صفحه 17 از 111 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

موفق شدین جابجا کنین؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط nassermayahi نمایش پست ها
    با سلام
    تاریخ اعزام به خدمت من 1/8/1389 هست که به دلیل بیماری پدرم و شرایط کاری­ام، مایلم با کسی که تاریخ اعزامش 1/12/1389 هست فوری جابه­جا کنم. در ضمن مدرک من کارشناسی­ ارشد و از استان خوزستان اقدام به ثبت نام کرده ام. از تمام دوستانی که مایلند زودتر اعزام شوند و تاریخ اعزامشون را با من عوض کنند ممنون میشم با من تماس بگیرند.
    تلفن تماس: ------
    ایمیل :------------
    ویرایش توسط qwerty123456 : October 2nd, 2010 در ساعت 07:06 PM دلیل: درج اطلاعات تماس ممنوع است.

سلام.
    امروز برگ سبز من اومد و متاسفانه افتادم 1/12 .دوستان برای اینکه بندازم 1/10 میتونم از طریق جلسات مردمی نظام وظیفه اقدام کنم؟ برای این کار چه مدارکی باید همراه خودم داشته باشم؟ جلسات مردمی میدونید چه روزهایی برگزار میشه؟

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nini_kuchulu نمایش پست ها
    سلام.
    امروز برگ سبز من اومد و متاسفانه افتادم 1/12 .دوستان برای اینکه بندازم 1/10 میتونم از طریق جلسات مردمی نظام وظیفه اقدام کنم؟ برای این کار چه مدارکی باید همراه خودم داشته باشم؟ جلسات مردمی میدونید چه روزهایی برگزار میشه؟
    میتوانید تقاضای تعجیل در خدمت کنید(البته یک سری شرایط خاص داره که من دیدم توی فرمی نوشته بودند، درست یادم نیست).
    جلسات 2 شنبه ها میدونم هست. که خیلی هم شلوغه حتماً صبح خیلی زود(مثلاً 6/30 ) باید اونجا باشید.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Junior Member

سلام
    من تازگی ها مدارکم رو پست کردم و احتمالا چون کارشناسی هستم میفتم 1/12/89 یا 1/2/90 یا شاید هم دیرتر ولی میخواهم هرچه زودتر برم سربازی اگه ممکنه با یکی که اعزامش 1/8 یا 1/10 باشد جابه جا کنم در ضمن من از کرج اقدام کردم . خواهشا اگر کسی می خواد تاریخ اعزامش را عقب بیاندازد با من تماس بگیره
    ویرایش توسط qwerty123456 : September 29th, 2010 در ساعت 11:34 PM دلیل: درج اطلاعات تماس ممنوع است

[QUOTE=mosiafi;304707]موفق شدین جابجا کنین؟[/Q
    متاسفانه فقط دو ماه برام تمدید کردن- میخوام دوباره اقدام کنم که به برج 12 تمدید بشه- این سری با مدارک امریه میخوام اقدام کنم

با سلام
    دوستانی که تاریخ اعزام 1/12/89 دارند و مایل به جابجایی با تاریخ 1/10/89 هستند، می­توانند با شماره ---- تماس حاصل فرمایند. در ضمن مدرک اینجانب کارشناسی ارشد بوده و از پلیس+10 استان خوزستان اقدام به ارسال دفترچه کرده ام.
    Email: -----
    ویرایش توسط qwerty123456 : September 30th, 2010 در ساعت 12:23 AM دلیل: درج اطلاعات تماس ممنوع است.

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

دوستان عنایت داشته باشند، درج آدرس تماس به هر نوعی بر خلاف قوانین فروم میباشد و بنده بر خلاف میل باطنی، ناگزیر به حذف یا ویرایش اینگونه پستها هستم.
    لطفا قوانین سایت را مطالعه بفرمایید.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

درود

تاریخ اعزام من 89/12/1 هست و می خوام با 89/8/1 عوض کنم و دو دوره زودتر برم

اگه کسی از اصفهان هست و تمایل به جا به جایی داره لطفا پیام بده

در ضمن از دوستان درخواست می کنم منو راهنمایی کنن که آیا با دو دوره موافقت میشه یا خیر؟

با سلام.
    دوستان من از جایی شنیدم که در هفته نیروی انتظامی ، نظام وظیفه هر روز جلسات ملاقات مردمی داره.آیا این موضوع صحت داره؟ اگه کسی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه.

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nini_kuchulu نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان من از جایی شنیدم که در هفته نیروی انتظامی ، نظام وظیفه هر روز جلسات ملاقات مردمی داره.آیا این موضوع صحت داره؟ اگه کسی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه.

بله، گویا از 10 تا 16 مهر این امکان فراهم هستش.
    منبع خبر: سایت سیاست روز
    ویرایش توسط qwerty123456 : October 2nd, 2010 در ساعت 05:35 PM

- جان ماکسول

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)