صفحه 96 از 135 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1345

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط santor نمایش پست ها
    سلام دوستان،

۱- برای تمکن مالی اشکالی نداره اگه از چند تا بانک نامه ببریم؟ مثلا اگه مجموع پول توی چند تا حساب برای تمکن مالی کافی باشه و همه حساب‌ها به نام یک نفر باشه، آیا اشکالی داره که نامه از چند تا بانک مختلف باشه؟

۲- اگر مشکلی نیست که نامه از چند تا بانک ببریم، معمولا بانک‌ها نامه‌هاشون ممکنه تا ۱۵ روز باهم اختلاف تاریخ داشته باشن، این اختلاف تاریخ هم اوکی هست؟

ممنون
    باید از یه بانک خاص بگیری چند تا بانک امکان نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrad0098 نمایش پست ها
    خب چندتا سوال اینجا به وجود میاد :
    اول اینکه چطور باید اینکه یک نفر اسپانسرم هست توی امریکا رو اعلام کنم یعنی روز مصاحبه چه مدرکی ببرم؟
    دوم اینکه حداقل مقدار برای این تمکن مالی 15000 دلار هست؟ یعنی اگر کمتر باشه دچار مشکل میشم؟ کسی هست که دچار مشکل شده باشه؟
    و سوم اینکه این تمکن مالی رو باید به دلار تبدیل کنم یا همون معادل ریالیش کافیه؟
    و اینکه حساب باید به اسم خودم باشه؟
    1- باید مراحل گفته شده در بخش AFFIDAVIT OF SUPPORT فایل دستورالعمل سفارت را انجام بدید و فرم https://www.uscis.gov/sites/default/...form/i-134.pdf توسط اسپانسر تکمیل بشه و مدارک لازم نیز ضمیمه بشه.
    2- 15000 دلار یک مقدار تخمینی هست. در واقع آفیسر باید قانع بشه که شما سربار دولت آمریکا نخواهید شد. این مسئله بستگی به شرایط کاری و سنی و تخصصی شما هم میتونه داشته باشه.
    3- در همون فرم درخواستی که جهت تمکن مالی در بانک پر میکنید ارز دلار را انتخاب کنید و خودشون بر اساس نرخ دلار بانک مرکزی برای شما گواهی صادر می کنند.
    4- حساب باید به اسم خودتون باشه. ولی میتونه به اسم یکی از اعضای کیس هم باشه مثلا همسر.

Junior Member

سلام
    اشكال نداره از يه حسابي نامه تمكن بگيريم كه گردش حساب نداشته باشه و باهاش كار نكرده باشيم؟
    در كل از چه بانكهايي ميتونيم نامه تمكن مالي بگيريم؟

Member mehrad0098 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط shabro نمایش پست ها
    1- باید مراحل گفته شده در بخش AFFIDAVIT OF SUPPORT فایل دستورالعمل سفارت را انجام بدید و فرم https://www.uscis.gov/sites/default/...form/i-134.pdf توسط اسپانسر تکمیل بشه و مدارک لازم نیز ضمیمه بشه.
    2- 15000 دلار یک مقدار تخمینی هست. در واقع آفیسر باید قانع بشه که شما سربار دولت آمریکا نخواهید شد. این مسئله بستگی به شرایط کاری و سنی و تخصصی شما هم میتونه داشته باشه.
    3- در همون فرم درخواستی که جهت تمکن مالی در بانک پر میکنید ارز دلار را انتخاب کنید و خودشون بر اساس نرخ دلار بانک مرکزی برای شما گواهی صادر می کنند.
    4- حساب باید به اسم خودتون باشه. ولی میتونه به اسم یکی از اعضای کیس هم باشه مثلا همسر.
    مرسی از توضیحات کاملتون
    سوال اخر هم اینه که
    من کسیو توی امریکا دارم که از مقیم بودن یا نبودنش مطلع نیستم حالا فرضا که نباشه ولی خونه و ماشین و حساب بانکی هم داره
    ایشون میتونن اسپانسرم بشن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Samirammad نمایش پست ها
    سلام
    اشكال نداره از يه حسابي نامه تمكن بگيريم كه گردش حساب نداشته باشه و باهاش كار نكرده باشيم؟
    در كل از چه بانكهايي ميتونيم نامه تمكن مالي بگيريم؟
    نه مشکلی ایجاد نمیکنه. گرفتن گردش جهت اطمینان بیشتر هست. مواردی بوده که آفیسر سوال کرده این پول را از کجا آوردید....
    از هر بانکی میشه گواهی تمکن گرفت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrad0098 نمایش پست ها
    مرسی از توضیحات کاملتون
    سوال اخر هم اینه که
    من کسیو توی امریکا دارم که از مقیم بودن یا نبودنش مطلع نیستم حالا فرضا که نباشه ولی خونه و ماشین و حساب بانکی هم داره
    ایشون میتونن اسپانسرم بشن؟
    البته با این شرایط که شما میفرمایید احتمالا مقیم باشه... ولی اگر شهروند نباشه یا اقامت نداشته باشه فکر نکنم بتونه اسپانسر بشه...

