خواهد بود و با احتساب مدارک دیگه ی خودم از حداکثر امتیاز raw هم کلی بیشتر میشه.
    حالا دوستان هر کس بتونه بیشتر منو راهنمایی کنه خیلی خیلی ممنون میشم

Junior Member

وقت بخیر دوستان گرامی
    به نظرتون ممکنه پس از شروع مرحله Background Check مجددا نامه تمکن مالی درخواست بشه؟
    چنین موردی تا الان داشتیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjid_ نمایش پست ها
    وقت بخیر دوستان گرامی
    به نظرتون ممکنه پس از شروع مرحله Background Check مجددا نامه تمکن مالی درخواست بشه؟
    چنین موردی تا الان داشتیم؟
    بله، در هر زمانی و بدلایل مختلف ممکنه افیسر درخواست مدرک کنه، هرچقدر سریعتر اقدام‌ کنید برای ارسال اپدیت ، کارتون سریعتر پیش میره

Junior Member

با سلام خدمت دوستان. خدا رو شکر بعد از 19 ماه و کلی اعصاب خوردی و بالا و پایین، این انتظار کشنده تموم شد و ppr شدم. از ته ته ته ته قلبم برای همه دوستانی که همچنان منتظرن، آرزو می‌کنم که هر چه سریع‌تر پروندشون به سرانجام برسه. می‌دونم این حرفا فایده‌ای نداره، ولی با حرص خوردن و اعصاب خودمون رو خورد کردن، هیچ اتفاقی نمیفته. فقط باید صبر کرد. بازم امیدوارم همه دوستان هر چه زودتر به آرزوشون برسن

Junior Member

سلام، خیلی خیلی تبریک میگم، امیدوارم برای همه زودتر تموم بشه. میشه تایم لاین پروندتون رو برامون بنویسید، ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliagha86 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان. خدا رو شکر بعد از 19 ماه و کلی اعصاب خوردی و بالا و پایین، این انتظار کشنده تموم شد و ppr شدم. از ته ته ته ته قلبم برای همه دوستانی که همچنان منتظرن، آرزو می‌کنم که هر چه سریع‌تر پروندشون به سرانجام برسه. می‌دونم این حرفا فایده‌ای نداره، ولی با حرص خوردن و اعصاب خودمون رو خورد کردن، هیچ اتفاقی نمیفته. فقط باید صبر کرد. بازم امیدوارم همه دوستان هر چه زودتر به آرزوشون برسن
    سلام، خیلی خیلی تبریک میگم، امیدوارم برای همه زودتر تموم بشه. میشه تایم لاین پروندتون رو برامون بنویسید، ممنون.
    ویرایش/حذف پیام ویرایش پست ارسال پاسخ سریع به این پیام پاسخ پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول گزارش پست خلاف

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)