صفحه 7 از 111 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

من تاریخ 88/10/15 از تهران اقدام کردم.تاریخ اعزامم 89/2/1.می خوام با 89/6/1 یا 89/8/1 جا بجا کنم.اگر کسی هست به من ایمیل بزنه : ramin_j1363@yahoo.com

جابجایی تاریخ اعزام به خدمت سربازی

با سلام

اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد و دفترچه از تهران، آماده جابجایی تاریخ اعزامم(1/4/89) با ماههای 1/6/89 یا 1/8/89 هستم.
    ویرایش توسط rashdy_chem : August 27th, 2013 در ساعت 08:00 PM

Junior Member

من تاریخ 88/10/26 از تهران اقدام کردم.تاریخ اعزامم 89/2/1.می خوام با 89/6/1 یا دیرتر جا بجا کنم.در صورت تمایل به من ایمیل بزنید (کارشناسی ارشد) : samarehreza@yahoo.com

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech engineering

من دیروز صبح یعنی دوشنبه رفتم میدان سپاه تاریخ اعزامم را یک دوره تمدید کردم از 89/2/1 به 89/4/1 تغییرش دادم.سرهنگه می گفت ماه 2 را نمیشه تمدید کرد ولی خوب تا آخر ملاقات مردمی نشستم تا کارم حل شد.من رفته بودم تو مسجد زیر زمین ولی فکر کنم جای دیگه می رفتم زودتر کارم راه میفتاد.برای تعجیل حتی به 88/12/18 هیچ ایرادی نمی گرفتند ولی به تمدیدها خیلی گیر می دادند.

نقل قول نوشته اصلی توسط alimas64 نمایش پست ها
    من دیروز صبح یعنی دوشنبه رفتم میدان سپاه تاریخ اعزامم را یک دوره تمدید کردم از 89/2/1 به 89/4/1 تغییرش دادم.سرهنگه می گفت ماه 2 را نمیشه تمدید کرد ولی خوب تا آخر ملاقات مردمی نشستم تا کارم حل شد.من رفته بودم تو مسجد زیر زمین ولی فکر کنم جای دیگه می رفتم زودتر کارم راه میفتاد.برای تعجیل حتی به 88/12/18 هیچ ایرادی نمی گرفتند ولی به تمدیدها خیلی گیر می دادند.
    ببخشید منظورتون از اینکه گفتن ماه 2 را نمیشه تمدید کرد چیه؟
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    ببخشید منظورتون از اینکه گفتن ماه 2 را نمیشه تمدید کرد چیه؟
    سرهنگه می گفت کسانی که تاریخ اعزامشون اردیبهشت 89 است را تمدید نمی کنیم.یعنی اون افراد نمی تونند تاریخ اعزامشون را عقب بندازند و مثلا به ماه تیر یا شهریور تغییر بدهند.ولی آخر جلسه ملاقات مردمی گفت این افراد(ماه 2یی ها را منظورمه) در صورتی که یک سال از تاریخ فراغت از تحصیلشون نگذشته باشد یک دوره تاریخ اعزامشون را تمدید می کنیم یعنی از ماه 2 به ماه 4 تغییر می دیم.

سرهنگه می گفت کسانی که تاریخ اعزامشون اردیبهشت 89 است را تمدید نمی کنیم.یعنی اون افراد نمی تونند تاریخ اعزامشون را عقب بندازند و مثلا به ماه تیر یا شهریور تغییر بدهند.ولی آخر جلسه ملاقات مردمی گفت این افراد(ماه 2یی ها را منظورمه) در صورتی که یک سال از تاریخ فراغت از تحصیلشون نگذشته باشد یک دوره تاریخ اعزامشون را تمدید می کنیم یعنی از ماه 2 به ماه 4 تغییر می دیم.
    خیلی ممنونم از پاسختون ...

1. مگه ماه 2 ئی ها با بقیه چه فرقی میکنن؟!
    2. در ضمن فراغت از تحصیل حداکثر 6 ماهه. اینکه گفتن یک سال بیشتر نگذشته باشه منظورشون چیه؟؟!!
    3. به نظر شما 4 ماه تمدید رو چطور قبول می کنن ؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون ...

1. مگه ماه 2 ئی ها با بقیه چه فرقی میکنن؟!
    2. در ضمن فراغت از تحصیل حداکثر 6 ماهه. اینکه گفتن یک سال بیشتر نگذشته باشه منظورشون چیه؟؟!!
    3. به نظر شما 4 ماه تمدید رو چطور قبول می کنن ؟؟؟
    1- چهل و پنج روز قبل از تاریخ اعزام محل آموزشی را مشخص می کنند برا همین به ماه 2یی ها گیر می دند.چون تقسیم نیرو انجام شده برای ماه 2یی ها.
    2-ببین مثلا من تاریخ فراغت از تحصیلم تیر 88 پس هنوز یکسال از تاریخ فراغت از تحصیلم سپری نشده ولی اگه مثلا مرداد 89 می رفتم برای تمدید تاریخ اعزامم یکسال گذشته بود و کاری نمی تونستم بکنم.
    3-یکی می گفت باید بری سالن 3 فکر کنم یا روزی غیر از دوشنبه ها بری یا با یک نفر تاریخ اعزامت را جابجا کنی.تو مسجد زیر زمین فکر نکنم بتونی بیشتر از 2 ماه تمدید کنی چون یه ذره با سرهنگه بحث کنی جوش میاره.

3-یکی می گفت باید بری سالن 3 فکر کنم یا روزی غیر از دوشنبه ها بری یا با یک نفر تاریخ اعزامت را جابجا کنی.تو مسجد زیر زمین فکر نکنم بتونی بیشتر از 2 ماه تمدید کنی چون یه ذره با سرهنگه بحث کنی جوش میاره.
    معمولا همه میخوان اعزامشون رو عقب بندازن. فکر می کنید به راحتی کسی پیدا بشه که بخواد تاریخشو زودتر بندازه؟

سلام
    من هنوز اقدام نکردم ولی فکر می کنم خیلی ها هستن که بخوان زودتر اعزام شن
    فقط کسایی مثل من و شما هستن که چون می خوان برا تحصیل برن خارج کشور یا مشکل خاصی دارن می خوان اعزامشون تاخیر بیافته !!!!!!
    مثلا تو دانشگاه خودم خیلی ها رو می دیدم که به خاطر این که باید 6 یا 8 ماه صبر کنن خیلی ناراحت بودن
    اگه کسی در مورد این که تونشته باشه از این قانون استفاده کنه لطف کنه تجربه اش رو همه استفاده کنن
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)