صفحه 1 از 111 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض تالار ویژه جابجایی سرباز

سلام

الان در نظام وظیفه امکان جابجایی تاریج اعزام وجود داره که برای خیلی از بچه ها این امر اهمیت زیادی داره. در این تاپیک افرادی که تمایل به تغییر تاریخ اعزام دارند می تونند درخواستهاشون رو با ذکر نام شهر محل سکونت, تاریخ اعزام فعلی و تاریخی که تمایل دارند با آن جابجا نمایند را بیان کنند (فاصله زمانی بین این 2 تاریخ از نظر نظام وظیفه محدودیتی نداره). فقط دقت کنید که حداکثر تا یک ماه قبل از تاریخ اعزام جابجایی باید صورت بگیره.

موفق باشید.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    فاصله زمانی بین این 2 تاریخ از نظر نظام وظیفه محدودیتی نداره؟
    مگه میشه؟
    بله من امروز نظام وظیفه بودم و این رو پرسیدم گفتند اگه 2 نفر تقاضای جابجایی داشته باشند و برگ اعزامشون رو بیارند ما تاریخ اعزام اونها را جابجا میکنیم و فاصله بین این 2 تاریخ میتونه 2, 4 یا 6 ماه باشه.
    شما هم میتونید بپرسید
    سفرنامه عشق آباد

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    بله من امروز نظام وظیفه بودم و این رو پرسیدم گفتند اگه 2 نفر تقاضای جابجایی داشته باشند و برگ اعزامشون رو بیارند ما تاریخ اعزام اونها را جابجا میکنیم و فاصله بین این 2 تاریخ میتونه 2, 4 یا 6 ماه باشه.
    شما هم میتونید بپرسید
    سلام
    خودتون به تنهایی و بدون اینکه کسی رو برا جابجایی پیدا کنید هم می تونید تاریخ اعزامتون رو عوض کنید. ( حدودا یه ماه پیش من خودم اینکارو کردم)
    هر هفته دوشنبه ساعت 7 نظام وظیفه تهران میدان سپاه جلسه ملاقات مردمی.
    تو دو تاپیک زیر مفصل راجع به اون بحث شده

http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,15189.0.html

http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,19698.0.html

اینجانب دارنده مدرک کارشناسی ارشد خواستار جابجایی تاریخ اعزام خود(اعزام از کرج) از 1/6/88 با 1/4/88 هستم در صورت تمایل با این شماره تماس بگیرید:
    ویرایش توسط studentz : March 1st, 2013 در ساعت 10:00 AM دلیل: حذف شماره موبایل
    The important thing is not to stop questioning

Senior Member emperial آواتار ها

این تاپیک خیلی خوبیه. یکی اینو پین دار کنه که تو دید بمونه.

من هم امروز نظام وظیفه بودم. یکی اعزام آبان رو با دوستش که اردیبهشت بود عوض کرد. شرایطش فکر کنم اینطور بود که هر دو مال یک حوزه وظیفه باید باشید و با اصل و کپی های برگ سبز و کارت ملی به حوزه نظام وظیفه میرید.

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

من از نظام وظیفه پرسیدم گفتند یک نفر با مدرک لیسانس می تونه با یک نفر فوق لیسانس هم جابجا کنه.
    سفرنامه عشق آباد

