صفحه 102 از 135 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1345

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط Zakiye2 نمایش پست ها
    سلام. من امروز یعنی 19 سپتامبر یک ایمیل دریافت کردم که در لاتاری برنده شدم و یک case number داده و مراحل کار رو گفته. مگه لاتاری اعلام نتایجش ممکنه تا الان ادامه داشته باشه؟ امکان داره باز ایمیل بدن یا کلاهبرداریه؟براساس confirmation number ی که موقع ثبت نام دریافت کردم الان هم میگه برنده نشدم ولی توی ایمیل گفته براساس ایمیل این انتخاب انجام شده. میخواستم نظر شما رو بدونم آیا با چنین موردی برخورد داشتین؟
    توی مهاجرسرا یه اطلاعیه هست که نوشته : طبق اطلاعیه رسمی، افراد بیشتری از سراسر جهان برای دوره 2017 انتخاب شده اند. برای اطلاع از انتخاب شدن، مجدداً به لینک https://www.dvlottery.state.gov/ESC/‎ مراجعه کنید. میتونید برای اطمینان، خودتون در وبسایت اصلی لاتاری دوباره چک کنید.
    ویرایش توسط BANAFSHE07 : September 21st, 2016 در ساعت 07:58 AM

سلام،
    کسی میدونه هزینه واکسن هپاتیت در دبی چقدره؟
    ( من ایران نیستم تیتر انتی بادی انجام دادم و لازمه که دوباره واکسن هپاتیت بزنم اینجا برای نوبت اول (و نوبت دوم و سوم) باید خودم هر دفعه ‎$70‎ بپردازم و از داروخانه بخرم و در هر صورت باید هزینه بدم.)
    در ضمن میخوام تا یکماه قبل از ازمایشات مدیکال که در دبی انجام خواهم داد هیچ واکسنی نزنم که نتیجه ازمایشات خونی که در ‎NMC‎ انجام میشه را تغییر نده...
    دکترم هم میگه نمیشه نوبت 2 هپاتیت رو وقفه بندازی و باید سر یکماه تزریق کنی!
    خواستم ببینم که میشه فعلا واکسن نزنم و برم همون دبی نوبت اول رو تزریق کنم؟ خصوصا اگر هزینه از ‎$70‎ بیشتر نباشه که بهتر هم هست.

سوال دیگه اینکه ایا باید واکسن هپاتیت A و انفلوانزا رو هم بزنیم؟
    مصاحبه من اکتبر هست.

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط BANAFSHE07 نمایش پست ها
    توی مهاجرسرا یه اطلاعیه هست که نوشته : طبق اطلاعیه رسمی، افراد بیشتری از سراسر جهان برای دوره 2017 انتخاب شده اند. برای اطلاع از انتخاب شدن، مجدداً به لینک https://www.dvlottery.state.gov/ESC/‎ مراجعه کنید. میتونید برای اطمینان، خودتون در وبسایت اصلی لاتاری دوباره چک کنید.
    ایمیل ایشون که مبنی بر برنده شدن و روال انجام مراحل بعدی هست و در نهایت هم به احتمال زیاد درخواست وجه شده با این اطلاعیه فرق داره. وزارت امور خارجه تحت هیچ شرایطی به کسی ایمیلی مبنی بر برنده شدن نمی زنه. مشاهده ی نتایج صرفاً از طریق سایت وزارت امور خارجه قابل پیگیری هست.
    Never Say Never

Junior Member

سلام

وقت بخیر دوستان

با توجه به شرایط اینجانب کسی هست مصاحبه ایروان باشه و نامه دوم دستش رسیده باشه ؟

کیس نامبر اینجانب : 1400

تاریخ ارسال فرم : 17 می

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    ایمیل ایشون که مبنی بر برنده شدن و روال انجام مراحل بعدی هست و در نهایت هم به احتمال زیاد درخواست وجه شده با این اطلاعیه فرق داره. وزارت امور خارجه تحت هیچ شرایطی به کسی ایمیلی مبنی بر برنده شدن نمی زنه. مشاهده ی نتایج صرفاً از طریق سایت وزارت امور خارجه قابل پیگیری هست.
    ایشون صحبتی از درخواست وجه نکردند. من هم توصیه نکردم که به هر ایمیلی که راجع به لاتاری به دستشون رسید پاسخ بدن یا پول واریز کنند . بعلاوه من هم که گفتم "" در وبسایت اصلی لاتاری دوباره نتیجه روچک کنید"".

در ضمن چون موارد مشابه ای رو در این صفحه مهاجر سرا دیده بودم به سوال خانم یا اقای Zakiye2 پاسخ دادم :

http://www.mohajersara.org/forum/thr...3-page-31.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering, Amirkabir uni. of technology

کسی هست محل مصاحبش ابوظبی باشه و اطلاعاتی در مورد اونجا و مدیکال چک داشته باشه؟

Junior Member

با سلام

سری جدید نامه دوم برای ماه نوامبر ارسال شد

یا حق

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a_cute65 نمایش پست ها
    با سلام

سری جدید نامه دوم برای ماه نوامبر ارسال شد

یا حق
    شما کیس نامبرتون چند بود و فرم رو چه تاریخی ارسال کردید؟ از ما که هنوز نیومده با کیس نامبر حدود ۲۰۰ و ارسال ۲۸ می,,,,

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fammaj نمایش پست ها
    شما کیس نامبرتون چند بود و فرم رو چه تاریخی ارسال کردید؟ از ما که هنوز نیومده با کیس نامبر حدود ۲۰۰ و ارسال ۲۸ می,,,,
    با سلام

Case Number : 1400

DS-260 Confirm at : May 18

Yerevan embassy

Junior Member

دوستان:

1- دوستی هست که مقیم مالزی باشه و مالزی رو برای مصاحبه انتخاب کرده باشه؟

2- به نظر دوستان/مدیران، بر اساس تجربه کیسهای سالهای قبل، کسی که ‎4-5‎ سال در کشور دیگه ای زندگی کرده باشه و این مدت ‎4-5‎ سال رو هم تا زمان مصاحبه نرفته باشه ایران، تاثیری در مدت زمان AP داره (از نظر کوتاهتر شدن زمان AP به دلیل نرفتن ایران)؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)