صفحه 87 از 135 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1345

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط se127 نمایش پست ها
    خیلی‌ ممنون از پاسختون.
    اگر من یک دانشگاه ثبت‌نام کنم و دانشگاه ۳۳ واحد من رو که بالای ۱۲ هست قبول کنن و از شهریور برم دانشگاه، و گواهی اشتغال به تحصیل ببرم، آیا براشون قبول هست؟
    خیلی‌ ممنون که راهنمایی‌ می‌کنید چون واقعا نمی‌خوام این شانس بزرگ از دست بدم.
    سلام. خواهش ميكنم.
    راستش باز هم تاكيد ميكنم، اونا خيلي رو مدرك ١٢ ساله حساسن و از اونجايي كه شما از دانشگاه اخراج شدين و سنتون هم به محصل هاي دبيرستاني و ... نميخوره، و البته اين نكته كه معمولا اونا اشتغال به تحصيل و اينجور چيزاا رو نه ازش سر در ميارن و نه خودشونو باهاش خسته ميكنن، بهتره يه راهي پيدا كنين كه زود مدرك معادل پيش رو بكيريد. شما بايد يك مدرك معادل پيش حتما ارايه كنيد و يا سابقه كار.
    باز هم ميگم، اونا قبول ندارن كه شما در حال چه كاري و ... . اونا دنبال مدرك شما هستن و يكي از اولين چيزايي كه از شما ميخوان مدركتونه و يا سابقه كار معادل.سابقه كار هم مثل مدرك بي دردسر نيست و سختگيري هايي داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahzi نمایش پست ها
    سلام ، تو این مرحله فقط باید فرم 260رو پر کرد ؟
    میشه نحوه پر کردن فرم 260 رو بطور دقیق توضیح بدین ؟
    سلام روزتون بخیرمن میخوام برای دانشگاههای آلمان پذیرش بزنم روششونمیدونم کجابایدفرم پرکنم؟لطفاکمک کنید ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering, Amirkabir uni. of technology

سلام خدمت اساتید

من تاریخ پایان خدمتمو از روی کارت موقتم زدم چون کارت اصلیم نیومده بود اما الان که اومده یه ۷ ۸ روزی با تاریخی که زدم فرق داره به نظر شما درخواست انلاک بدم یا مهم نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb47 نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید

من تاریخ پایان خدمتمو از روی کارت موقتم زدم چون کارت اصلیم نیومده بود اما الان که اومده یه ۷ ۸ روزی با تاریخی که زدم فرق داره به نظر شما درخواست انلاک بدم یا مهم نیست؟
    سلام

امیدوارم خوب باشید
    تنها مشکل همینه توی فرمتون؟؟
    راستش اگه تنها مشکل همینه به نظرم همونجا میتونین توضیح بدین و نیاز به آنلاک ندارین.البته این نظر منه.ببینید سایر دوستان چی میگن.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم
    همسر من تو لاتاری اسمش انتخاب شده با کیس نامبر 3067 .. تازه دیروز فرم هارو تکمیل کردیم
    من بعد از پر کردن فرمهامون متوجه یک اشتباهم شدم .. شوهرم دیپلم فنی و حرفه ای داره (مکانیک) ولی بعد از چند سال دو سال پیش مدرک پیش دانشگاهیش تو رشته ریاضی فیزیک رو گرفت .. اما من تو قسمت اطلاعات تحصیلی زدم دیپلم و طبق توضیحات خود فرم نوع دیپلم رو زدم اکادمیک بعد تاریخ و اسم مدرسه رو هم فقط اطلاعات پیش دانشگاهیش رو زدم ینی دیگه چیزی راجع به دیپلم فنی حرفه ایش ننوشتیم .. ( من در مورد مدارک خودم هم همین کار رو کردم از فوق لیسانسم نوشتم تا پیش دانشگاهیم دیگه راجع به دبیرستانم ننوشتم )
    بنظرتون این مساله مشکل ساز میشه ؟؟
    اگه اره میتونم اطلاعات رو اصلاح کنم؟؟
    ضمنا همسرم دیپلم ازاد کامپیوتر هم داره .. و تو قسمت تعداد موسسات اموزشی زدیم 2 تا ... بعدش یبار اطلاعات پیش دانشگاهی رو وارد کردیم یبارم اطلاعات دیپلم کامپیوترش رو
    لطفا راهنماییم کنین خیلی نگرانیم

