صفحه 51 از 135 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1345

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    سلام
    می شه منبع این حرف که ترجمه بعد از چند ماه باطل می شه رو بفرمایید؟
    سلام.من امروز از دارلترجمه پرسیدم.

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mana76 نمایش پست ها
    سلام.من امروز از دارلترجمه پرسیدم.
    نه مشکلی نداره. اولین بار هست که می شنوم. هر وقت دلتون خواست ترجمه کنین. بالاخره مدرک شما که با مرور زمان تغییر نمی کنه که ترجمه ی رسمیش بخواد مشمول زمان بشه. اونم چند ماه.
    Never Say Never

نقل قول نوشته اصلی توسط arahmani نمایش پست ها
    با تشکر
    اقا بنده همسر و دو فرزندم را اعلام نکرده بودم حالا میتوانم اعلام کنم شر نمیشود؟
    دوست عزیز
    شما میتوانید اکنون در فرم 260 مشخصات سایر افراد تحت پوشش خودتون رو وارد کنید و اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    شما در این مورد مطمئنید؟ ایشون در فرم ثبت نام در حالیکه همسر و فرزند داشته، گفته که مجرده. حالا می تونه تو فرم 260 بگه همسر و فرزند داره و هیچ مشکلی براشون پیش نمیاد؟ من بعید می دونم اشتباه در مورد وضعیت تأهل هر چند سهوی قابل قبول باشه.
    دوست عزیز
    شما در فرم 260 فقط و فقط باید وضعیت کنونی تون رو وارد کنید. اگر متاهل هستید و یا شدید باید مشخصات سایر اعضا را وارد کنید.
    در فرم 550 ثبت نام در لاتاری وضعیت تاهل ملاک ارزیابی نبوده و نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboobeh_n نمایش پست ها
    سلام دوستان

پاسخ اين سوال رو بايد بله بزنيم يا خير

Do you seek to enter the United States for the purpose of performing skilled or unskilled labor but have not yet been certified by the Secretary of Labor
    دوست عزیز
    گزینه NO را انتخاب کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط santor نمایش پست ها
    سلام دوستان، آیا مسافرت قبلی توریستی به امریکا روی احتمال چک خوردن افراد تاثیر میزاره؟ مثلا کسی که قبلا به صورت توریستی به امریکا مسافرت کرده و حالا لاتاری برنده شده، احتمال چک خوردنش بیشتره؟
    دوست عزیز
    کیسها هیچ ربطی به یکدیگر ندارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mostabd1 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال:

من پیش دانشگاهی رو ۲ ساله تموم کردم(سال اول که پیش دانشگاهی داشتم، کنکور قبول نشدم و یه درس رو نگاه داشتم تا سربازی نرم و دوباره کنکور امتحان بدم، برا همین ۲ ساله تموم کردم و کنکور قبول شدم)، حالا باید شروع و پایان این ۲ سال رو برا پیش دانشگاهی بزنم یا فقط ۱ سال آخر رو ؟ (از این بابت می‌پرسم که برا آفیسر این سوال پیش نیاد که پیش دانشگاهی که یک ساله هست، چرا من ۲ ساله تموم کردم و شک کنه).

ممنون میشم پاسخ بدین.

سپاس
    دوست عزیز
    برای آفیسر فقط و فقط مهم اینه که شما 12 سال دیپلم داشته باشید. حال شما دیپلمتون رو 12 ساله گرفتید (نرمال) یا 14-15 ساله (تجدیدی) و یا اینکه 10 ساله گرفتید(تیزهوشان) مهم نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط AFSHIN14753 نمایش پست ها
    با سلام و عرض تشکر از زحمات بی پایان شما دوست عزیز ،

شماره کیس نامبر من 31xx هست و روز چهارشنبه یعنی یک هفته بعد از اعلام نتایج ، فرم 260 رو ارسال کردم. حدودا زمان مصاحبه من چه وقتی میشه ؟
    در ضمن اگه تووی سوابق گذرنامه قبلی من ویزای انگلیس داشته باشم ، میتوونه بهم کمک کنه ؟
    و موضوع بعدی اینکه به نظر میاد خیلی ها FBI CHECK میخورند و این باعث به تعویق افتادن ویزا میشه. میخواستم بدوونم بررسی FBI برای سایر کشورها هم اتفاق می افته یا فقط مال ایرانه؟
    سوال بعدی اینکه اگه مدارکم کامل باشه با توجه به اینکه احتمال قریب به یقین FBI CHECK میخورم ، احتمال ویزا گرفتنم هست ؟

با تشکر مجدد
    دوست عزیز
    شما باید منتظر باشید تا گیس شما کارنت بشود و تا آن زمان کاری لازم نیست انجام بدهید (غیر از زبان و مطالعه)
    ویزای انگلیس قطعا تاثیرگذار خواهد بود. نه برای آمریکا فقط برای هر کشور دیگه.
    چک خوردن فقط به سربازی و کار دولتی و رشته تحصیلی خاص و در آخر نظر آفیسر از باب روانی ربط دارد
    و شما قطعا ویزا خواهید گرفت. شاید چک هم نخورید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mana76 نمایش پست ها
    با تشکر فراوان از شما که با دقت و حوصله پاسخ سوالات را میدید.
    سوال دیگه ای که دارم با توجه به اینکه کیس نامبرم 7xxx است و احتمالا مصاحبه سال دیگه میشه.واکسیناسیون و ترجمه ی مدارک رو الان انجام بدم زود نیست؟چون ترجمه مدارک گویا بعد از چند ماه باطل میشه البته واکسیناسیون رو نمیدونم.
    دوست عزیز
    طبق روال سالهای گذشته شما در بهار 96 دعوت به مصاحبه میشید. اما قاعده و قانونی وجود ندارد.
    شما از الان برای واکسن و ترجمه مدارک اقدام کنید.
    ترجمه مدارک اعتبار تاریخی دارد. اما برای سفارت آمریکا مهم نیست.
    مگر اینکه مگر اینکه مگر اینکه در مدارک شناسایی و هویتی شما تغییری ایجاد شود که باید دوباره ترجمه شوند و همزمان در 260 اعلام باید بکنید. (مثل تولد فرزند)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amininsun نمایش پست ها
    دوست عزیز
    لطفا ضمن مطالعه پستهای 15 صفحه اخیر
    1- شما باید مدیکال ایرن را داشته باشید تا هزینه مدیکال در انکارا ارزانتر بشود
    2- شما میتوانید در هر هلال احمر مرکز استان مراجعه کنید.
    3- شما به دلیل رشته کاریتان، حتی اگر معافیت هم داشته باشید چک میخورید
    ضمن تشکر از ارسال سریع و کامل پاسخهامیخواستم بپرسم
    1-با مراجعه به هلال احمر استانها پس از انجام واکسیناسیون کارتی که ارائه میشه مشابه کارت زرد انیستیتو پاستور بین المللی و قابل ارائه در زمان معاینات مدیکال هست یا باید ترجمه بشه ؟
    اینکه من به دلیل رشته کاری مرتبط با نفت و پتروشیمی چک میخورم آیا ناامید کننده هست؟یعنی شانسم کم میشه برای ویزا؟و اصلا چکی که انجام میدن به چه منظور و به چه نحویه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)