صفحه 7 از 135 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1345

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

Junior Member votary آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهمدسی عمران دانشگاه ازاد تبریز

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط shivadavoudi نمایش پست ها
    سلام..من همسرم برنده لاتری شدن منتها دیپلمشون کارودانش کامپیوتر هستش میخواستم ببینم مورده قبوله سفارت امریکا هست این مدرک؟
    دوست عزیز شرط دریافت ویزا داشتن حداقل ۱۲ سال تحصیل هست
    شاید بتونید دوره فشرده پیش دانشگاهی رو بگذرونید تا اخر تابستان و بعد فرم رو سابمیت کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط alimahmoodi204 نمایش پست ها
    با سلام..

من برای لاتاری 2017 انتخاب شدم با کیس نامبر حدود 6500. در ضمن حدود 2 ساله که روی ویزا دانشجویی F در آمریکا هستم به همراه همسرم.

ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی داشته منو راهنمایی کنه که چه فرمهایی باید پر کرد. آیا کیس من با کسایی که خارج آمریکا هستند فرق داره یا من هم فقط باید ds260 رو پر کنم؟ فرم I-485 چطور؟!
    قسمتی از متن سایت us department of state در مورد adjust of status :

If you receive notification through the E-DV website that you have been selected for further processing in the DV Program, and you are physically present in the United States, you may be eligible to adjust status to obtain permanent residence through the DV Program. For more information, seeAdjustment of Status.

آیا با توجه به امریکا بودن احتمال اینکه پروسه سریعتر باشه هست یا حتی ممکنه کندتر بشه؟
    آیا وقت مصاحبه دادن برای کیس من با بقیه فرقی داره و فکر میکنید من شانسی برای گرفتن گرین کارت با این کیس نامبر دارم؟!

در ضمن در مورد سربازی بعد چند ماه (4ماه) خدمت در ارتش با وثیقه برای ادامه تحصیل اومدم. تو فرم military رو چی باید زد؟ آیا پروسه کلیرنس طولانی نمیشه؟ و در کل آیا میدونید برای کسایی که یک بار قبلا برای گرفتن ویزا دانشجویی کلیر شدن و چند ساله که در آمریکا هستن پروسه کلیرنس سریعتتر هست یا کندتر؟!

ممنوون میشم اگه دوستان منو راهنمایی بفرمایند.

باتشکر..

دوست عزیز، به نظرم شما بایستی سایت وزارت امور خارجه را به دقت مطالعه کنید و استثنائات رو زوم کنید.
    اما آنچه که مسلم هست، برای آمریکا هر کیس مستقل هست پروسه اش و هیچکدوم از کیسهای رو دخیل نمیکنند در اون یکی. از اینرو ممکنه حضور فعلی شما در آمریکا یک امتیاز محسوب بشه، اما بایستی مثلا مدارکی دال بر عدم سوء پیشینه در زمان مصاحبه لاتاری داشته باشید .
    اینکه چک میخورید، بلی چک میخورید. اما اینکه پروسه کوتاهتر یا طولانی تر نمیدونم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2676 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید،
    یک سوال داشتم، مادر من جز برندگان 2017 هست ولی بنابه دلایلی امکان ادامه مراحل برای او فراهم نیست، من نیز در این دوره شرکت کرده بودم ولی برنده نشدم، آیا امکان انتقال برگزیده شدن مادرم به من هست؟ سن من 29 هست.
    صندوق پیامتون پره من اینجا مجدد بهتون میگم
    شخص برنده به عنوان dv1 اگر نخواد شرکت کنه فرد وابسته مثل پدرتون یا بچه های زیر ۲۱ سال که جزو dv2 محسوب میشن هم نمیتونن
    فقط خودش میتونه اقدام کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط votary نمایش پست ها
    دوست عزیز شرط دریافت ویزا داشتن حداقل ۱۲ سال تحصیل هست
    شاید بتونید دوره فشرده پیش دانشگاهی رو بگذرونید تا اخر تابستان و بعد فرم رو سابمیت کنید
    دوست عزیر لطفا اطلاعات صحیح به سایرین بدهید.
    شرط دریافت ویزا
    یا
    حداقل 12 سال تحصیل است
    یا
    2 سال سابقه کار طی 5 سال اخیر
    به کلمه "یا" دقیت کنید.
    در دستورالعملهای وزارت خارجه و سفارتخانه نسبیت به این موضوع تاکید جدی کرده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط amininsun نمایش پست ها
    کلیه مدارک تحصیلی شغلی شناسایی بیوگرافی و ... بجز پزشکی باید ترجمه رسمی بشوند (فقط و فقط دارالترجمه رسمی بدون دادگستری و امور خارجه برای انکارا و ابوظبی - با دادگستری و امور خارجه برای ایروان)
    مدرک خریدن رو من منظورتان را نفهمیدم. شما اگر دانشجو هستید یک بحثی است اگر فارغ التحصیل هستید یک بحث دیگر.
    اگر فارغ التحصیل رشته های فنی و انسانی هستید وزارت علوم مکلف به ارائه دیپلمتان هست.
    اگر رشته پزشکی هستید و رشته تعهدآور خوندید، کاملا حق با شماست و مدرک دیپلم را باید بعد از الزام به تعهد خدمت بگیرید . اما مهم نیست و مصاحبه شما به خوبی انجام میشود. مشروط بر آنکه مجاز به خروج از کشور باشید
    ببينيد ما دانشگاه فوق ليسانسمون سراسري و روزانه بوده.دانشنامه مونو نميدن تا هزينه تحصيلمونو نديم.چيكار كردن بچه ها؟؟

فقط اصل مدارك تحصيلي يا ريز نمرات هم ميخواد؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alimahmoodi204 نمایش پست ها
    با سلام..