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

تغییر تاریخ اعزام سربازی در ملاقات مردمی نظام وظیفه

سلام
    اگه توی شهر خودتون نتونستید تاریخ اعزامتون رو عقب یا جلو بندازید حتما برید تهران و در جلسه ملاقات مردمی به راحتی این کار رو انجام بدید
    جلسه ملاقات مردمی هر دوشنبه در نمازخانه نظام وظیفه میدان سپاه انجام میشه اما بهتره قبل از رفتن یه تماس بگیرید چون من که دیروز رفتم میدان سپاه اطلاعیه زده بودند که این هفته جلسه در مرکز 197 ( عباس آباد خ میرزای شیرازی) برگزار میشه و اکثر بچه ها این موضوع رو نمی دونستند.
    توی دیدار مردمی 3 قسمت وجود داره : امور پزشکی - تمدید و تعجیل - سایر موارد
    که وقتی وارد شدید باید از قسمت مربوطه نوبت بگیرید
    ساعت ملاقات 11 - 9 بود اما دیروز تا حدود ساعت 3 طول کشید و کلا حدود 1000 نفر اومده بودند
    حدود نصف کسایی که دیروز اومده بودند مربوط به تمدید و تعجیل بودند و می خواستند تاریخ اعزامشون رو عقب یا جلو بندازند که همگی موفق شدند
    وقتی نوبت می گیرید یه برگه بهتون میدند که توش باید مشخصاتتون، تاریخ اعزام و تاریخی که دوست دارید اعزام بشید و 3 تا دلیل را بنویسید بعد به همراه برگ اعزام اون رو تحویل می دید و حدود نیم ساعت بعد جوابش میاد و در واقع برای تمدید و تعجیل اصلا ملاقاتی صورت نمیگیره!
    برای 2 ماه معمولا به راحتی قبول می کنند اما برای بیشتر از 2 ماه حتما سعی کنید دلیل هاتون قانع کننده باشه و اگه بتونید برای دلیل هاتون مدرک هم ضمیمه کنید بسیار عالیه
    و به طور کلی برای بیش از 2 ماه تمدید را خیلی راحت تر از تعجیل انجام میدن.
    از مواردی که من دیروز دیدم:
    تعجیل 2 ماه به راحتی و 4 ماه با دلایل قانع کننده
    تمدید 2ماه و 4 ماه به راحتی و بیشتر از اون با دلایل قانع کننده و حتی یکی از دوستای خود من تونست 8 ماه! تمدید کنه
    البته اگه بیش از 4 ماه باشه موارد دیگه مثل سن پدر، تعداد برادر بزرگتر و سن برادر هم دخیل هست که از دوست من پرسید
    در هرصورت اگثر بچه ها مدارکی برای ارائه نداشتند و دلایل مشابه می آوردند مثل کنکور، امریه و ... و اگه برای تعجیل بیش از 2 ماه اقدام می کنید حتما سعی کنید که دلایلتون با مدرک باشه (یکی از بچه ها اعزامش برج 10 بود و به خاطر امریه درخواست برج 6 را داده بود اما فقط با برج 8 موافقت کردند من از یکی از مسئولین اونجا که پرسیدم گفت همه می نویسند امریه اما صحت نداره! - چون مدرکی برای امریه ارائه نکرده بود)
    در نهایت هم دقت داشته باشید که اون روز فقط درخواست ها بررسی می شه و جوابش به شما داده می شه و بعدا وارد کامپیوتر میشه و برگه اعزام جدید به آدرستون پست میشه
    موفق باشید
    سفرنامه عشق آباد

Junior Member

با سلام
    دوستان من 1تیر 87 فارغ التحصیل شدم.بعد از فرستادن دفترچه در اواسط آذر تاریخ اعزامم 1شهریور 88 خورد.اما الان با توجه به عدم موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد می خواهم یک بار دیگه برای امسال ارشو امتحان بدم.آیا امکان داره بتونم تاریخ اعزاممو تا اسفند عقب بندازم؟اگه بتونم کسی رو پیدا کنم که جامو باهاش عوض کنم چطور؟بعد از این با فرض این که تونستم تاریخ اعزامو عقب بندازم اگر در آزمون ارشد قبول شدم مشکلی برای ترخیص برام پیش نمیاد؟با توجه به این که تا اون موقع 2سال و 2ماه از تاریخ فراغت از تحصیلم گذشته.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud197
    با سلام
    دوستان من 1تیر 87 فارغ التحصیل شدم.بعد از فرستادن دفترچه در اواسط آذر تاریخ اعزامم 1شهریور 88 خورد.اما الان با توجه به عدم موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد می خواهم یک بار دیگه برای امسال ارشو امتحان بدم.آیا امکان داره بتونم تاریخ اعزاممو تا اسفند عقب بندازم؟اگه بتونم کسی رو پیدا کنم که جامو باهاش عوض کنم چطور؟بعد از این با فرض این که تونستم تاریخ اعزامو عقب بندازم اگر در آزمون ارشد قبول شدم مشکلی برای ترخیص برام پیش نمیاد؟با توجه به این که تا اون موقع 2سال و 2ماه از تاریخ فراغت از تحصیلم گذشته.
    شما 2 ماه میتونی به راحتی عقب بندازی. اما تا اسفند، 6 ماه فاصله هست. بهترین راه همون تعویض تاریخ اعزام با یک نفر دیگه است.
    اگه ارشد قبول بشی، مرخص میشی از سربازی. تا وقتی که برگه اعزام یا دفترچه بدون غیبت داشته باشی، مشکلی پیش نمیاد.

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud197
    با سلام
    نزدیکی های شهریور برای یکی از انواع معافیت ها اقدام کن. سه جهار ماه دوباره اعزامت عقب میفته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)