صفحه 131 از 135 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1345

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

دوست عزیز ما هم چک خورده بودیم و الان بعد از ۴ ماه و نیم ویزامون را دریافت کردیم، جای نگرانی نیست اما روند کار طولانی تر شده،

نقل قول نوشته اصلی توسط aselar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه مطلبی دوستانه خواستم عرض کنم ...بنده آبانماه مصاحبه رفتم و چک خوردم و طبق اظهار افسر سفارت مشکلی نداشتیم و یه روال روتین اداری قرار بود طی بشه ولی این روال عادی مصادف شد با روی کار اومدن ترامپ و مسایل و قوانینی که همه در جریان هستین ..تا به امروز که حدودا 5 ماه از تاریخ مصاحبه میگذره هیچ جوابی به ما ندادن و تو سایت سفارت همون پیام قبلی که منتظر اعلام باشین درج شده..تا اونجایی که میدونم تمام کیس های بعد روی کار اومدن ترامپ همین وضعیت رو دارن و معلوم نیست آخر کار چی بشه که البته با سیاست این آقا بعید میدونم ویزایی صادر بشه .خواستم کسایی که تازه میخوان برن مصاحبه تو جریان باشن و با اشراف کامل به این موضوع که ممکنه ریسک موفقیت کم باشه تصمیم بگیرن.چون هزینه مدیکال و مصاحبه کم نیست
    ..البته اگه اینجا کسی باشه که بعد روی کار اومدن ترامپ و فرمان مهاجرتی ویزا گرفاه باشه جای امیدواری خواهد بود و ممنون میشیم اطلاع بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fammaj نمایش پست ها
    دوست عزیز ما هم چک خورده بودیم و الان بعد از ۴ ماه و نیم ویزامون را دریافت کردیم، جای نگرانی نیست اما روند کار طولانی تر شده،
    چه خبر خوب و امیدوار کننده ای...اممنون که اطلاع رسانی کردین.لان حدودا 5 ماه از مصاحبه ما میگذره ولی متاسفانه خبری نیست از ویزامون
    دوست عزیز ما تو ابوظبی مصاحبه کرده بودیم و الان تنها منبع چک شرایطمون همون سایت سفارته.آیا خبر صدور ویزای شما هم از همین سایت اطلاع رسانی شد یا ایمیلی چیزی زدن بهتون؟اقدام خاصی در این مدت خودتون نکرده بودین؟مثلا از سفارت یا جایی پیگیر باشین؟
    ممنون میشم پاسخ بدین

Junior Member

سلام دوستان ‎...‎

یه سوال مهم داشتم :

من دیپلمم ۱۱ ساله فنی حرفه ای دارم . مدرک کاردانی هم دارم . نامه معادل سازی پیش دانشگاهی هم گرفتم .

اما ریزنمره مدرک کاردانیم رو ندارم ‎...‎ آخه ما کلا ۲ نوع ریزنمره داریم :

ریزنمره معمولی / ریزنمره قابل ترجمه

من ریزنمره معمولی رو دارم که خود دانشگاه بهم داده . اما قابل ترجمه رو گفت باید ثبت نام کنید که حدود
    ۲ ماه بعد بدیم بهتون ‎...‎ اما من گفتم نمیخوام . چون خرداد مصاحبه دارم .

به نظر شما بردن ریزنمره در روز مصاحبه خیلی مهمه ؟؟
    نقص مدرک میخورم اگر همین ریزنمره معمولیم رو ببرم ؟؟

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید ...

Junior Member

بله عزیز دل، ما خیلی نگران و دلواپس ویزا بودیم و کلی با استرس خبرهای دولت ترامپ رو مرتب پیگیری میکردیم،ولی سایت سفارت برای پرونده ما نامعتبر بود و از سایت ceac پیگیری می‌کردیم. سه بار به آفیسر سفارت ایمیل زدیم و دفعه آخر با حدس نزدیک به ۹۰٪ مطمئن هستم که افیسر به KCC ایمیل زده که روند کلیر ما تمام شود و هفته بعد نفر اصلی دوخطی شد و همون شب orشد و فرداش سفارت ایمیل زده که پیکاپ پاسپورت و مدیکال رو بفرستید، از روزی که پست به سفارت تحویل شده دو روز کاری وضعیت پرونده در سایتCEAC تبدیل به issued شد، و دو روز بعد پاسپورت تحویل شد،

