صفحه 10 از 135 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1345

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط joshua1400 نمایش پست ها
    سلام-برای پرکردن فرم 260 باید اول پاسپورت برای کلیه افراد ثبت نامی بگیریم و شماره اونو تو فرم بنویسیم ؟ داکیومنت دیگر که نوشته برای احراز هویت چیه؟ میشه بجای پاسپورت اونو انتخاب کرد؟
    اگه تو فرم اولیه تاریخ تولید بزنیم 10 مارچ بعد ببینیم اشتباه زدیم 11 مارچ درسته تو 260 باید درستشو بزنیم- یا با همون غلط بریم ببینیم چه میشه؟ اینkcc هم که سرش شلوغه برا جواب دادن!!
    شما حتما باید شماره پاسپورت وارد کنید. مگر اینکه مجاز به گرفتن پاسپورت نباشید که اون موقع باید برید مصاحبه و برای ویزا آفیسر تصمیم میگیره.
    شما باید تاریخها رو دقیقا عینا انچه که د رپاسپورت نوشته وارد کنید. اگر اشتباه زدید و سابمیت کردید باید به KCC ایمیل بزنید و مراتب را اطلاع بدهید تا فرم رو آنلاک کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط votary نمایش پست ها
    فقط چیزی که چک لیست از شما خواسته رو تحویل بدید
    دادن مدارک بیشتر هیچ امتیاز ویژه ای نیست بلکه روند کار شمارو کندتر میکنه
    فقط مدرک 12 سال تحصیلتون رو بفرستید
    مدرک دانشگاهتون فقط همراهتون باشه که اگر احیانا خواستن بهشون بدید
    پول اضافه خرج نکنید
    اصلا گزینه ریزنمرات رو از ئهنتون خارج کنید

دقیقا. درسته. مرسی از راهنمایی دقیقتون

نقل قول نوشته اصلی توسط alimahmoodi204 نمایش پست ها
    ممنوون بابت پاسختون دوست عزیز.
    یعنی به نظرتون چند ماه سربازی مشکلی در پروسه کلیرنس ایجاد نمیکنه؟!
    چون من یه بار قبلا چندسال پیش که برای ویزا دانشجویی DS160 رو پر کردم این چند ماه سربازی رو فکر کنم نوشته بودم و الان هم به نظرم چاره ای ندارم و باید بنویسم!!

و یه سوال دیگه اینکه آیا مدرک دیپلم حتما لازم و ضروری هست؟ من مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد ایران و کارشناسی ارشد آمریکا رو دارم. آیا باز هم باید مدرک دیپلمم رو ارایه بدم؟؟! مشکل اینجاس که اصلا نمیدونم مدرک دیپلمم رو از کجا باید بگیرم!

ممنووون..
    شما باید حقیقت رو بزنید و مدرک دیپلم رو حتما باید ارائه بدهید.
    ضمنا در فرم 260 باید کلیه مدارک تحصیلیتون رو وارد کنید.
    در زمان مصاحبه آفیسر رو در خصوص سرباز ی توجیه کنید.

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری -2017

نقل قول نوشته اصلی توسط mahzi نمایش پست ها
    اسپانسر رو کی باید معرفی کنیم ؟ هیچ فرمی برای مشخصات اسپانسر ندیدم !
    اسپانسر رو الان معرفی نمیکنید.
    هنگامی که زمان مصاحبه اتون مشخص شد ، اسپانسر شما بایستی 6 فرم از سایت دانلود کنه و مهر و امضا شده اصل برای شما بفرسته که ببرید مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahzi نمایش پست ها
    تا کی فرصت هست برای پر کردن و ارسال فرم 260 ؟
    شما تا 30 سپتامبر 2017
    مهلت دارید فرم 260 رو پرکنید
    اما از جون 2017 ظرفیت ویزا دیگه کامل میشه و احتمال قبول شما یه صفر نزدیک!!!
    و بعد از 30 سپتامبر 2017 شما محاز به به دریافت ویزا نیستید.!

نقل قول نوشته اصلی توسط santor نمایش پست ها
    سلام به همگی
    مادر من هم امسال با کیس نامبر 5XX برنده شدن. سوال من راجع به قسمت سلامتی فرم ۲۶۰ هست. اگر کسی قبلا به بیماری سل دچارشده باشه ولی درمان کامل شده باشه (و مدرک داشته باشه برای این موضوع) جواب این سوال رو چی باید بزنه؟
    Do you have a communicable disease of public health significance such as tuberculosis?

yes or No

ممنون میشم اگر کسی جواب منو بده.
    یقینا نه باید بزنید

Red face پاسخ : برندگان لاتاری -2017

نقل قول نوشته اصلی توسط amiryy نمایش پست ها
    >سلام ، تمکن مالی از بانک ایرانی بگیریم؟ به چه صورت کی باید بگیم؟ بهتر نیست استیتمنت از بانک کشوری که وقت مصاحبه دادن گرفته بشه؟ مقدارش چقدر باشه ؟ و تاریخ گردش حساب به وقت مصاحبه نزدیک باشه بهتره؟ یعنی نگه داریم موقعی که نزدیک مصاحبه هست بگیریم؟ اصلا گردش حساب مهمه یا مقدار پولی که تو حساب خوابیده؟

