صفحه 8 از 85 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 846

موضوع: مسائل بعد از AOR در Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    به نظر من GCMS note سفارش بدید ببینید در چه مرحله ای هست پروندتون.
    امروز از طریق یکی از دوستان تو کانادا سفارش دادم. ظاهرا یکماهی طول می کشه.

با سلام. از دوستان کسی از داخل کانادا از طریق Canadian experience اقدام کرده اخیرا؟میخواستم بدونم پروسه دریافت پی آر چقدر طول میکشه ؟! تو سایت زده 45 روز!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    با سلام. از دوستان کسی از داخل کانادا از طریق Canadian experience اقدام کرده اخیرا؟میخواستم بدونم پروسه دریافت پی آر چقدر طول میکشه ؟! تو سایت زده 45 روز!
    برای CEC inland الان به طور میانگین حدوداً 90 روز بعد از AOR

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Trigger نمایش پست ها
    اون status های پروفایل همیشه خیلی دقیق نیستن. دیده شده طرف PPR هم شده ولی هنوز in progress نشده. به نظر من چون 6 ماه گذشته درخواست نوت بدین. فکر کنم من هم مثل شما پروسه طولانی خواهم داشت
    جناب Trigger عزیز میتونین یه پیش بینی ای داشته باشین که احتمالا چه زمانی PPR میشیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pro_Eng نمایش پست ها
    جناب Trigger عزیز میتونین یه پیش بینی ای داشته باشین که احتمالا چه زمانی PPR میشیم؟
    متاسفانه پروسه برای ایرانی ها یه خورده فرق داره و علت اصلیش عدم وجود سفارت کانادا در ایران هست.
    اینجوری که من دارم همه trend ها رو بررسی می کنم FSWO حدوداً برای سایر ملیت ها 120-150 روز زمان میبره تا PPRبشن. اما برای ما ایرانی ها چون سفارت نداریم و کشور high risk محسوب میشیم حساب و کتاب دقیقی نداره.
    جالبه این ماجرا برای ایرانیان مقیم سایر کشورها هم تقریباً همینجوری هست.
    میدونم خیالتون راحت نمیشه( خودم هم مثل شما نگران و بلاتکلیف هستم و امروز 4 ماه از AOR من میگذره) ولی گویا وقتی به این مرحله رسیده باشیم دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره. راستی من یکی از همکارام 6 ماه و 15 روزه PPR شاید شما هم به زودی PPR بشین.
    اطلاع دارین visa office شما کجا هست؟
    اگر نتیجه GCMS هم اومد ممنون میشم اطلاع بدین

Junior Member

متاسفانه پروسه برای ایرانی ها یه خورده فرق داره و علت اصلیش عدم وجود سفارت کانادا در ایران هست.
    اینجوری که من دارم همه trend ها رو بررسی می کنم FSWO حدوداً برای سایر ملیت ها 120-150 روز زمان میبره تا PPRبشن. اما برای ما ایرانی ها چون سفارت نداریم و کشور high risk محسوب میشیم حساب و کتاب دقیقی نداره.
    جالبه این ماجرا برای ایرانیان مقیم سایر کشورها هم تقریباً همینجوری هست.
    میدونم خیالتون راحت نمیشه( خودم هم مثل شما نگران و بلاتکلیف هستم و امروز 4 ماه از AOR من میگذره) ولی گویا وقتی به این مرحله رسیده باشیم دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره. راستی من یکی از همکارام 6 ماه و 15 روزه PPR شاید شما هم به زودی PPR بشین.
    اطلاع دارین visa office شما کجا هست؟
    اگر نتیجه GCMS هم اومد ممنون میشم اطلاع بدین
    ممنونم بابت پاسختون. ویزا آفیس رو نمی دونم. اما CIC رو چک کردم. صفحه ای بود که ویزا آفیس کشورها رو مشخص می کرد که برا ایران فقط آنکارا رو زده بود. البته رو همین فروم دوستانی رو دیدم که پاریس و اوتاوا بودن برا همین کمی گیج کننده بود برام. تو نامه هایی هم که تا الان داشتیم ویزا آفیس قید نشده بود. در کل بصورت احتمالی ماهم آنکارا باشیم. نتیجه GCMS رو هم اطلاع میدم خدمتتون. البته امیدوارم قبل از اون PPR بیاد.

Junior Member

راستی بتازگی روپروفایل اکسپرس انتری یه فیلد BIOMETRIC اضافه شده که زیاد برا ما ایرانیا خوشحال کننده نیست. نکنه پروسه رو طولانی تر کنن؟؟

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

راستی بتازگی روپروفایل اکسپرس انتری یه فیلد BIOMETRIC اضافه شده که زیاد برا ما ایرانیا خوشحال کننده نیست. نکنه پروسه رو طولانی تر کنن؟؟
    تا الان که روال نبوده از متقاضیان مهاجرت بایومتریک بخوان. من حدس میزنم از نتایج تغییرات سیستمی 6 جون هست. شاید هم برش داشتن، شایدم هممون رو فرستادن بایومتریک یه توفیق اجباری بریم دوبی یا استامبول و...

سلام دوستان. زمانی که از کسی رزومه می خوان بعد سه ماه میشه گفت نامه سابقه کار تایید شده و فقط چگ امنیتی مونده؟

Junior Member

ممنون دوست عزیز. من فرم را دستی پر کردم و یک explanation letter در انتها اضافه کردم که این اطلاعات مربوط به قبل هست و الان مشغول تحصیل نیستم.
    از shchedul A و فرم اطلاعات
    additional family info هم دو نسخه برای خودم ، همسرم پر کردم که روزه شک دار نشه.
    اینکه میفرمایید بعد از همه کشورها تازه از ایرانیا اینارو میخوان درسته چون بقیه الان PPR شدن و ما هیچی.
    طبق تجربه حدس میزنید چند ماه دیگه معطلیم؟
    خوشبختانه من سربازی معاف شدم از اون نظر خیالم راحتتره
    من هم سربازی نرفتم هنوز (معافی تحصیلی) ولی هم من و هم یکی دیگه از دوستانی که رفتن فرم را گرفتن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)