صفحه 110 از 135 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1345

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط aselar نمایش پست ها
    دوست عزیز من میخوام دبی اقامت کنم و روز مصاحبه صبح برم ابوظبی و برگردم.این کاریه که اکثر افراد با شرایط ما انجام میدن.چون اقامت تو دبی بهتر و راحت تره و با ماشین از دبی تا ابوظبی 1.5 تا 2 ساعت راهه (با اتوبوس 3 ساعت) با شرایط من و شما (بچه زیر 2 سال) طبق توضیحات پست قبلیم بهتره که به mideast polyclinic مراجعه کنیم که تو دبی هستش چون nmc وقتی بچه باشه جواب رو حداقل 3 روز طول میده
    تو سایت سفارت هم لازم نیست ثبت نامی انجام بشه
    من توی پست ها خوانده بودم بچه زیر دو سال فقط معاینه بالینی داره و ازمایش و عکس قفسه سینه نداره.

Junior Member

یک سوال
    اگه انلاک کنم اطلاعات قبلی تو سیستمشون میمونه و میتونن با هم مقایسه کنن بعد بگن اینجا را داره دروغ میگه یا نه؟

من قرار بود برم جایی کار کنم یه شرکت خصوصی بعد هم تو فرم پر کردن اسم شرکت زدم اما نخواستن من برم اونجا خوب من بیکارم منم انلاک کردم و زدم بیکار یعنی واقعیت رو نوشتم چون من کاری اصلا ندارم حالا اینها میگن من دروغ گفتم که عوض کردم یا فقط اطلاعات جدید رو میخونن من کیسم ‎7000‎ خیلی مونده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering, Amirkabir uni. of technology

نقل قول نوشته اصلی توسط I_J نمایش پست ها
    من توی پست ها خوانده بودم بچه زیر دو سال فقط معاینه بالینی داره و ازمایش و عکس قفسه سینه نداره.

دوستان سلام
    در مورد مدیکال چک ابوظبی این اطلاعات به دردتون میخوره
    اینو یکی که پارسال رفته مصاحبه داده!
    مدیکال چک بیمارستان در ابوظبیnmc
    نیازی به تعیین وقت قبلی نیست. برین طبقه دوم خودشون به احتمال زیاد میفرسنتون پیش خانم دکتر shettyکه مورد تایید سفارت امریکاست
    خیلی سریع و راحت کارم تموم شد
    هزینه تست خون پنجاه درهم
    هزینه عکس از سینه صد و بیست و پنج درهم
    هزینه معاینه سیصد و پنجاه درهم
    امیدوارم نیازی به تزریق واکسن نداشته باشید اگه نه اونم هزینه داره
    خیلی بیمارستان خوبیه و خیلی راحت کاراتون انجام میشه و هیچ معطلی هم ندارید

Junior Member

سلام دوستان، من چندتا سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید.
    اول اینکه بعد از دریافت نامه دوم، برای سفارت ابوظبی، باید جایی تو سایت ثبت نام کرد؟ و یا وقت قبلی گرفت؟
    دوم در مورد اسپانسر، جایی تو فرم 260 باید مشخص میکردیم که اسپانسر داریم یا تمکن مالی؟ یا اینکه نزدیک به مصاحبه خودت انتخاب میکنی و مدارک یک کدوم رو با خودت میبری؟

Junior Member

سلام
    تو فرم 260 چیزی در مورد اسپانسر نیست و انتخاب با خودتونه که در زمان مصاحبه کدوم رو با خودتون ببرید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasdaran نمایش پست ها
    سلام دوستان، من چندتا سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید.
    اول اینکه بعد از دریافت نامه دوم، برای سفارت ابوظبی، باید جایی تو سایت ثبت نام کرد؟ و یا وقت قبلی گرفت؟
    دوم در مورد اسپانسر، جایی تو فرم 260 باید مشخص میکردیم که اسپانسر داریم یا تمکن مالی؟ یا اینکه نزدیک به مصاحبه خودت انتخاب میکنی و مدارک یک کدوم رو با خودت میبری؟

سلام

من تو این انجمن درمورد مدارکی که باید قبل از مصاحبه لاتاری 2017 آماده کنیم، چیزی پیدا نکردم.
    در سایت های دیگه هم تفاوت هایی دیده میشه، لطفا اگه کسی اطلاعات کاملی داره لیست کنه. ممنون میشم
    من 5 سپتامبر در آنکارا مصاحبه دارم و درمورد مدیکال چک و فرم پستی هم چیزی نمیدونم. آیا واکسیناسیون در ایران با مدیکال چک فرق داره ؟

