نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: ویزای کار در استرالیا از طریق رشته مدیریت

پیش فرض ویزای کار در استرالیا از طریق رشته مدیریت

سلام
    این تاپیک به منظور به اشتراک گذاری تجربه های دوستان در ارتباط با گرفتن ویزای کار در استرالیا از طریق رشته مدیریت باز شده است. دوستان لطف کنند اگر در این زمینه اطلاعاتی دارند در اینجا قرار بدهند تا دیگران نیز استفاده کنند به ویژه راجع به اسس کردن مدرک مدیریت، قرار گرفتن در کدام رده شغلی مورد نیاز اداره مهاجرت استرالیا، مراحل انجام کار، سابقه و زمینه کاری و دیگر اطلاعات.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Business Management

پیش فرض پاسخ : ویزای کار در استرالیا از طریق رشته مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط zohreh1986 نمایش پست ها
    سلام
    این تاپیک به منظور به اشتراک گذاری تجربه های دوستان در ارتباط با گرفتن ویزای کار در استرالیا از طریق رشته مدیریت باز شده است. دوستان لطف کنند اگر در این زمینه اطلاعاتی دارند در اینجا قرار بدهند تا دیگران نیز استفاده کنند به ویژه راجع به اسس کردن مدرک مدیریت، قرار گرفتن در کدام رده شغلی مورد نیاز اداره مهاجرت استرالیا، مراحل انجام کار، سابقه و زمینه کاری و دیگر اطلاعات.
    سلام ممنون از ایجاد این موضوع. من ویزای کار در رابطه با رشته های دیگه ( مهندسی صنایع ) دیده بودم . مشتاقم اگه دوستانی اطلاعات دارند دریغ نکنند .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    gastro

پیش فرض پاسخ : ویزای کار در استرالیا از طریق رشته مدیریت

سلام و وقت به خیر
    من دانشجوی دکتری مدیریت بازرگانی بازاریابی هستم(marketing) و ۹ سال سابقه بیمه دارم که دو سال مرتبط با مبحث فروش هست، میخوام بدونم شرایط کاری مناسب با درآمد مناسبی با توجه به مدرکم و سابقه کارم و تسلطم به زبان انگلیسی ، برای من وجود داره؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)