صفحه 6 از 135 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1345

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2676 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید،
    یک سوال داشتم، مادر من جز برندگان 2017 هست ولی بنابه دلایلی امکان ادامه مراحل برای او فراهم نیست، من نیز در این دوره شرکت کرده بودم ولی برنده نشدم، آیا امکان انتقال برگزیده شدن مادرم به من هست؟ سن من 29 هست.
    خیر. کیس مخصوص مادرتون هست و بس. سعی کنید که دلایل را حل کنید و برای مصاحبه اماده کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط sama79 نمایش پست ها
    سلام , با تبریک به دوستانی که در لاتاری امسال برنده شدن،
    ما کارت اقامت کانادا را از طریق SKILLED WORKER پارسال گرفتیم و الان هم نتیجه لاتاریمون هم خوشبختانه OK شده، می خواستم بدونم داشتن کارت اقامت مشکلی در مصاحبه ایجاد نمی کنه؟ از دوستانی که تجربه ای یا شنیده ای در این زمینه دارن ممنون میشم راهنمایی کنن!
    نخیر هیچ مشکل و مسئله ای وجود ندارد. فقط اگر بیشتر از 6 ماه طی 16 سال اخیر در کشوری زندگی کردید بایستی از سفارت/کنسولگری باید مدرک سوء پیشنیه داشته باشید.

با سلام..

من برای لاتاری 2017 انتخاب شدم با کیس نامبر حدود 6500. در ضمن حدود 2 ساله که روی ویزا دانشجویی F در آمریکا هستم به همراه همسرم.

ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی داشته منو راهنمایی کنه که چه فرمهایی باید پر کرد. آیا کیس من با کسایی که خارج آمریکا هستند فرق داره یا من هم فقط باید ds260 رو پر کنم؟ فرم I-485 چطور؟!
    قسمتی از متن سایت us department of state در مورد adjust of status :

If you receive notification through the E-DV website that you have been selected for further processing in the DV Program, and you are physically present in the United States, you may be eligible to adjust status to obtain permanent residence through the DV Program. For more information, seeAdjustment of Status.

آیا با توجه به امریکا بودن احتمال اینکه پروسه سریعتر باشه هست یا حتی ممکنه کندتر بشه؟
    آیا وقت مصاحبه دادن برای کیس من با بقیه فرقی داره و فکر میکنید من شانسی برای گرفتن گرین کارت با این کیس نامبر دارم؟!

در ضمن در مورد سربازی بعد چند ماه (4ماه) خدمت در ارتش با وثیقه برای ادامه تحصیل اومدم. تو فرم military رو چی باید زد؟ آیا پروسه کلیرنس طولانی نمیشه؟ و در کل آیا میدونید برای کسایی که یک بار قبلا برای گرفتن ویزا دانشجویی کلیر شدن و چند ساله که در آمریکا هستن پروسه کلیرنس سریعتتر هست یا کندتر؟!

ممنوون میشم اگه دوستان منو راهنمایی بفرمایند.

باتشکر..

سلام..من همسرم برنده لاتری شدن منتها دیپلمشون کارودانش کامپیوتر هستش میخواستم ببینم مورده قبوله سفارت امریکا هست این مدرک؟

Junior Member

چندتا سوال دارم :
    در زمان مصاحبه برای بچه چهار ساله هم باید هزینه مصاحبه بدیم؟
    بعدا از قبول در مصاحبه معمولا چقدر فرصت داریم تا وارد خاک امریکا بشیم و اینکه باید همه اعضای خانواده باهم بریم یا میشه اول نفر اصلی بره بعد بقیه بیان؟
    هزینه سفر به امریکا حدودا چقدر میشه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد روانشناسی صنعتی و سازمانی دانشگاه چمران

نقل قول نوشته اصلی توسط amininsun نمایش پست ها
    شما بایستی فرم 260 رو در وضعیت فعلی تون تکمیل کنید و هرگونه تغییری که به وجود آمد به KCC ایمیل میزنید.
    در خصوص ماه اکتبر لطفا نه فقط شما دوست عزیز، بلکه همه ی دوستان، هیییییییییییییییییییییچ تاریخ حدودی و دقیقی برای مصاحبه بر اساس کیس نامبر وجود ندارد. چون ممکن است کیسهای ایران و آسیا را (مثلا - مثلا - مثلا) از مارچ 2018 شروع به کارنت شدن بکنن. پس لطفا هیچ برنامه ریز خاص و ویژه ای نکنید.
    در مورد مصاحبه افراد، بلی بایستی هر فردی که داخل کیستون هست به مصاحبه ببرید. اما میتونید زمان مصحابه رو تعویق بیاندازید (که پیشنهاد نمیشود)
    ممنون از پاسختون. ماه اکتبر رو بر اساس تجربیات سالهای قبل گفتم.
    ویرایش توسط nazdooneh : May 7th, 2016 در ساعت 02:08 PM