> مورد بعد در مورد واکسن هست خوب تو ایران واکسن بزنیم قبول می کنن؟ چرا مدارک مدیکال ایران رو قبول ندارن(نیاز به ترجمه هم نیست اگرم باشه قابل ترجمه هست) (علتش این می تونه باشه که تو سایت کنسولگری آمریکا مرجع یا واحدی (در ایران) که قابل اعتماد اونا باشه وجود نداره؟ )

> تو جدول زمان بندی آسیا یا جاهای دیگه بر اساس کیس نامبر اعمال می شه (کارنت کیس) که نامه دوم کی میاد ، پس زود یا دیر پر کردن فرم 260 اثرش چیه؟ کجا مشخص می شه؟ تو گرفتن نامه دوم؟ یعنی کارنت کیس طرف میبینین اومده ولی مامه دومش یکم دیر به دستش میرسه؟

> فردی که مدارک بین المللی تو ضمینه های مختلف مثلا شبکه داره تو فرم 260 نیاز هست بیاره؟ تحصیلی / دانشگاهی نیست منظورم اون که جای خود دارد باید درج بشه .

> رشته مکانیک (کارشناسی) با خدمت در ارتش AP که 100% می خوره احتمال کلیر شدنش وجود داره؟
    شما میتونید تکمین مالیتون رو زمان دریافت نامه دوم (دعوت به مصاحبه) رو از کلیه بانکها به شرط فقط 24 ساعت ماندگاری در حسابتون بگیرید. از موسسات به هیچ عنوان نگیرید.
    در سال 2016 خط فقز آمریکا 15000 دلار بود که برای نفر اصلی برنده 15000 دلار و برای سایر اعضای کیس نفری 5000 دلار
    فقط پولی که در حساب مونده مهم است و گردش اصلا مهم نیست.
    ضمنا نرخ آزاد مهم است و نرخ دولتی منظور نکنید.
    شما واکسن رو حتما باید انسیتو پاستور بزنید که کارت زرد رنگی است و بین المللی است و نیاز به ترجمه ندارد. هیچ مدرک پزشکی نیاز به ترجمه نداره.
    شما اگر فرم 260 رو زود پرکنید و سامبیت کنید بعد از اعلام کارنتی نامه دوم زود تر بدستتون میرسه.
    در سال 2016 زمان بین سابمیت فرم و اعلام کارنتی تا نامه دوم 4-6 ماه بوده و نامه دوم که ارسال میشد حداقل دو ماه بعد تاریخ مصاحبه بود.
    البته استثتائاتی مثل من وجود داشت
    در مورد شغل زیاد سخت نگیرید و خیلی خلاصه توضیح بدید و نیاز ی به مطالعه o-net ندارید زیاد.
    رشته شما خاص نیست اما خدمتتون خاص است و قطعا چک میخورید و بین 4-6 ماه کلیر میشید

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidiq نمایش پست ها
    سلام
    من برای ویزای دانشجویی اقدام کردم و از دوبی social tie ریجکت شدم درست چند روز بعد متوجه شدم که لاتاری برنده شدم . با توجه به کیس نامبرم 4xxx لطفا راهنمایی کنید بهترین کاری که می شه کرد چیه ؟ قبل از قبولی لاتاری می خواستم یکبار دیگه برم آنکارا برای ویزای دانشجویی . لطفا راهنمایی کنید . ممنون
    شما با خیال راحت برای کارهای لاتاری اقدام کنید. گر ببندد دری زحکمت گشاید در دیگری

سلام دوستان نازنین
    من در حال طی کردن پروسه پناهندگی در ترکیه هستم و از اقلیت های دینی میباشم.چند روز پیش متوجه شدم در لاتاری گرین کارت امریکا قبول شدم و خداوند بزرگ لطفش شامل حال من شده و حال باید فرم اول اطلاعات خودم رو بفرستم براشون تا وقت مصاحبه در سفارت امریکا در ترکیه دریافت کنم.اطلاعات و فرم هایی که مربوط به یو ان و اثباط اینکه پناهجو هستم موجوده.کیس من مذهبی هستش و مورد تایید هم است وحال ازتون چند تا سوال دارم و تقاضا میکنم برادرانه راهنمایی کنید

ایا پروسه پناهجو بودنم تاثیر مثبت یا منفی در قبول شدنم در سفارت امریکا خواهد داشت

با توجه به اینکه دارای کیس مذهبی هستم و در مراحل ابتدایی پروسه پناهندگی میباشم و همچنین دسترسی به سابقه کاری و شغلی خودم در داخل ایران ندارم ومدرک تحصیلی دیپلم کار و دانش دارم که در سفارت مورد قبول نیست و بالاتر میخوان چه کنم

Junior Member

سلام . من لاتاری ثبت نام کرده بودم و ثبت نامم هم تایید شده بود و conformation number هم فرستاده بود ن .اما نه با این شماره ونه با مشخصات خودم نتیجه لاتاری نمیاد . مشکل چیه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)