صفحه 19 از 111 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط nini_kuchulu نمایش پست ها
    دوستان من مدتی است که مدارکم رو پست کردم و برگ سبزم نیومده،با مراجعه به نظام وظیفه استان خودم میتونم برای گرفتن برگ سبز اقدام کنم؟؟
    بله خودتون می تونید اقدام کنید البته اگر واقعا خیلی وقته که مدارک ارسال کرید

Junior Member

سلام.من یه بار تاریخ اعزامم رو تغییر دادم.(تمدید کردم) و حالا واسه امریه مجبورم یه بار دیگه تمدید کنم.
    می خواستم بدونم که اصلا میشه یا نه؟چه کار باید بکنم؟ ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nassermayahi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تاریخ اعزامم آبان ماه (8) بود که به دی ماه(10) تمدید کرده بودم. الان هم برای امریه پذیرفته شدم البته به شرط تاریخ اعزام اسفندماه(12). یک نفر رو پیدا کردم که تاریخ اعزامش برج 12 بود اما با مراجعه به نظام وظیفه استان (اهواز) گفتند چون یکبار تمدید کردید نمیشه از جابجایی استفاده کنید. از طرفی هرچه با این شماره های گویا نظام وظیفه تهران هم تماس میگیرم، بوق مشغولی میزنن. از دوستان تهرانی اگه کسی گذرش به نظام وظیفه تهران خورد بی زحمت اینو سوال کنه که علاوه بر تمدید 1دوره، میشه با کسی دیگه ای هم یک دوره 2ماهه دیگه هم جابجا کرد. (یعنی 1بار 2ماه تمدید، یکبار 2ماه جابجایی با شخص دیگری)
    ببین من هفته نیروی انتظامی رفتم پیش رئیسشون. می خواستم یه دوره دیگه تمدید کنم یا جابجا اما به هیچ وجه موافقت نکردند. درسته که یه دوره راحت تمدید یا تعجیل میشه اما دو دوره نه. از تابستون که سردار زاده کمند از نظام وظیفه رفت و این یارو جدیده اومده خیلی سخت گیری ها زیاد شده. اما خود زاده کمند خیلی خوب بود. حیف شد.

Junior Member

ببخشید من نمیدونستم که نباید شماره همراه بزارم شماره رو حذف کردم.

سلام
    من ساکن رشت هستم و تاريخ اعزامم 1\2\1390 مي باشد که تمايل دارم تارخ اعزامم رو دو ماه يعني تا تاريخ 89/12/1 جلو بياورم اگه از دوستان کسي هست که بخواهد تاريخ اعزامش رو تا ارديبهشت عقب بياندازد لطفا برای من پیغام خصوصی بگذارد
    مدرک :کارشناسي

Junior Member

سلام دوستان
    من تا آخر دي ماه فرصت دارم دفترچمو بفرستم از اونجايي كه يه فرصت شغلي 6 ماهه عالي برام گير اومده ميخوام يه كاري كنم كه حداقل تا آخر خرداد خدمت نرم ، حالا سوالي كه برام پيش اومده اينه كه اگه من دفترچمو آخر ماه ديگه بفرستم تقريبا چه تاريخي اعزام ميشم؟ (حدودي ميخوام بدونم ، دوستاني كه كارهاشونو انجام دادن لطفا توضيح بدن) سوال دومم اينه كه ميشه تاريخ اعزامو عقب انداخت ؟ يا به يه بهونه اي برم دنبال معافيت پزشكي تا تاريخ اعزامم عقب بيوفته ؟( البته همه جام سالمه ).
    كلا دوستان ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد براي عقب افتادن اعزامم بهترين راه چيه؟
    با تشكر قبلي

Junior Member reza_moohebat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS: Computer engineering (Azad university) MS:IT Management (Payame Noor, Tehran) To be continued

کسی هست از اصفهان نوبتش تیر یا شهریور 90 باشه و بخواد با اسفند 89 جابجا کنه؟ من فوق لیسانس غیر پزشکی از اصفهان.
    Where there is a will, There is a Way

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

دوستان برای کسی که قصد به تعویق انداختن 1 دوره سربازی رو داره و تاریخ اعزامش 1 اردیبهشت هست تا کی می شه اقدام کرد؟ از نظام وظیفه شهرستان پرسیدم می گه بذار واسه بعد از عید، چون بخشنامه سال 90 هنوز نیومده!! آیا دیر نیست اون موقع؟
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    دوستان برای کسی که قصد به تعویق انداختن 1 دوره سربازی رو داره و تاریخ اعزامش 1 اردیبهشت هست تا کی می شه اقدام کرد؟ از نظام وظیفه شهرستان پرسیدم می گه بذار واسه بعد از عید، چون بخشنامه سال 90 هنوز نیومده!! آیا دیر نیست اون موقع؟
    اتفاقاً منم امروز یه سر مرکز معاونت وظیفه شهرمون زدم جناب سروان مشاور اونجا گفت واسه اردیبهشت خیلی زوده برو بعد از عید بیا !!!!

البته من برای محکم کاری دوباره پرسیدم مگه 45 روز قبلش نیروها تقسیم نمیشن و اینا.... اونم دوباره خونسرد بدون اینکه سرش رو بلند کنه تکرار کرد برای اردیبهشت زوده بعد از عید بیا....

Junior Member

سلام دوستان،
    تاريخ اعزام من 1/2/1390 هستش که می خوام تاریخ اعزامم رو چهار ماه يعني تا تاريخ 1/6/1390 عقب بندازم، اگه از دوستان کسي هست که بخواهد تاريخ اعزامش رو با من عوض کنه لطفا برای من پیغام خصوصی بگذارد.
    من ساکن اصفهان هستم با مدرک کارشناسی.

سلام
    ناریخ اعزام من 1/2/90 هست و می خوام هر چقدر که بشه عقب بندارم. از دوستان هر کس می خواد تاریخ اعزاممون رو عوض کنیم لطف کنه به من پیام بده

من ساکن مشهد- مدرک کارشناسی
    هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)