من برای لاتاری 2017 انتخاب شدم با کیس نامبر حدود 6500. در ضمن حدود 2 ساله که روی ویزا دانشجویی F در آمریکا هستم به همراه همسرم.

ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی داشته منو راهنمایی کنه که چه فرمهایی باید پر کرد. آیا کیس من با کسایی که خارج آمریکا هستند فرق داره یا من هم فقط باید ds260 رو پر کنم؟ فرم I-485 چطور؟!
    قسمتی از متن سایت us department of state در مورد adjust of status :

If you receive notification through the E-DV website that you have been selected for further processing in the DV Program, and you are physically present in the United States, you may be eligible to adjust status to obtain permanent residence through the DV Program. For more information, seeAdjustment of Status.

آیا با توجه به امریکا بودن احتمال اینکه پروسه سریعتر باشه هست یا حتی ممکنه کندتر بشه؟
    آیا وقت مصاحبه دادن برای کیس من با بقیه فرقی داره و فکر میکنید من شانسی برای گرفتن گرین کارت با این کیس نامبر دارم؟!

در ضمن در مورد سربازی بعد چند ماه (4ماه) خدمت در ارتش با وثیقه برای ادامه تحصیل اومدم. تو فرم military رو چی باید زد؟ آیا پروسه کلیرنس طولانی نمیشه؟ و در کل آیا میدونید برای کسایی که یک بار قبلا برای گرفتن ویزا دانشجویی کلیر شدن و چند ساله که در آمریکا هستن پروسه کلیرنس سریعتتر هست یا کندتر؟!

ممنوون میشم اگه دوستان منو راهنمایی بفرمایند.

باتشکر..
    اول اینکه تمام کسانی که لاتاری برنده میشن فرم ds260 رو پر میکنن
    مورد بعدی اینکه شما اگر کیس نامبرتون با as شروع میشه یعنی اینکه با کیسهای اسیا کارنت میشین و فرقی نمیکنه
    شما هر سفارتی که بخواید میتونید انتخاب کنید برای مصاحبه
    در مورد سربازی شما پایان خدمت ندارید که خوش بحالتون
    اما اینکه چه مدارکی از شما میخوان بهترین مرجع سایت وزارت امور خارجه امریکاست

نقل قول نوشته اصلی توسط medal نمایش پست ها
    ببينيد ما دانشگاه فوق ليسانسمون سراسري و روزانه بوده.دانشنامه مونو نميدن تا هزينه تحصيلمونو نديم.چيكار كردن بچه ها؟؟

شما میتونید مدرک دیپلم دیپلم دیپلم دیپلم دیپلم دیپلم دیپلمدیپلم دیپلم دیپلم دیپلم بدهید.
    *************** ریز نمره اصلا لازم نیست ***************************
    **************************دیپلم 12 ساله کافیست*************************************

نقل قول نوشته اصلی توسط amininsun نمایش پست ها
    شما میتونید مدرک دیپلم دیپلم دیپلم دیپلم دیپلم دیپلم دیپلمدیپلم دیپلم دیپلم دیپلم بدهید.
    *************** ریز نمره اصلا لازم نیست ***************************
    **************************دیپلم 12 ساله کافیست*************************************
    اعصاب ندارينا.خخخ.مرسي

بابا خوب برام سواله.من تا فوق رو وارد فرم ميكنم بعد برم فقط ديپلم رو بدم؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد روانشناسی صنعتی و سازمانی دانشگاه چمران

اعصاب ندارينا.خخخ.مرسي

بابا خوب برام سواله.من تا فوق رو وارد فرم ميكنم بعد برم فقط ديپلم رو بدم؟؟
    توی سفرنامه یکی از دوستان خوندم که توی فرم تحصیلات رو کامل وارد کرده بودن و مدرک موقت رو ترجمه کردن بردن و روز مصاحبه گفتن که اصل مدرک هنوز آماده نشده. مشکلی هم پیش نیومده بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد روانشناسی صنعتی و سازمانی دانشگاه چمران

راستی یه چیز دیگه. شما در نهایت مجبورید مدرکتون رو آزاد کنید و با خودتون ببرید. شوهر من چند ماه از تعهدش مونده بود پول رو پرداخت کرد و مدرک رو آزاد کرد. شما اگه ثابت کنید 6 ماه دنبال کار گشتید و پیدا نکردید مدرک آزاد میشه. من خودم کار نداشتم و رفتم کاریابی و گفتم نامه آزادسازی مدرک میخوام. اونا هم پرونده تشکیل دادن و 6 ماه بعد نامه دادن که ایشون دنبال کار گشته و پیدا نشده. به همین راحتی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)