ممنون
    ویرایش توسط m_shafiei2006 : October 19th, 2016 در ساعت 10:40 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_shafiei2006 نمایش پست ها
    سلام

من تو این انجمن درمورد مدارکی که باید قبل از مصاحبه لاتاری 2017 آماده کنیم، چیزی پیدا نکردم.
    در سایت های دیگه هم تفاوت هایی دیده میشه، لطفا اگه کسی اطلاعات کاملی داره لیست کنه. ممنون میشم
    من 5 سپتامبر در آنکارا مصاحبه دارم و درمورد مدیکال چک و فرم پستی هم چیزی نمیدونم. آیا واکسیناسیون در ایران با مدیکال چک فرق داره ؟

ممنون
    مصاحبتون نمیتونه ۵ سپتامبر باشه. الان از سپتامبر گذشته. لطفا تاریخشو دقیق چک کنید. مدیکال چک شامل واکسیناسیون هست اما محدود به اون نیست. در مدیکال چک علاوه بر چک کردن واکسن هایی که زدین و زدن اونهایی که نزدین، از نظر پزشکی شما رو معاینه میکنن و ازتون یه سری آزمایش میگیرن. روند گرفتن گرین کارد از طریق لاتاری به صورت نسبتا کامل اینجا تو این فروم نوشته شده: http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%B1%DB%8C

برای قوانین جدید مخصوص امسال هم، همین پست رو مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb47 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    در مورد مدیکال چک ابوظبی این اطلاعات به دردتون میخوره
    اینو یکی که پارسال رفته مصاحبه داده!
    مدیکال چک بیمارستان در ابوظبیnmc
    نیازی به تعیین وقت قبلی نیست. برین طبقه دوم خودشون به احتمال زیاد میفرسنتون پیش خانم دکتر shettyکه مورد تایید سفارت امریکاست
    خیلی سریع و راحت کارم تموم شد
    هزینه تست خون پنجاه درهم
    هزینه عکس از سینه صد و بیست و پنج درهم
    هزینه معاینه سیصد و پنجاه درهم
    امیدوارم نیازی به تزریق واکسن نداشته باشید اگه نه اونم هزینه داره
    خیلی بیمارستان خوبیه و خیلی راحت کاراتون انجام میشه و هیچ معطلی هم ندارید

ممنون از اطلاع رسانی تون، من هم همین طور شنیدم. احیانا کسی که ابوظبی مصاحبه رفتن هتل خاصی را پیشنهاد نکردند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط santor نمایش پست ها
    مصاحبتون نمیتونه ۵ سپتامبر باشه. الان از سپتامبر گذشته. لطفا تاریخشو دقیق چک کنید. مدیکال چک شامل واکسیناسیون هست اما محدود به اون نیست. در مدیکال چک علاوه بر چک کردن واکسن هایی که زدین و زدن اونهایی که نزدین، از نظر پزشکی شما رو معاینه میکنن و ازتون یه سری آزمایش میگیرن. روند گرفتن گرین کارد از طریق لاتاری به صورت نسبتا کامل اینجا تو این فروم نوشته شده: http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%B1%DB%8C

برای قوانین جدید مخصوص امسال هم، همین پست رو مطالعه کنید.

ببخشید 5 دسامبر هست، اشتباه لفظی بود.
    من فرم 230 و 122 رو نفرستادم، حالا چیکار باید بکنم ؟ تو سایتی که لینک شما معرفی کرده هم پیدا نکردم. توضیحات خیلی گیج کننده هست.
    لطفا کمک کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_shafiei2006 نمایش پست ها
    ببخشید 5 دسامبر هست، اشتباه لفظی بود.
    من فرم 230 و 122 رو نفرستادم، حالا چیکار باید بکنم ؟ تو سایتی که لینک شما معرفی کرده هم پیدا نکردم. توضیحات خیلی گیج کننده هست.
    لطفا کمک کنید
    سلام، فرم 230 و 122 دیگه منتفی شده و فقط فرم 260 باید بصورت آنلاین پر بشه و ارسال کنید. شما چرا به وب سایتی که مستقیما از برگه اعلام برنده شدن شما به آن هدایت میشوید مراجعه نمیکنید که بیخود دچار سردرگمی هم نشوید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)