نقل قول نوشته اصلی توسط fahim9195 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم
    همسر من تو لاتاری اسمش انتخاب شده با کیس نامبر 3067 .. تازه دیروز فرم هارو تکمیل کردیم
    من بعد از پر کردن فرمهامون متوجه یک اشتباهم شدم .. شوهرم دیپلم فنی و حرفه ای داره (مکانیک) ولی بعد از چند سال دو سال پیش مدرک پیش دانشگاهیش تو رشته ریاضی فیزیک رو گرفت .. اما من تو قسمت اطلاعات تحصیلی زدم دیپلم و طبق توضیحات خود فرم نوع دیپلم رو زدم اکادمیک بعد تاریخ و اسم مدرسه رو هم فقط اطلاعات پیش دانشگاهیش رو زدم ینی دیگه چیزی راجع به دیپلم فنی حرفه ایش ننوشتیم .. ( من در مورد مدارک خودم هم همین کار رو کردم از فوق لیسانسم نوشتم تا پیش دانشگاهیم دیگه راجع به دبیرستانم ننوشتم )
    بنظرتون این مساله مشکل ساز میشه ؟؟
    اگه اره میتونم اطلاعات رو اصلاح کنم؟؟
    ضمنا همسرم دیپلم ازاد کامپیوتر هم داره .. و تو قسمت تعداد موسسات اموزشی زدیم 2 تا ... بعدش یبار اطلاعات پیش دانشگاهی رو وارد کردیم یبارم اطلاعات دیپلم کامپیوترش رو
    لطفا راهنماییم کنین خیلی نگرانیم
    سلام خانوم. خوب براتون خوشحالم برنده شدنتونو.
    اصلا استرس نگيريد. همه چيز قابل حله.
    نكته اول: هيچ جا كيس نامبرتونو دقيق ننويسين. اين يه مساله امنيتيه براي خودتون. حدودي بنويسين. مثلا حدود ٣٠٠٠.
    در مورد مدارك شما بايد از ديپلمتون مينوشتين نه پيش دانشگاهي يعني شما بايد فوق و ليسانس و پيش و بعد ديپلم رو وارد ميكردين.ديپلم هم ازشروعشو از اول دبيرستان و پايانشم سومتون ميزدين.
    در مورد همسرتون من واقعا نفهميدم مدرك ايشون اخر چيه. ايشون ديپلمش فني حرفه اي و پيشش رياضيه؟؟ چجوري اينجوري خونده؟؟
    در هر حال شما بايد دقيقا چيزي كه هست وارد كنين يعني براي ايشون اكه ديپلمش فني هست تو ترجمه بعدا مشخصا مينويسن كامپيوتر و شما بايد عين مدرك رو بنويسين و همچنين در مورد پيششون.
    باز هم دقيقتر بفرماييد بهتر ميتونم راهنمايي كنم
    اما نگراني نداره. ميتونين انلاك كنين و اصلاح كنين در صورت لزوم

Junior Member

خیلی ممنون از توضیحتون
    راستش همسرم دیپلم مدرسش مکانیک بوده چند سال پیش از طریق اشناهامون تو اموزش پرورش متوجه شدیم که همسرم میتونن پیش دانشگاهی رو مثلا در رشته ای مثل ریاضی ادامه بدن
    در مورد مدرک کامپیوتر هم جایی شنیدیم که که هرجور مدرک تخصصی که دوره اش رو کامل گذروندین باید قید بشه .. ما هم تو فرم فقط در مورد پیش دانشگاهی اطلاعات دادیم و مدرک کامپیوترش
    برای مدارک خودم هم همینکار رو کردم از فوق لیسانسم نوشتم تا پیش دانشگاهی
    الان بنظرتون باید چیکار کنیم؟ پروسه آنلاک کردن چجوریه ؟ میشه راهنمایی کنین؟
    من یه سوال دیگه هم داشتم
    شوهرم بدلایل پزشکی معاف از سربازی هستن ... کار دولتی هم نداشتن فقط به عنوان پشتیبان شبکه یه موسسه خصوصی کار میکردن .. بنظرتون با این شرایط امکانش هست که بهمون ویزا رو بدن؟