Junior Member

دوستان، کسی از زمان جواب دادن دکترها در ایروان به ای-میل برای وقت گرفتن اطلاع داره؟ من به دکتر خاچاتریان در ایروان برای وقت گرفتن ایمیل زدم و منتظر جوابش هستم. آیا راه دیگه‌ای (وب‌سایت، تلفن، ...) برای وقت گرفتن هست؟ ممنون.

Junior Member

سلام دوستان،
    یک سوال در مورد واکسیناسیون: لیست واکسن هایی که باید زده بشه آیا معلومه؟ این کارت زرد واکسیناسیون که از پاستور یا هلال احمر قابل تهیه است شامل چه چیزهایی میشه و کدومهاشو باید انجام داد؟
    ...Want to be the best, Ought to beat the rest

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imonzh نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یک سوال در مورد واکسیناسیون: لیست واکسن هایی که باید زده بشه آیا معلومه؟ این کارت زرد واکسیناسیون که از پاستور یا هلال احمر قابل تهیه است شامل چه چیزهایی میشه و کدومهاشو باید انجام داد؟
    شما ابتدا باید به مرکز بهداشت مرکزی شهرتون مراجعه کنید و از مسوول مربوطه در مورد واکسنها و محل تزریقشون سوال کنین.چون تو شهرای مختلف الزاما همه واکسنها یه جا تزریق نمیشن.مثلا تو شهر ما مننژیت و هپاتیت ب هلال احمر تزریق میشه و mmr در مراکز بهداشت.
    بعد اینکه همه این واکسنها رو زدین و مدارکشو گرفتین یه جا میبرین مرکز بهداشت اصلی و کارت زرد براتون صادر میشه
    در مورد نوع واکسنها چیزی که به من گفتن لازمه اینا هستن
    1- هپاتیت ب (در 3 مرحله)
    2- مننژیت
    3-MMR
    بجز اینا واکسن آبله مرغان هم لازمه که اگه در طول زندگی آبله مرغان گرفته باشین دیگه واکسن لازم نیست و با مراجعه به یه پزشک عمومی براتون تست وجود آنتی بادی آبله مرغان تو بدن رو مینویسه که اگه مثبت باشه مرکز بهداشت تو برگ زرد وارد میکنه و اگه ابله مرغتن نگرفتین واکسنش تو ایران ظاهرا نیست یا اگه هست کمیاب و گرونه و بهتره همون مرکز مدیکال محل مصاحبه بزنین
    واکسن آنفولانزا هم در صورتی که زمان مصاحبتون پاییز و زمستون باشه لازمه که این رو هنوز نمیدونم که اگه ایران بزنیم قبول میکنن یا نه

Member mehrad0098 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

سلام دوستان چندتا سوال خدمتتون داشتم درباره ی مراحل قبل مصاحبه
    اول اینکه مدارکی را باید قبل مصاحبه ارسال کنیم؟
    دوم وقت مدیکالی رو کی و چگونه بگیریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)