صفحه 103 از 135 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1345

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

سلام دوستان. من چندتا موضوع رو نميفهمم. انگار روال اينه كه بعد پذيرش فرم ٢٦٠ پر ميشه بعد هم نامه اول و دوم مياد. درسته؟حالا اين ويزاي يكضرب يعني چي؟ بعد در مورد خدمت ميگن چك ميخورين يعني چي؟يعني چي ميشه؟الان كارت پايان خدمتهاي جديد كه ارتش و سپاه ندارن. همه يك شكله ديگه. بعد من كه خدمتم جز بنياد نخبگان بوده و يك پروژه بوده چي بايد بزنم؟(البته برا دوستم اينارو پرسيدم)

دوستان یک سوال دیگه هم دارم.ایا من میتونم پدرم رو هم ثبت نام کنم امسال؟ دیپلم نداره اما 25 سال سابقه بیمه داره و شفلش آزاد هست.(بازاری)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    دوستان یک سوال دیگه هم دارم.ایا من میتونم پدرم رو هم ثبت نام کنم امسال؟ دیپلم نداره اما 25 سال سابقه بیمه داره و شفلش آزاد هست.(بازاری)

- دوست عزیز منظور از ویزای یک ضرب اینه که در همون روز مصاحبه پاسپورتتونو میگیرن برای درج ویزا و دیگه نیازی به صبر کردن برای طی پروسه AP نخواهید داشت.

- آقایونی که خدمت رفتند تاکنون تقریبن همه مشمول AP شدند. منتها بسته به نوع هر کیسی از زیر یک ماه تا 5-6 ماه ممکنه این پروسه AP طول بکشه و فرمول ثابتی هم نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - شهید باهنر کرمان

سلام دوستان. کسی رو میشناسید که امسال یا سال های پیشین مقیم کشور ایتالیا بوده باشه و در ایتالیا مصاحبه شده باشه؟

Junior Member

سلام . یک سوال مهم داشتم دوستان :

کسانی که کیس نامبر آنها طوری بوده که باید آبان به مصاحبه ترکیه برن ، اشکالی نداره که واکسن های مدیکال خود را پیش دکتر اونگان بزنن یا حتما باید از انستیتو پاستور تهران اقدام کرد ؟؟ آخه میگن هپاتیت باید طی مراحلی در شش ماه زده بشه . دوستانی که کیس نامبر آنها پایین هست که نمیرسن !!! ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط mrarchbeba نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی رو میشناسید که امسال یا سال های پیشین مقیم کشور ایتالیا بوده باشه و در ایتالیا مصاحبه شده باشه؟
    بله، بفرمایید. سوالتون چیه؟
    شما ایتالیا درس میخونید؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzadtroy نمایش پست ها
    سلام . یک سوال مهم داشتم دوستان :

کسانی که کیس نامبر آنها طوری بوده که باید آبان به مصاحبه ترکیه برن ، اشکالی نداره که واکسن های مدیکال خود را پیش دکتر اونگان بزنن یا حتما باید از انستیتو پاستور تهران اقدام کرد ؟؟ آخه میگن هپاتیت باید طی مراحلی در شش ماه زده بشه . دوستانی که کیس نامبر آنها پایین هست که نمیرسن !!! ممنون
    اونایی که میتونید رو بزنید بقیه نیاز نیست. بعدا قبل از ورود باید تکمیل کنید. در ضمن پیش اون حقه باز واکسن نزنید چون هم گرون میگیره و هم بعضا آب مقطر تزریق می کنه.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

دوستان از وقتی که نامه دوم با تاریخ مصاحبه میاد چقدر طول میکشه تا خود مصاحبه؟ یعنی چه مدت زمان زودتر این نامه رو جایگزین میکنن و به شما اطلاع میدن که فلان روز مصاحبه داری؟

سلام
    دوستان من میتونم مادرم رو هم ثبت نام کنم امسال چند واحد از پیش دانشگاهیش مونده ولی تا اعلام نتایج مدرک پیش رو میگیره ، سابقه کار هم نداره ، باید در فرمش 12 سال رو علامت بزنم؟

Member mehrad0098 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasedaaak نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من میتونم مادرم رو هم ثبت نام کنم امسال چند واحد از پیش دانشگاهیش مونده ولی تا اعلام نتایج مدرک پیش رو میگیره ، سابقه کار هم نداره ، باید در فرمش 12 سال رو علامت بزنم؟
    اگه تا اون موقع میگیره مشکل نداره 12 سال رو بزنید ولی اگه این اتفاق نیافته قضیه ملغاست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)