صفحه 15 از 111 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

من فارغ التحصیل کارشناسی هستم ... آخر خرداد مدارک رو فرستادم و اعزامم رو زدن 10/1 .... به احتمال زیاد شما هم نباید زودترا از دیماه اعزام بشید ... نگران نباشید اگرهم 2 ماه زودتر و یا دیرتر تاریخ اعزامتون رو بزنن شما میتونید پس از اومدن برگ سبز، تاریختون رو تغییر بدید.
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member hamidreza64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aerospace- turin

نقل قول نوشته اصلی توسط nassermayahi نمایش پست ها
    به نظر من شما چند روز دیگه صبر کنید (تا شنبه 13 شهریور)، اگه نیومد به پلیس +10 مراجعه کنید.
    من 4تیرماه دفترچه ارسال کردم که افتاد اعزام آبان ماه.
    شما مدرکتون چیه؟؟ و ازکدوم استان هستید؟؟
    پنجشنبه رفتم پلیس + 10 گفتند برگ سبز تا 1 ماه طول میکشه بیاد. باید صبر کنید. برای شما چند روز طول کشید تا برگ سبز اومد براتون؟
    کسی در مورد جابه جایی چیزی می دونه؟ این کار شدنیه یا نه؟ اگه شدنیه حتما باید با هم استانی های خودمون و هم مدرک خودمون جابه جا کنیم ؟ یا فرقی نمی کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA.Marketing_دانشگاه تهران

دوستان من كارشناسي رو بهمن تموم ميكنم_ميخوام زودتر برم خدمت_چي كار ميتونم بكنم كه تو بهار 90 يا حداكثر تو تابستون 90 برم سربازي؟چقدر طول ميكشه جواب منو بدن اگه اول اسفند دفترچه بفرستم

سلام من اعزامم برج 10 بود کردمش 8 حالا دوباره می خوام بندازم 10 نمیندازن .میگن 1بار جابجا کردی دیگه نمیشه.راهی هست دوستان؟ تورو خدا کمک کنین حیاتیه

Junior Member

سلام دوست من!

با تجربیاتی که من دارم، احتمالا میفتی شهریور که می تونی تا یک دوره بیاریش جلو بندازیش تیر ماه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_estaji نمایش پست ها
    دوستان من كارشناسي رو بهمن تموم ميكنم_ميخوام زودتر برم خدمت_چي كار ميتونم بكنم كه تو بهار 90 يا حداكثر تو تابستون 90 برم سربازي؟چقدر طول ميكشه جواب منو بدن اگه اول اسفند دفترچه بفرستم

Junior Member

سلام
    كسي از دوستان اطلاع داره كه الان ميشه 2 دوره يعني 4 ماه تاريخ اعزام رو عقب انداخت يا نه؟

با سلام.
    من 17 شهریور دفترچه رو پست کردم.دوستانی که اخیراً پست کردند کی خورده تاریخ اعزامشون؟ امیدی هست برای من 1/10 بیافته؟؟ اگه دیرتر بیافته با مراجعه به جلسات مردمی اطمینان داشته باشم که حداقل میتونم یه دوره جلو بندازمش؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nini_kuchulu نمایش پست ها
    با سلام.
    من 17 شهریور دفترچه رو پست کردم.دوستانی که اخیراً پست کردند کی خورده تاریخ اعزامشون؟ امیدی هست برای من 1/10 بیافته؟؟ اگه دیرتر بیافته با مراجعه به جلسات مردمی اطمینان داشته باشم که حداقل میتونم یه دوره جلو بندازمش؟؟
    صفحۀ قبل رو ملاحظه کنید!
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member hamidreza64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aerospace- turin

نقل قول نوشته اصلی توسط nini_kuchulu نمایش پست ها
    با سلام.
    سلام تاریخ اعزام رو با توجه به سن شما و اینکه غیبت دارید یا نه تنظیم می کنند من تو میدون سپاه افرادی رو دیدم که مرداد پست کرده بودند و 2/90 اعزام بودند اما خودم 20 مرداد پست کردم 1/8 اعزامم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza64 نمایش پست ها
    سلام تاریخ اعزام رو با توجه به سن شما و اینکه غیبت دارید یا نه تنظیم می کنند من تو میدون سپاه افرادی رو دیدم که مرداد پست کرده بودند و 2/90 اعزام بودند اما خودم 20 مرداد پست کردم 1/8 اعزامم.
    من متولد 67 ام ،کارشناسی دارم و غیبت هم ندارم.حمید رضا جان شما متولد کی هستی که تاریخ اعزامت خورده برای آبان ماه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)