صفحه 13 از 111 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    اگه آشنائی اونجا داشته باشید یا کسی که شما رو به پادگان نیروی دریایی مدنظرتون معرفی کنه .... در این صورت شما با کارت سبز می رید اونجا و پذیرش نیروی دریایی میشید، و بعد از دورۀ آموزشی به اونجا منتقلتون می کنن. فقط یه مقدار عجله کنید زمان رو از دست ندید.
    یعنی اگر من به پادگان مد نظرم برم و به قول شما اگر اونجا آشنا داشته باشم خودشون این تغییر محل خدمت رو انجام میدن؟بدون اینکه من در نظام وظیفه آشنایی داشته باشم؟برای این کار اگر از طریق یکی از نماینده های شهر اقدام بکنم آیا فکر می کنید فایده ای داشته باشه؟اگر اطلاعات دیگه ای بتونید به من بدید ممنون می شم

Junior Member

سلام
    من آخر مرداد فرجه 6 ماهم تموم میشه ( فوق ) و تک پسرم و اردیبهشت ساله دیگه( 90 ) پدرم 59 سال تمام میشه. از دوستان کسی راهه حلی داره که من سربازی نرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pentax635 نمایش پست ها
    یعنی اگر من به پادگان مد نظرم برم و به قول شما اگر اونجا آشنا داشته باشم خودشون این تغییر محل خدمت رو انجام میدن؟بدون اینکه من در نظام وظیفه آشنایی داشته باشم؟برای این کار اگر از طریق یکی از نماینده های شهر اقدام بکنم آیا فکر می کنید فایده ای داشته باشه؟اگر اطلاعات دیگه ای بتونید به من بدید ممنون می شم
    در پادگان مورد نظر آشنا داشته باشید یا کسی معرف شما باشه که در اون پادگان روی حرفش حساب کنن ... در این صورت بعد از دورۀ آموزشی منتقل میشید به همون پادگان
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sophistu نمایش پست ها
    سلام
    من آخر مرداد فرجه 6 ماهم تموم میشه ( فوق ) و تک پسرم و اردیبهشت ساله دیگه( 90 ) پدرم 59 سال تمام میشه. از دوستان کسی راهه حلی داره که من سربازی نرم؟
    ای کاش زودتر به فکر میفتادید ، زمانی که هنوز دانشجو بودید مثلاً یک ترم مرخصی میگرفتید یا یه مقدار واحدها رو کندتر پاس میکردید ....
    به هر حال مدارک رو به موقع پست کنید تا غیبت نخورید... تنها کاری که به نظر من میرسه اینه که بعد از مشخص شدن تاریخ اعزامتون، به ملاقات مردمی برید تا تاریخ اعزام رو حتی الامکان عقب بندازید .... در این صورت شاید کمتر سربازی برید و بعد از اردیبهشت برای معافیت کفالت اقدام کنید.

دوستان بنده اعزام 1/8/89 هستم
    ميخواستم بدونم چه دليلی بيارم که بيفتم 1/12/89
    ديگه اينکه اين که يکی از دوستان گفت تعويض امکان پذير نيست؟ راسته؟
    يک سوال ديگه اينکه الان اصلاً کسی هست که اعزام برج دوازده باشه؟ يا اصلاً هنوز همچين
    تاريخ اعزامی رو برا کسی نزدن؟

Junior Member

مرسی از راهنماییتون ولی من فوقو 7 ترم طول دادم. کاره دیگه ای غیر از اون نمی تونم که مطمئن هم باشه؟

Junior Member

««««««« فوری »»»»»
    با سلام
    من برای امریه اقدام کرده بودم و تونستم بعد از 7 مرحله مصاحبه این امریه رو بگیرم اما تنها با این شرط که بتونم تاریخ اعزامم را از 1 شهریور 89/6/1 به تاریخ 1 دی یعنی 89/10/1 بندازم ( یعنی 4 ماه تمدید کنم )
    خواهشا در صورتی که کسی تاریخ اعزامش 1 دی است و مایل است به 1 شهریور امسال انتقال دهد خواهشا با من تماس گیرد
    و یا اگر کسی راهی رو می شناسه که بتونم بصورت قطعی ازش جواب بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنه
    با تشکر

--------------
    ویرایش توسط qwerty123456 : September 30th, 2010 در ساعت 04:27 PM دلیل: درج اطلاعات تماس ممنوع است/.

نقل قول نوشته اصلی توسط SLAYER.1942 نمایش پست ها
    يک سوال ديگه اينکه الان اصلاً کسی هست که اعزام برج دوازده باشه؟ يا اصلاً هنوز همچين تاريخ اعزامی رو برا کسی نزدن؟
    این سوال منم هست ... دوستانی که اطلاع دارن لطفاً پاسخ بدن.
    اگه تاریخ اعزام برج 12 وجود نداشته باشه، اونائی که برج 10 هستن و می خوان عقب بندازن به مشکل بر می خورن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin2010 نمایش پست ها
    سلام
    در مورد <<<<مدتهاست که جابجایی انجام نمیشه!>>>> ،من چند بار از کارکنان خود نظام وظیفه میدون سپاه از چند تا از سربازهای اونجا و مسئول واحد اعزام گرفته تا اون سرهنگی که تاریخ اعزام خودم رو تمدید کرد شنیدم که یه زمانی جابجایی بوده ولی دیگه نیست.
    در ضمن موقعی که داشتم تمدید میکردم بچه های زیادی رو دیدم و باهاشون حرف زدم که از شهرستانهای مختلف اومده بودند و همه هم براحتی دو ماه عقب یا جلو انداختند و رفتند.
    اون 45 روز هم دقیق نیست، چون من خودم 28 روز مونده تمدید کردم
    در جواب شما من هفته پیش با نظام وظیفه تهران تماس گرفتم و اونا گفتند که تمدید یا تعجیل و اقدام در این زمینه باید از طریق نظام وظیفه استان محل سکونت پیگیری بشه، وقتی با نظام وظیفه استان تماس گرفتم گفتند که امکان جابجایی، تمدید و تعجیل وجود داره و ما درخواست شما رو به تهران فکس می کنیم و در صورت موافقت اقدامات لازمو انجام میدیم.

Junior Member

با راهنمایی دوستان من تونستم تاریخ اعزامم رو یک دوره تعجیل کنم و 1 شهریور اعزامم. از طریق یک آشنا محل خدمتم رو سپاه انداختم. حالا باید منتظر چه چیزی باشم؟ هنوز کد محل خدمتم به دستم نرسیده! لطفا مراحل بعدی رو برام بگید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)