صفحه 15 از 101 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

با راهنمایی دوستان من تونستم تاریخ اعزامم رو یک دوره تعجیل کنم و 1 شهریور اعزامم. از طریق یک آشنا محل خدمتم رو سپاه انداختم. حالا باید منتظر چه چیزی باشم؟ هنوز کد محل خدمتم به دستم نرسیده! لطفا مراحل بعدی رو برام بگید!

با سلام
    تاریخ اعزام به خدمت من 1/8/1389 هست که به دلیل بیماری پدرم و شرایط کاری­ام، مایلم با کسی که تاریخ اعزامش 1/12/1389 هست فوری جابه­جا کنم. در ضمن مدرک من کارشناسی­ ارشد و از استان خوزستان اقدام به ثبت نام کرده ام. از تمام دوستانی که مایلند زودتر اعزام شوند و تاریخ اعزامشون را با من عوض کنند ممنون میشم با من تماس بگیرند.
    تلفن تماس: ---------------
    ایمیل :------------------- ------------------
    ویرایش توسط qwerty123456 : September 30th, 2010 در ساعت 04:28 PM دلیل: درج اطلاعات تماس ممنوع است

Junior Member

سلام .من میخواستم برج 12 تاریخ اعزامم بخوره چه موقع باید دفتر چه پست کنم.لیسانس دارم.

Junior Member hamidreza64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aerospace- turin

نقل قول نوشته اصلی توسط hse1985 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان تاریخ اعزام من1/8/89مقرر شده مایلم با کسی که تاریخ اعزامش1/12/89 تعیین شده جابجایی انجام بدم.اگه کسی مایل به این کار هست لطفا به من ایمیل بزنه در ضمن مدرک من کارشناسی ومیتونم از اصفهان یا تهران اقدام کنم.
    خدا خیرتون بده
    hse198464@yahoo.com

سلام من تمایل دارم 1/8 اعزام بشم دفترچمو هم 20 مرداد پست کردم ولی هنوز جوابش نیومده احتمالا 1/12 یا دیرتر بیفتم من مدرکم کاردانی از تهران اقدام کردم

با سلام.
    من 17 شهریور دفترچه رو پست کردم.دوستانی که اخیراً پست کردند کی خورده تاریخ اعزامشون؟ امیدی هست برای من 1/10 بیافته؟؟ اگه دیرتر بیافته با مراجعه به جلسات مردمی اطمینان داشته باشم که حداقل میتونم یه دوره جلو بندازمش؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nini_kuchulu نمایش پست ها
    با سلام.
    من 17 شهریور دفترچه رو پست کردم.دوستانی که اخیراً پست کردند کی خورده تاریخ اعزامشون؟ امیدی هست برای من 1/10 بیافته؟؟ اگه دیرتر بیافته با مراجعه به جلسات مردمی اطمینان داشته باشم که حداقل میتونم یه دوره جلو بندازمش؟؟
    صفحۀ قبل رو ملاحظه کنید!
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member hamidreza64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aerospace- turin

با سلام.
    سلام تاریخ اعزام رو با توجه به سن شما و اینکه غیبت دارید یا نه تنظیم می کنند من تو میدون سپاه افرادی رو دیدم که مرداد پست کرده بودند و 2/90 اعزام بودند اما خودم 20 مرداد پست کردم 1/8 اعزامم.

Junior Member

با سلام.

سلام
    من 13/06/89 پست كردم 1/10 افتادم (كارشناسي ارشد متولد 61 بدون غيبت)
    شما هم حتما 1/10 مي افتيد.

Junior Member

موفق شدین جابجا کنین؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط nassermayahi نمایش پست ها
    با سلام
    تاریخ اعزام به خدمت من 1/8/1389 هست که به دلیل بیماری پدرم و شرایط کاری­ام، مایلم با کسی که تاریخ اعزامش 1/12/1389 هست فوری جابه­جا کنم. در ضمن مدرک من کارشناسی­ ارشد و از استان خوزستان اقدام به ثبت نام کرده ام. از تمام دوستانی که مایلند زودتر اعزام شوند و تاریخ اعزامشون را با من عوض کنند ممنون میشم با من تماس بگیرند.
    تلفن تماس: ------
    ایمیل :------------
    ویرایش توسط qwerty123456 : October 2nd, 2010 در ساعت 07:06 PM دلیل: درج اطلاعات تماس ممنوع است.

سلام.
    امروز برگ سبز من اومد و متاسفانه افتادم 1/12 .دوستان برای اینکه بندازم 1/10 میتونم از طریق جلسات مردمی نظام وظیفه اقدام کنم؟ برای این کار چه مدارکی باید همراه خودم داشته باشم؟ جلسات مردمی میدونید چه روزهایی برگزار میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)