صفحه 11 از 111 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

سلام
    تا حالا کسی ، بعد از یک بار تمدید تاریخ اعزام ، دوباره تمدید کرده؟

سلام دوستان. من برای معافیت فوق لیسانس سال قبل اقدام کردم اما به مشکلات ویزا و اینجور چیزها خوردم و حالا مجبورم برم انصراف بدم و برم سربازی. می خوام بدونم با توجه به شرایط الان (احتمالا آبان اعزامم میشه) و با توجه به اینکه انصرافی هستم می تونم تعجیل کنم و تاریخ رفتن رو به شهریور یا حتی تیر بندازم؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

سلام

بله شما می تونید برای تعجیل اقدام کنید، به انصرافی بودن ربطی نداره.

موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

با سلام به دوستان
    تاریخ اعزامم اول شهریور 89 هست و مایلم با کسی که اول آبان 88 هست تاریخ اعزامم رو جابجا کنم .مدرکم کارشناسی و دفترچه ام از گیلان هست.
    اگه کسی تمایل داشت با من جابجا بشه ممنون میشم باهام تماس بگیره.برام خیلی مهمه
    تارین
    ویرایش توسط rashdy_chem : August 27th, 2013 در ساعت 08:01 PM

Junior Member

با سلام به دوستان
    تاریخ اعزامم اول شهریور 89 هست و مایلم با بچه های گیلان و تهران که اول آبان 88 هست تاریخ اعزامم رو جابجا کنم .مدرکم کارشناسی و دفترچه ام از گیلان(ساکن رشتم) هست.اگر لازم بشه تا تهران هم میام
    -تارین

Junior Member

من می خوام یه دوره تعجیل انجام بدم تاریخ اعزامم 8/1 اومده ولی می خوام 6/1 برم ، می خوام از طریق خود نظام وظیفه میدون شپاه اقدام کنم دوستانی که تجربه دارن لطف کنن بطور دقیق بگن از اولی که وارد می شم دقیقا باید کدوم قسمت ها برم و مراحل کار چجوریه؟ می خوام اونجا از کسی سوال نکنم ک دور خودم گیج بخورم!

Junior Member

[QUOTE=pentax635;250933]با سلام به دوستان
    تاریخ اعزامم اول شهریور 89 هست و مایلم با بچه های گیلان و تهران که اول آبان 88 هست تاریخ اعزامم رو جابجا کنم .مدرکم کارشناسی و دفترچه ام از گیلان(ساکن رشتم) هست.اگر لازم بشه تا تهران هم میام
    -تارین

سلام
    مدتهاست که جابجایی انجام نمیشه!
    و برای تمدید دو ماهه اگر زودتر اقدام کنید معمولا بدون مشکل این کار انجام میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navsidm نمایش پست ها
    من می خوام یه دوره تعجیل انجام بدم تاریخ اعزامم 8/1 اومده ولی می خوام 6/1 برم ، می خوام از طریق خود نظام وظیفه میدون سپاه اقدام کنم دوستانی که تجربه دارن لطف کنن بطور دقیق بگن از اولی که وارد می شم دقیقا باید کدوم قسمت ها برم و مراحل کار چجوریه؟ می خوام اونجا از کسی سوال نکنم که دور خودم گیج بخورم!
    سلام
    دوشنبه ساعت هفت صبح ( البته دیرتر هم میشه!) میرید میدون سپاه ، بعد مستقیم میرید طبقه پایین ، حسینیه ای که اسمش یادم نیست (از هر کس بپرسید برای تغییر تاریخ اعزام کجا برم، بهتون نشون میدن)
    اونجا شماره میگیرید(شماره رو با مُهر روی برگه اعزام میزنند) ، وقتی نوبتتون شد ، با سرهنگ صحبت می کنید و اون هم تاریخ جدید رو می نویسه و امضا میکنه و برگه رو ازتون میگیرند ، یه رسید میدن و دو هفته بعد برگه جدید با پست به دستتون میرسه. به احتمال 99% با تعجیل بدون هیچ مشکلی موافقت میکنند. ولی حتما تا آخر تیر ماه اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin2010 نمایش پست ها
    سلام
    مدتهاست که جابجایی انجام نمیشه!
    و برای تمدید دو ماهه اگر زودتر اقدام کنید معمولا بدون مشکل این کار انجام میشه
    سلام ramin2010 عزیز
    من ساکن رشت هستم و حدود 15 خرداد برای تعویق تاریخ اعزام (از 6 به 8)به نظام وظیفه رشت رفتم و گفتن که 10 روز دیگه تماس بگیر و بعد از این زمان حضوری به مرکز نظام وظیفه رفتم و به من گفتند که باید عوض پیدا بشود(یعنی باید شخصی باشه که بخواد تاریخ اعزامشو از برج 8 به برج 6 بندازه و شما با اون تاریخ های اعزامتون رو عوض کنید)البته گفت که ما با شما تماس میگیریم(من واین همه خوشبختی محاله!!!!!!!!!).بعد از 24 خرداد هر 2 روز یک بار به نظام وظیفه می رم ولی هیچکاری نمیکنن.

در مورد <<<<مدتهاست که جابجایی انجام نمیشه!>>>> شما چقدر مطمعئن هستید؟؟

به نظر شما چکار کنم مشکلم حل بشه؟؟
    البته در مورد میدان سپاه خبر دارم ولی آیا بچه هایی که از شهرستان بیان اونجا کارشون رو انجام میدن؟
    میخوام این 2شنبه که داره میاد بیام تهران-میدان سپاه--شماره تافن های مشاوره نظام ویفه هم اصلاً جواب نمیدن
    ممنون می شم راهنماییم کنی

Junior Member

من شنیدم که میگن برای تعویق یا تعجیل حتماً باید 45 روز قبل از تاریخ اعزام این کار رو انجام داد چون بعد این تاریخ سربازهارو پخش می کنند و برای جابجایی نمیشود اقدام کرد.
    دوست من(از بچه های تهران) پارسال 8 آذر برای تعجیل تاریخ اعزام از برج 4 امسال به 10 پارسال اقدام کرد(22 روز مانده به تاریخ اعزامش) به میدان سپاه رفت و کارش درست شد. یکی دیگه از دوستای من(بازم از بچه های تهران)برج 4 رو به برج 6 تغییر داد.
    در مورد 2 ماه تعویق یا تعجیل اینرو بگم که این یک دستور عمل است نه قانون و شاید هم به صورت منطقه ای این رو اجرا کنند.
    من تو صفحات قبلی این سایت خوندم که بچه های شهرستانی رفتن میدان سپاه و کارشون رو انجام دادن.
    آیا امکان پذیر است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)