صفحه 14 از 111 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

با سلام
    تاریخ اعزام به خدمت من 1/8/1389 هست که به دلیل بیماری پدرم و شرایط کاری­ام، مایلم با کسی که تاریخ اعزامش 1/12/1389 هست فوری جابه­جا کنم. در ضمن مدرک من کارشناسی­ ارشد و از استان خوزستان اقدام به ثبت نام کرده ام. از تمام دوستانی که مایلند زودتر اعزام شوند و تاریخ اعزامشون را با من عوض کنند ممنون میشم با من تماس بگیرند.
    تلفن تماس: ---------------
    ایمیل :------------------- ------------------
    ویرایش توسط qwerty123456 : September 30th, 2010 در ساعت 04:28 PM دلیل: درج اطلاعات تماس ممنوع است

Junior Member

سلام .من میخواستم برج 12 تاریخ اعزامم بخوره چه موقع باید دفتر چه پست کنم.لیسانس دارم.

Junior Member

دوستان سلام.من اومدم.طاعات وعباداتتون قبول حق تعالی.هر سوالی در زمینه داشتین بپرسین.من در ضمینه کارهای اداری نظام وظیفه دمار از روزگارم در اومده.با همه چی آشنا شدم.

سلام Pentax635
    من تاریخ اعزامم برج 8 سال 89 بود، یکبار تغییر دادم به برج 10، راهی داره دوباره به برج 12 تغییرش بدم.؟؟؟؟

Junior Member hamidreza64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aerospace- turin

نقل قول نوشته اصلی توسط nassermayahi نمایش پست ها
    سلام Pentax635
    من تاریخ اعزامم برج 8 سال 89 بود، یکبار تغییر دادم به برج 10، راهی داره دوباره به برج 12 تغییرش بدم.؟؟؟؟
    سلام ببخشید شما کی مدارکتون رو ارسال کردید که تاریخ اعزامتون برج 8 شد.

رشته و دانشگاه
    Aerospace- turin

من مدارکمو 20 مرداد 89 ارسال کردم و به من گفتند حداکثر تا 20 روز دیگه جوابش میاد. تا الان نیومده. کسی میدونه دلیلش چیه؟
    من باید هر چه سریعتر برم سربازی چون به پاسپورتم نیاز دارم. لطفا یکی کمک کنه ممنون
    من باید برج 8 اعزام بشم کسی میتونه کمک کنه که چیکار کنم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza64 نمایش پست ها
    من مدارکمو 20 مرداد 89 ارسال کردم و به من گفتند حداکثر تا 20 روز دیگه جوابش میاد. تا الان نیومده. کسی میدونه دلیلش چیه؟
    من باید هر چه سریعتر برم سربازی چون به پاسپورتم نیاز دارم. لطفا یکی کمک کنه ممنون
    من باید برج 8 اعزام بشم کسی میتونه کمک کنه که چیکار کنم؟
    ممنون

به نظر من شما چند روز دیگه صبر کنید (تا شنبه 13 شهریور)، اگه نیومد به پلیس +10 مراجعه کنید.
    من 4تیرماه دفترچه ارسال کردم که افتاد اعزام آبان ماه.
    شما مدرکتون چیه؟؟ و ازکدوم استان هستید؟؟

رشته و دانشگاه
    Aerospace- turin

نقل قول نوشته اصلی توسط hse1985 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان تاریخ اعزام من1/8/89مقرر شده مایلم با کسی که تاریخ اعزامش1/12/89 تعیین شده جابجایی انجام بدم.اگه کسی مایل به این کار هست لطفا به من ایمیل بزنه در ضمن مدرک من کارشناسی ومیتونم از اصفهان یا تهران اقدام کنم.
    خدا خیرتون بده
    hse198464@yahoo.com

سلام من تمایل دارم 1/8 اعزام بشم دفترچمو هم 20 مرداد پست کردم ولی هنوز جوابش نیومده احتمالا 1/12 یا دیرتر بیفتم من مدرکم کاردانی از تهران اقدام کردم

رشته و دانشگاه
    Aerospace- turin

نقل قول نوشته اصلی توسط nassermayahi نمایش پست ها
    به نظر من شما چند روز دیگه صبر کنید (تا شنبه 13 شهریور)، اگه نیومد به پلیس +10 مراجعه کنید.
    من 4تیرماه دفترچه ارسال کردم که افتاد اعزام آبان ماه.
    شما مدرکتون چیه؟؟ و ازکدوم استان هستید؟؟

سلام من مدرکم کاردانی و از تهران

واقعا شما 4 تیر پست کردید اعزام آبان هستید. شما مدرکتون چیه؟
    یعنی احتمال داره من 1/10 بیفتم؟ اگه بشه که خیلی خوبه چون راحت میتونم 2 ماه جلو بندازم

امروز زنگ زدم پلیس +10 گفتند پنجشنبه 11 شهریور زنگ بزن

تو رو خدا اگه راهی چیزی به ذهنتون می رسه بگید من واقعا هر چه سریعتر باید کارت پایان خدمتمو بگیرم؟

راستی یه سوال دیگه؟ کسی در مورد معافیت پزشکی دقیق میدونه؟
    راستش من دانشجوی لیسانس بودم (انصراف دادم و مدرک کاردانی بهم دادن) ولی به دلیل تصادف بدی که کردم 3 تا از مهره های کمرم شکست و حتی چند تا از دنده هام هم شکست؟ انگشت دست چپم هم شکست؟ اول فکر می کردم معاف میشم؟ اما بعد از 3 ماه که حالم بهتر شد رفتم به کلینیک پزشکی که توی شریعتی هستش و 2 تا دکتر هستن که قبلا دکترهای نظام وظیفه بودن کارشون همینه کل بدن افراد را چک می کنن و اگه مشکلی برای گرفتن معافی داشته باشند بهشون میگن. من وقتی رفتم پیششون حتی به زحمت میتونستم از پله های برم بالا وقتی عکس های mri کمرو دیدن گفتن این از نظر ما مشکلی نداره خوب میشی؟ معافی بهت نمی دن. فقط ممکنه 1 سال معاف موقت کنن. من هم که دوست داشتم هر چه سریعتر کارت پایان خدمتمو بگیرم بیخیال شدم و اصلا برای معافیت پزشکی اقدام نکردم.

به چند تا از دوستام گفتم بهم گفتن دفترچه معمولی پر کن بعد که اعزام شدی فیلم بازی کن و mri هاتو رو کن ( البته اینو هم بگم من مهره های کمرم جابه جا نشده بودند و عمل جراحی هم نکردم)

سلام
    من 29/1/89 فارغ التحصیل شدم..0کارشناسی ارشد.... 3 شهریور مدارکمو از طریق پلیس 10+ ارسال کردم.....خیلی جاها واسه امریه رفتم و مدارکمو بردم به همشونم گفتم اعزامم میوفته 1 دی ماه....حالا خیلی نگرونم....احتمال اینکه من دی بیفتم چقدره؟ دوستانی که تازه فرستادن لطفا نظر بدن.....محل سکونتمم گیلانه.
    تشکر..........

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)