صفحه 12 از 135 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1345

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

سلام

1- تو باسپورت دخترم با اینکه 7 سالشه بایست باحجاب عکس می گذاشت و متاسفانه این حجاب باعث شده کمی بزرگتر و متفاوتتر از خودش باشه حتی موقع ورورد به کانادا هم به تصویر پاسپورتش ایراد گرفتن، بنظرتون این موضوع ممکنه مشکل ایجاد کنه؟
    با توجه به اینکه کمتر از یکساله تعویض شده آیا لازمه دوباره درخواست تعویض پاسپورت بدیم

2- در ضمن همسر من معافیت (خرید سربازی ) داره آیا لازمه به دو ماه آموزشی هم اشاره کنه یا بگه اصلا سربازی نرفته
    پیشاپیش از پاسختون سپاسگزارم

Junior Member

سلام سلام
    به همه ی برنده ها تبریک میگم و امیدوارم asap گرین کاردو بغل کنین .
    مامان من قبول شدن و کیس نامبرشون هزار و خورده ای.میخواستم بدونم سنشون که 56 هست ممکنه مشکل ساز شه؟(زبونم لااال)

نقل قول نوشته اصلی توسط sama79 نمایش پست ها
    سلام

1- تو باسپورت دخترم با اینکه 7 سالشه بایست باحجاب عکس می گذاشت و متاسفانه این حجاب باعث شده کمی بزرگتر و متفاوتتر از خودش باشه حتی موقع ورورد به کانادا هم به تصویر پاسپورتش ایراد گرفتن، بنظرتون این موضوع ممکنه مشکل ایجاد کنه؟
    با توجه به اینکه کمتر از یکساله تعویض شده آیا لازمه دوباره درخواست تعویض پاسپورت بدیم

2- در ضمن همسر من معافیت (خرید سربازی ) داره آیا لازمه به دو ماه آموزشی هم اشاره کنه یا بگه اصلا سربازی نرفته
    برای مصاحبه عکس 5*5 لازمه و در مورد اینکه حجاب داشته باشند یا نداشته باشند اصلا مهم نیست
    در مورد سربازی اگر معاف هستند، نباید اشاره ای به انجام خدمت داشته باشند.
    به سلامتی یکضرب میگیرید. اگر شغل دولتی نداشته باشید و مدارکتان کامل باشد و فرم 260 را صحیح پر کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط golnoosh1 نمایش پست ها
    سلام سلام
    به همه ی برنده ها تبریک میگم و امیدوارم asap گرین کاردو بغل کنین .
    مامان من قبول شدن و کیس نامبرشون هزار و خورده ای.میخواستم بدونم سنشون که 56 هست ممکنه مشکل ساز شه؟(زبونم لااال)
    نه به هیچ عنوان و به سلامتی اگر مدارک کامل، فرم 260 صحیح تکمیل و شغل دواتی نداشته باشند یکضرب میگیرند

نقل قول نوشته اصلی توسط minaran نمایش پست ها
    l

ممنون از پاسخگویی اما مشکل وی پی ان نیست . بالای صفحه نوشته شده که در نوشتن حروف و اعداد دقت بشه اما من همه گزینه ها رو تکرار کردم و حتی گزینه فراموشی شماره رمز رو زدم و اطلاعات خودم رو زدم اما باز هم نشد بنظرتون چکار میشه کرد؟
    به احتمال فراروان شما یک اشتباهی در ورود اطلاعات دارید. در صورت تمایل پیام خصوص بدهید برای راهنمایی بیشتر

سلام

1-ارایه مدرک دیپلم برای applicant است یا برای همسر هم شامل میشه، آخه من بعنوان همسرمدرک فوق لیسانسم رو دارم ولی مدرک دیپلم را نگرفتم

2- تو باسپورت دخترم با اینکه 7 سالشه بایست باحجاب عکس می گذاشت و متاسفانه این حجاب باعث شده کمی بزرگتر و متفاوتتر از خودش باشه حتی موقع ورورد به کانادا هم به تصویر پاسپورتش ایراد گرفتن، بنظرتون این موضوع ممکنه مشکل ایجاد کنه؟

3- در ضمن همسر من معافیت (خرید سربازی ) داره آیا لازمه به دو ماه آموزشی هم اشاره کنه یا بگه اصلا سربازی نرفته
    مدارک تحصیلی و شغلی فقط و فقط برای فرد برنده است.
    برای سایر اعضا فقط سئوال میشود و هیچ مدرکی لازم نیست برای ارائه
    اما بردنش ضرر ندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashliyoung نمایش پست ها
    با سلام
    من فرم ٢٦٠ را پر كردم و ارسال كردم.
    الان كه اطلاعات چك كردم ٢ تا اشتباه دارم
    ١- ما از سال ٢٠٠٦ سه تا خونه عوض كرديم تاريخ ماه و سال ترك اولين خونمونو اشتباه وارد كردم.
    ٢- تاريخ ورود به دانشگاهمو يك سال جلوتر زدم
    ميخواستم ببينم الان بايد به kcc ايميل بزنم يا وقتي رفتم مصاحبه به آفسير بگم يا اصلاً مطرح نكنم.
    اصلا مهم نیست.
    اگر خانه هایی که عوض کردید خارج از کشور بوده باید به کی سی سی اطلاع بدهید و نامه بزنید. در غیر اینصورت لازم نیست
    در مورد سال تحصیلی اگر زمان دیپلم را درست زدید، فقط در زمان مصاحبه آفیسر را آگاه نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidiq نمایش پست ها
    یعنی دیگه آنکارا نرم برای ویزای دانشجویی؟ پذیرش با بورس دارم . به نظر شما چیکار کنم؟
    خیر. منتظر باشید برای مصاحبه و انشاا... ویزای یکضرب
    اگر کار دولتی نکردید
    اگر خدمت نرفتید
    دیپلم 12 سال دارید

سلام

ضمنا اگر پاسپورت شما 5 سال اعتبار دارد اقدامی نکنید.
    در مورد فوق لیسانس، هر چه سریعتر برای اخذ مدرک دیپلم از دانشگاه/آموزش پرورش اقدام نمایید

قبل از هرچیز از دوستان بسیار عزیز بخصوص amininsun تشکر می کنم بابت پاسخ به سوالات

تو سایتهای مربوط به سالهای قبل به مورد کیس نامبر اشاره شده که گویا در تعیین تاریخ مصاحبه خیلی مهمه و حتی ممکنه اگه رقمش زیاد باشه دیگه به مرحله ویزا و مصاحبه نرسیم!!!!
    1- این موضوع صحت داره؟
    2- اگه بله، الان سوالی که من دارم اینه که برای کیس نامبر حدود 6100 میشه تاریخ احتمالی مصاحبه مشخص کرد؟
    3- در مورد شغلهای دولتی مثل نفت بر اساس تجربه دوستان چک امنیتی معمولا چقدر طول میکشد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)