خیلی ممنون از توضیحتون
    راستش همسرم دیپلم مدرسش مکانیک بوده چند سال پیش از طریق اشناهامون تو اموزش پرورش متوجه شدیم که همسرم میتونن پیش دانشگاهی رو مثلا در رشته ای مثل ریاضی ادامه بدن
    در مورد مدرک کامپیوتر هم جایی شنیدیم که که هرجور مدرک تخصصی که دوره اش رو کامل گذروندین باید قید بشه .. ما هم تو فرم فقط در مورد پیش دانشگاهی اطلاعات دادیم و مدرک کامپیوترش
    برای مدارک خودم هم همینکار رو کردم از فوق لیسانسم نوشتم تا پیش دانشگاهی
    الان بنظرتون باید چیکار کنیم؟ پروسه آنلاک کردن چجوریه ؟ میشه راهنمایی کنین؟
    من یه سوال دیگه هم داشتم
    شوهرم بدلایل پزشکی معاف از سربازی هستن ... کار دولتی هم نداشتن فقط به عنوان پشتیبان شبکه یه موسسه خصوصی کار میکردن .. بنظرتون با این شرایط امکانش هست که بهمون ویزا رو بدن؟
    سلام
    خواهش ميكنم. كاري نكردم.
    در مورد احتمال ويزا گرفتن، شانستون خوبه اما بايد همه اطلاعاتتون رو صحيح و درست وارد كنين تا ببينين بعدشچي ميشه. بعدش ديكه دست من و شما نيست. بايد ببينيم نظر سفارت و ... چيه. مهمه كه شما شغل و ... رو صحيح وارد كنين.
    در مورد مدارك، اينجور كه الان ميفرماييد، مدارك همسرتونو دقيق وارد كرديد و فقط مال خودتون ديپلم رو وارد نكردين. درسته؟؟

Junior Member

مدرک مکانیک دبیرستان همسرم رو وارد نکردیم .. فقط مدرک پیش دانشگاهیش رو وارد کردیم .. اون دیپلم کامپیوتری که داره ازاد گرفته دیپلم مدرسش نبوده
    مدارک خودم رو هم فقط تا پیش دانشگاهی نوشتم
    الان باید دوباره فرم رو اصلاح کنم و اطلاعات دبیرستان هردومون رو وارد کنم؟
    اگه اصلاح کردنش خیلی واجبه میشه راهنماییم کنین چجوری میتونم اینکار رو بکنم؟

مدرک مکانیک دبیرستان همسرم رو وارد نکردیم .. فقط مدرک پیش دانشگاهیش رو وارد کردیم .. اون دیپلم کامپیوتری که داره ازاد گرفته دیپلم مدرسش نبوده
    مدارک خودم رو هم فقط تا پیش دانشگاهی نوشتم
    الان باید دوباره فرم رو اصلاح کنم و اطلاعات دبیرستان هردومون رو وارد کنم؟
    اگه اصلاح کردنش خیلی واجبه میشه راهنماییم کنین چجوری میتونم اینکار رو بکنم؟
    ببينيد به نظر من بايد اصلاحش كنين چون مدرك ديپلمتون رو وارد نكردين و در ضمن ديپلم همسرتونم اينطور كه من فهميدم وارد نكردين. اين واجبش ميكنه.
    اينبار كه انلاك كرديد سعي كنيد دقيق وارد كنيد.
    نحوه انلاك هم بايد به kcc ايميل بزنيد.ادرس ايميلشون تو برگ برنده شدنتون هست.
    فرمت ايميل هم شما مطابق فرمت زير بفرستين. مشخصات و ايميلتون هم همون ايميل برنده شدنتون باشه.فقط ذكر بشه كه مال هم خودتون و هم همسرتون انلاك شه. موفق باشيد
    Case Number: 2015AS00001000
    Principal Applicant Name: name khanevadegi, nam
    Date Of Birth: 08/12/1973
    Preference Category: DV DIVERSITY
    Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir / Madam

I've completed the DS-260 form and I submitted it in the site. but unfortunately I have some mistakes in the completed form.
    I want to fix those mistakes so please unlock the form to me to edit those mistakes.
    Thank you for your attention
    Sincerely yours
    name kamel

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)