نقل قول نوشته اصلی توسط aselar نمایش پست ها
    چه خبر خوب و امیدوار کننده ای...اممنون که اطلاع رسانی کردین.لان حدودا 5 ماه از مصاحبه ما م
    یگذره ولی متاسفانه خبری نیست از ویزامون
    دوست عزیز ما تو ابوظبی مصاحبه کرده بودیم و الان تنها منبع چک شرایطمون همون سایت سفارته.آیا خبر صدور ویزای شما هم از همین سایت اطلاع رسانی شد یا ایمیلی چیزی زدن بهتون؟اقدام خاصی در این مدت خودتون نکرده بودین؟مثلا از سفارت یا جایی پیگیر باشین؟
    ممنون میشم پاسخ بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fammaj نمایش پست ها
    بله عزیز دل، ما خیلی نگران و دلواپس ویزا بودیم و کلی با استرس خبرهای دولت ترامپ رو مرتب پیگیری میکردیم،ولی سایت سفارت برای پرونده ما نامعتبر بود و از سایت ceac پیگیری می‌کردیم. سه بار به آفیسر سفارت ایمیل زدیم و دفعه آخر با حدس نزدیک به ۹۰٪ مطمئن هستم که افیسر به KCC ایمیل زده که روند کلیر ما تمام شود و هفته بعد نفر اصلی دوخطی شد و همون شب orشد و فرداش سفارت ایمیل زده که پیکاپ پاسپورت و مدیکال رو بفرستید، از روزی که پست به سفارت تحویل شده دو روز کاری وضعیت پرونده در سایتCEAC تبدیل به issued شد، و دو روز بعد پاسپورت تحویل شد،
    ممنون از اطلاعاتتون
    والا من از همون سایت پیگیری میکنم و اونجام آخرین آپدیتش مال همون تاریخ مصاحبه ست و نوشته که نیاز به هیچ تماسی از طرف ما نیست و اگه ویزا آماده شد بهتون خبر میدیم.الان حدودا 3 هفته دیگه 6 ماه تموم میشه و نمیدونم دیگه چی پیش بیاد.از ما هیچ مدرک اضافی نخواسته بودن و کلا گفته بودن هیچ مشکلی نیست و کارتون به زودی حل میشه که این جریان ترامپ پیش اومد!!
    در هر حال هرچی قسمت باشه دیگه

Junior Member

سلام دوستان
    نفر اصلي لاتاري من هستم. و همسرم 5 سال هست كه در فرانسه دانشجوي دكترا هستش و رفت و آمد ميكنه.
    1-تا جايي كه من ميدونم براي ايراني ها گواهي عم سوء پيشينه لازم نيست.درسته؟

2-آيا همسرم بايد از فرانسه گواهي عدم سوء پيشينه داشته باشه؟

Senior Member samadsaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elham1388 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نفر اصلي لاتاري من هستم. و همسرم 5 سال هست كه در فرانسه دانشجوي دكترا هستش و رفت و آمد ميكنه.
    1-تا جايي كه من ميدونم براي ايراني ها گواهي عم سوء پيشينه لازم نيست.درسته؟

2-آيا همسرم بايد از فرانسه گواهي عدم سوء پيشينه داشته باشه؟
    باسلام

1-بله نیاز نیست
    2-بله اگر بیشتر از شش ماه اونجا ساکن بوده باشن نیاز به این گواهی از فرانسه دارن

سلام، بله من هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط barann نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اینجا کسی هست که ساکن کانادا باشه و از کانادا داره پروسه ی لاتاری رو طی میکنه؟
    دریافت مدارک در سیدنی: 2009/11/04
    درخواست گذرنامه: 2014/12/18

Junior Member

سلام خسته نباشید.
    من وقتی رمزConfirmation Number وارد می کنم پیام Invalid Confirmation Number: Please enter the correct confirmation number that is 16 characters long (example: 20171O0DZWY3DOV9)
    به من میده رمز درست میزنم اما این پیام میاد و حتی از********** شکن هم استفاده می کنم اما فایده ای نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lmh نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید.
    من وقتی رمزConfirmation Number وارد می کنم پیام Invalid Confirmation Number: Please enter the correct confirmation number that is 16 characters long (example: 20171O0DZWY3DOV9)
    به من میده رمز درست میزنم اما این پیام میاد و حتی از********** شکن هم استفاده می کنم اما فایده ای نداره
    جواب لاتاری 2018 امشب میاد و عبارتی که باید وارد کنید اولش با 2018 شروع میشه.
    ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
    بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)