صفحه 14 از 135 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1345

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

سوال دیگه که دارم در رابطه با واکسن ها هستند می تونیم این واکسن ها رو در شهر خودمون بزنیم گواهی بگیریم و بعد از زدن تمام این واکسن ها به انیستیتو پاستور تهران مراجعه کنیم برای گرفتن کارت زرد بین الملی؟ یا نه باید تزریق واکسن ها هم در انیستیتو پاستور انجام بشه؟

Junior Member

۱- دوستان در قسمت پر کردن اطلاعات تحصیلی‌، اول از دیپلم باید شروع کنیم و بد لیسانس؟یا بر عکس؟

۲- همان طور که میدونین، در کارتهای جدید نظام وظیفه مشخص نیست که کجا خدمت کردین، ارتش، سپاه یا نیروی انتظامی‌. در این صورت به جای سپاه می‌شه تو فرم اعلام کرد که خدمت در ارتش بوده؟

۳- تو قسمت مشخصات نظام وظیفه، منظورش از branch of servis چیه؟ محل خدمت رو می‌خواد (پادگان، بیمارستان، اداره...؟) یا شهر محل خدمت؟
    ۴- برای فرم DS۲۶۰ در قسمت:

present/ work /education/ training information و previous /work /education/training information,
    نیاز به کمک دارم.
    خیلی‌ سعی‌ کردم به نوعی مشکل رو بیان کنم تو فروم، اما پیچیدگیش زیاده که متاسفانه سخته نوشتنش. ممنون میشم از دوستان اگه کسی‌ بتونه ID یا شماره‌ای رو بده که باهاش تماس بگیرم و صحبت کنم.

۵- منظور از number of education institutions attended چیه؟ معنی‌ که الان دارم فوق لیسانس می‌خونم، باید این گزینه بزنم ۳؟ (دیپلم. پیش دانشگاهی، لیسانس = ۳)

سپاس فراوان

Senior Member samadsaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mostabd1 نمایش پست ها
    ۱- دوستان در قسمت پر کردن اطلاعات تحصیلی‌، اول از دیپلم باید شروع کنیم و بد لیسانس؟یا بر عکس؟

۲- همان طور که میدونین، در کارتهای جدید نظام وظیفه مشخص نیست که کجا خدمت کردین، ارتش، سپاه یا نیروی انتظامی‌. در این صورت به جای سپاه می‌شه تو فرم اعلام کرد که خدمت در ارتش بوده؟

۳- تو قسمت مشخصات نظام وظیفه، منظورش از branch of servis چیه؟ محل خدمت رو می‌خواد (پادگان، بیمارستان، اداره...؟) یا شهر محل خدمت؟
    ۴- برای فرم DS۲۶۰ در قسمت:

present/ work /education/ training information و previous /work /education/training information,
    نیاز به کمک دارم.
    خیلی‌ سعی‌ کردم به نوعی مشکل رو بیان کنم تو فروم، اما پیچیدگیش زیاده که متاسفانه سخته نوشتنش. ممنون میشم از دوستان اگه کسی‌ بتونه ID یا شماره‌ای رو بده که باهاش تماس بگیرم و صحبت کنم.

۵- منظور از number of education institutions attended چیه؟ معنی‌ که الان دارم فوق لیسانس می‌خونم، باید این گزینه بزنم ۳؟ (دیپلم. پیش دانشگاهی، لیسانس = ۳)

سپاس فراوان
    سلام
    این فایل موجود در امضای منو بخوانید توضیح داده شده.ایدی هم اونجا هست

Junior Member

سلام دوستان.من بعد از 3 سال اسمم درومد.من سال و روز تولدمو اشتباه وارد کرده بودم موقع ثبت نام لاتای.برای فرم ds260 باید درستشو وارد کنم یا همونی که موقع ثبت نام زدم؟؟؟

Junior Member

سوال بعدیم اینه که : من با bfام 4 سال هست که دوستیم و واقعا از اول هم قصد ازدواج داشتیم,حالا بخوام اقدام کنم واسه ازدواج آیا قبول میکنن ؟باید چیکار کنیم؟

رشته و دانشگاه
    power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shm2171 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من بعد از 3 سال اسمم درومد.من سال و روز تولدمو اشتباه وارد کرده بودم موقع ثبت نام لاتای.برای فرم ds260 باید درستشو وارد کنم یا همونی که موقع ثبت نام زدم؟؟؟
    سلام
    شما در فرم صحیح وارد کنید

رشته و دانشگاه
    power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shm2171 نمایش پست ها
    سوال بعدیم اینه که : من با bfام 4 سال هست که دوستیم و واقعا از اول هم قصد ازدواج داشتیم,حالا بخوام اقدام کنم واسه ازدواج آیا قبول میکنن ؟باید چیکار کنیم؟
    سلام
    بله چرا قبول نکنند.فقط ازدواج رسمی بکنید .بعد ایشون رو به کیستون اضافه بکنید و برای ایشون هم فرم پر کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samadsaba نمایش پست ها
    سلام
    بله چرا قبول نکنند.فقط ازدواج رسمی بکنید .بعد ایشون رو به کیستون اضافه بکنید و برای ایشون هم فرم پر کنید
    آخه شنیدم که اگه تاریخ ازدواج بعد از جواب لاتاری باشه قبول نمیکنن

ممنون از راهنماييتون
    ميخواستم بدونم به پيشنهاد يكي از دوستان اگر انلاك كنم چه اتفاقي ميافته
    و پروسه انلاك چيست؟

Junior Member

آخه شنیدم که اگه تاریخ ازدواج بعد از جواب لاتاری باشه قبول نمیکنن ریجکت میکنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)