صفحه 10 از 111 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

درخواست تعجیل یا تمدید حتما باید یک ماه قبل از تاریخ اعزام باشه؛ البته این روال قانونیشه!

سلام

من دفترچه را تاریخ 15 اسفند فرستادم و تاریخ اعزامم 1 شهریور 89 خورده. می خواستم با کسی که تاریخ اعزامش 1 اسفند هست عوض کنم تا اگر شد بتونم برای کنکور ارشد امتحان بدم.
    لطفا به من پیام خصوصی و یا ایمیل بزنید. rezakarimi66@gmail.com

Junior Member quietboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام

پر کردن و ارسال فرم از پلیس+10 از طریق اینترنت به نظام وظیفه ارسال میشه؛ قطعا از حضور فیزیکی سریعتره!

یکی دو روز بعد هم می تونید مراجعه کنید برگه سبز که تاریخ اعزام درش هست رو دریافت کنید، اگر از تاریخش راضی نبودید می تونید دوشنبه ها مراجعه کنید برای تمدید یا تعجیل ...

موفق باشید
    ثبت نام اینترنتیست؟ پس این دفترچه که ما پر میکنیم را چه کار میکنند؟ مگر نباید انرا پست کنند؟؟ و پست الکترونیکی ان که امکان ندارد!
    یکی دو روز بعد از چه زمانی باید مراجعه کرد برای گرفتم برگ سبز؟ و به کجا باید مراجعه کرد؟!
    وای یعنی میشه من به اعزام 18 اردیبهشت برسم؟!
    شما انچه را که میبینید باور نمیکنید بلکه انچه را که از قبل باور کرده اید میبینید!

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

چند برگی رو که پر می کنید؛ می برید پلیس+10 اونجا اینترنتی ثبت نام میشید. پست کردن و اینا مال چند سال پیشه ...

یکی دو روز بعد از ثبت نام با پلیس+10 تماس میگیرید میگند پروندتون در چه وضعیتیه. هر وقت گفت برگ سبز تون صادر شده می تونید برید میدون سپاه (باجه 1 – مراجعه که کنید متوجه میشید کجا هست!) برگ سبزتون رو پرینت می کنه بهتون میده.

تقریبا امکان نداره به اعزام 18 اردیبهشت برسید.

دوستانه خدمت تون عرض کنم که حالا که در این راه میخواهید وارد بشید عجله رو کنار بگذارید؛ چون اعصاب تون رو بکلی بهم میریزین.