سلام دوستان
    همزمان با تكميل فرم ٢٦٠ چه مداركي رو بايد اماده كنيم؟؟ از بعد تحصيلي و پزشكي منظورمه.بايد ترجمه هم بشن؟؟

سوال دوم اينكه ما كه سراسري خونديم ميگن بايد مدركتونو بخرين تا بهتون بديم.خوب هنوز نه به داره و نه به باره كه نميشه رفت پول داد وزارت علوم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shivadavoudi نمایش پست ها
    سلام..من همسرم برنده لاتری شدن منتها دیپلمشون کارودانش کامپیوتر هستش میخواستم ببینم مورده قبوله سفارت امریکا هست این مدرک؟
    بلی مورد پذیرش سفارت است اگر 12 ساله باشد. اگر نباشد مهم نیست و ممکن است چک بخورید

نقل قول نوشته اصلی توسط jeffar نمایش پست ها
    چندتا سوال دارم :
    در زمان مصاحبه برای بچه چهار ساله هم باید هزینه مصاحبه بدیم؟
    بعدا از قبول در مصاحبه معمولا چقدر فرصت داریم تا وارد خاک امریکا بشیم و اینکه باید همه اعضای خانواده باهم بریم یا میشه اول نفر اصلی بره بعد بقیه بیان؟
    هزینه سفر به امریکا حدودا چقدر میشه ؟
    دوست عزیز کلیه افراد مندرج در کیس از 1 ماهگی ال 99 سالگی باید مصاحبه بشوند و هزینه 330 دلار بدهند
    ورود به خاک آمریکا بستگی به مدت اعتبار ویزاتون (بعد از مصاحبه) و تاریخ اعتبار مدیکالتون داره و اول باید حتما حتما حتما نفر اصلی وارد بشه و یا همگی باهم. در صورتیکه اعضای کیس غیر از نفر اول وارد خاک آمریکا بشوند، دیپورت میشوند.
    هزینه سفر به خاک آمریکا اگر منظورتان بعد از مصاحبه باشد، بستگی به خط هوایی و تاریخ سفرتون داره و شهر ورودتون.
    مثلا من قراره توی تیر امسال برم مقصدم نیویورکه و بلیطم رو توی low season گرفتم با پرواز آذل نفری 580 دلار یکسره چون قطری و اتحاد و امارت هم گران هستند، هم استاپ زیاد دارند، هم پرواز طولانی تر دارند، و هم مسافرهای بنگلادش و فیلیپین و ... زیاد دارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط medal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همزمان با تكميل فرم ٢٦٠ چه مداركي رو بايد اماده كنيم؟؟ از بعد تحصيلي و پزشكي منظورمه.بايد ترجمه هم بشن؟؟

سوال دوم اينكه ما كه سراسري خونديم ميگن بايد مدركتونو بخرين تا بهتون بديم.خوب هنوز نه به داره و نه به باره كه نميشه رفت پول داد وزارت علوم.

کلیه مدارک تحصیلی شغلی شناسایی بیوگرافی و ... بجز پزشکی باید ترجمه رسمی بشوند (فقط و فقط دارالترجمه رسمی بدون دادگستری و امور خارجه برای انکارا و ابوظبی - با دادگستری و امور خارجه برای ایروان)
    مدرک خریدن رو من منظورتان را نفهمیدم. شما اگر دانشجو هستید یک بحثی است اگر فارغ التحصیل هستید یک بحث دیگر.
    اگر فارغ التحصیل رشته های فنی و انسانی هستید وزارت علوم مکلف به ارائه دیپلمتان هست.
    اگر رشته پزشکی هستید و رشته تعهدآور خوندید، کاملا حق با شماست و مدرک دیپلم را باید بعد از الزام به تعهد خدمت بگیرید . اما مهم نیست و مصاحبه شما به خوبی انجام میشود. مشروط بر آنکه مجاز به خروج از کشور باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)