موفق باشید

سلام
    کسي از دوستان تجربه دو دوره تمديد (4 ماه) رو نداشته؟؟؟

من دوشنبه تاريخ اعزامم رو از ماه 4 به 6 عقب انداختم. همون مسجد زير زمين ته حياط. سعي کنيد حداقل دوماه زودتر بريد دنبالش. دليليم که مياريد زياد مهم نيست. مخصوصا اگه فوق ليسانس باشيد. همين که بگيد مثلا کنکور داريد يا تو اين مايه ها کافيه. طرف اگه عقب بنداز باشه اصلا گوش نميکنه که شما دقيقا چي ميگيد و حتي سرشم بلند نميکنه. سعي کنيد ببينيد کدوم افسر خوش برخوردتره پيش اون بريد. اگرهم گفت عقب نميندازم اصلا بحث نکنيد. بريد يه 2 ساعت بعد دوباره بيايد. اونقدر سرشون شلوغه که حتي اگه 10 دقيقه بعدشم بريد شايد طرف متوجه نشه. چون 50 درصد کسايي که اونروز ميخوان عقب بندازن دقيقا درخواستي مثل شمارو دارند. من اونجا ديدم که دو دوره هم عقب انداخته باشند ولي خودم يکم هول شدم گفتم همون يه دوره هم عقب بندازه بسه!!
    کلا اونجا قانون نوشته شده اي نداره. بريد رديف اول جلوي ميز بشينيد تا ببينين اون موقع چي به چيه و کي به کيه!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    من دوشنبه تاريخ اعزامم رو از ماه 4 به 6 عقب انداختم. همون مسجد زير زمين ته حياط. سعي کنيد حداقل دوماه زودتر بريد دنبالش. دليليم که مياريد زياد مهم نيست. مخصوصا اگه فوق ليسانس باشيد. همين که بگيد مثلا کنکور داريد يا تو اين مايه ها کافيه. طرف اگه عقب بنداز باشه اصلا گوش نميکنه که شما دقيقا چي ميگيد و حتي سرشم بلند نميکنه. سعي کنيد ببينيد کدوم افسر خوش برخوردتره پيش اون بريد. اگرهم گفت عقب نميندازم اصلا بحث نکنيد. بريد يه 2 ساعت بعد دوباره بيايد. اونقدر سرشون شلوغه که حتي اگه 10 دقيقه بعدشم بريد شايد طرف متوجه نشه. چون 50 درصد کسايي که اونروز ميخوان عقب بندازن دقيقا درخواستي مثل شمارو دارند. من اونجا ديدم که دو دوره هم عقب انداخته باشند ولي خودم يکم هول شدم گفتم همون يه دوره هم عقب بندازه بسه!!
    کلا اونجا قانون نوشته شده اي نداره. بريد رديف اول جلوي ميز بشينيد تا ببينين اون موقع چي به چيه و کي به کيه!!!
    مبارک باشه
    اطلاع دارید افرادی که دو دوره تونستن به تعویق بندازند دلایلشون چی بود؟
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    مبارک باشه
    اطلاع دارید افرادی که دو دوره تونستن به تعویق بندازند دلایلشون چی بود؟
    نه زياد! ولي از يکيشون پرسيدم گفت چيزي نگفتم!! تازه طرف از 1/2 انداخته بود به 1/6!!
    به نظرم اگه دليلت شفاهي باشه همون دلايل تحصيلي کافيه ولي اگه مثلا پزشک استراحت تجويز کرده برات و توي اين مايه ها، خوب بايد با سند و مدرک باشه. که البته من از جزئياتش اطلاعي ندارم.
    برو اونجا خودت دستت مياد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

بچه هاي سلام
    من مي ميخوام دفترچه پست كنم طوري كه تاريخ اعزامم ماه هاي 8،10، 12 بيافته.اخه مي خوام امريه بگيرم و فقط توي اين 3 ماه كه گفتم سرباز مي گيرند.فوق ليسانس هم دارم.10/11/88 هم فارغ التحصيل شدم.
    تو فروم هر چي بحث ها رو نگاه كردم نتيجه اي نگرفتم.بين پست كردن دفترچه تا تاريخ اعزام 8،9 ماه بعضي مواقع اختلاف بود.
    با اين تفاسير به نظر شما من كي دفترچه پست كنم كه تو يكي از سه ماه 8،10،12 تاريخ اعزامم بخوره؟
    كسايي كه تجربه دارن خواهشن كمكم كنن خيلي مهمه برام
    ممنون از همه
    خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rashidi.1749 نمایش پست ها
    بچه هاي سلام
    من مي ميخوام دفترچه پست كنم طوري كه تاريخ اعزامم ماه هاي 8،10، 12 بيافته.اخه مي خوام امريه بگيرم و فقط توي اين 3 ماه كه گفتم سرباز مي گيرند.فوق ليسانس هم دارم.10/11/88 هم فارغ التحصيل شدم.
    تو فروم هر چي بحث ها رو نگاه كردم نتيجه اي نگرفتم.بين پست كردن دفترچه تا تاريخ اعزام 8،9 ماه بعضي مواقع اختلاف بود.
    با اين تفاسير به نظر شما من كي دفترچه پست كنم كه تو يكي از سه ماه 8،10،12 تاريخ اعزامم بخوره؟
    كسايي كه تجربه دارن خواهشن كمكم كنن خيلي مهمه برام
    ممنون از همه
    سلام
    دیگه 3 تا 4 ماه بیشتر فاصله نیست پس همون روز های آخر مهلت یعنی هفته اول مرداد بفرستی، به احتمال زیاد ماه 10 میشه که البته میتونی 2 ماه هم جابجا کنی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)