صفحه 2 از 111 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud197
    با تشکر از راهنماییتون .امروز رفتم نظام وظیفه.ولی متاسفانه دیگه خبری از اون اطلاعیه های بچه ها نبود.اما شکر خدا تونستم کسی رو پیدا کنم و فرم جابه جایی رو پر کردیم.گفتند درخواستو می فرستن تهران اگه موافقت بشه برگه سبز جدید تا 15 روز دیگه برامون میاد.به نظر شما آیا ممکن هست که موافقت نکنن؟
    سلام
    انشاءالله که موفق میشید اما درصورتی که موافقت نکردند یه روز دوشنبه برید تهران توی جلسه ملاقات مردمی و به راحتی تاریخ اعزامتون رو تغییر بدید بدون اینکه نیاز باشه برای جابجایی کسی رو پیدا کنید:

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    تغییر تاریخ اعزام سربازی در ملاقات مردمی نظام وظیفه

سلام
    اگه توی شهر خودتون نتونستید تاریخ اعزامتون رو عقب یا جلو بندازید حتما برید تهران و در جلسه ملاقات مردمی به راحتی این کار رو انجام بدید
    جلسه ملاقات مردمی هر دوشنبه در نمازخانه نظام وظیفه میدان سپاه انجام میشه اما بهتره قبل از رفتن یه تماس بگیرید چون من که دیروز رفتم میدان سپاه اطلاعیه زده بودند که این هفته جلسه در مرکز 197 ( عباس آباد خ میرزای شیرازی) برگزار میشه و اکثر بچه ها این موضوع رو نمی دونستند.
    توی دیدار مردمی 3 قسمت وجود داره : امور پزشکی - تمدید و تعجیل - سایر موارد
    که وقتی وارد شدید باید از قسمت مربوطه نوبت بگیرید
    ساعت ملاقات 11 - 9 بود اما دیروز تا حدود ساعت 3 طول کشید و کلا حدود 1000 نفر اومده بودند
    حدود نصف کسایی که دیروز اومده بودند مربوط به تمدید و تعجیل بودند و می خواستند تاریخ اعزامشون رو عقب یا جلو بندازند که همگی موفق شدند
    وقتی نوبت می گیرید یه برگه بهتون میدند که توش باید مشخصاتتون، تاریخ اعزام و تاریخی که دوست دارید اعزام بشید و 3 تا دلیل را بنویسید بعد به همراه برگ اعزام اون رو تحویل می دید و حدود نیم ساعت بعد جوابش میاد و در واقع برای تمدید و تعجیل اصلا ملاقاتی صورت نمیگیره!
    برای 2 ماه معمولا به راحتی قبول می کنند اما برای بیشتر از 2 ماه حتما سعی کنید دلیل هاتون قانع کننده باشه و اگه بتونید برای دلیل هاتون مدرک هم ضمیمه کنید بسیار عالیه
    و به طور کلی برای بیش از 2 ماه تمدید را خیلی راحت تر از تعجیل انجام میدن.
    از مواردی که من دیروز دیدم:
    تعجیل 2 ماه به راحتی و 4 ماه با دلایل قانع کننده
    تمدید 2ماه و 4 ماه به راحتی و بیشتر از اون با دلایل قانع کننده و حتی یکی از دوستای خود من تونست 8 ماه! تمدید کنه
    البته اگه بیش از 4 ماه باشه موارد دیگه مثل سن پدر، تعداد برادر بزرگتر و سن برادر هم دخیل هست که از دوست من پرسید
    در هرصورت اگثر بچه ها مدارکی برای ارائه نداشتند و دلایل مشابه می آوردند مثل کنکور، امریه و ... و اگه برای تعجیل بیش از 2 ماه اقدام می کنید حتما سعی کنید که دلایلتون با مدرک باشه (یکی از بچه ها اعزامش برج 10 بود و به خاطر امریه درخواست برج 6 را داده بود اما فقط با برج 8 موافقت کردند من از یکی از مسئولین اونجا که پرسیدم گفت همه می نویسند امریه اما صحت نداره! - چون مدرکی برای امریه ارائه نکرده بود)
    در نهایت هم دقت داشته باشید که اون روز فقط درخواست ها بررسی می شه و جوابش به شما داده می شه و بعدا وارد کامپیوتر میشه و برگه اعزام جدید به آدرستون پست میشه
    موفق باشید
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Member mohhhamad آواتار ها

سلام
    بچه ها من احتمالا تاریخ اعزامم خرداد89.کسی میخواد عوض کنه.من میخوام با بچه هایی که مرداد88 می رند عوض کنم کسی هست؟
    من ساکن تهرانم.مرسی
    پیغام خصوصی بذارید لطفا
    این کاربر ،غیر فعال است.

Member m.a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام بچه ها
    من تاريخ اعزامم اول شهريور امساله و ميخام با كسي كه اول شهريور ، تير (حتي ارديبهشت) سال ديگه ميره جابجا كنم
    در ضمن ساكن تهرانم
    لطفا در صورت تمايل پ.خ بذارين
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    سلام
    انشاءالله که موفق میشید اما درصورتی که موافقت نکردند یه روز دوشنبه برید تهران توی جلسه ملاقات مردمی و به راحتی تاریخ اعزامتون رو تغییر بدید بدون اینکه نیاز باشه برای جابجایی کسی رو پیدا کنید:
    سلام
    متاسفانه با گذشت یک ماه از دادن درخواست جابه جایی هنوز هیچ خبری از موافقت با در خواستم نیست.چند روز پیشم که به دفتر پلیس +10 مراجعه کردم متوجه شدم که تاریخ اعزامم تو سیستم همچنان تاریخ اولیه هست.برای همین فکر میکنم مجبورم بیام تهران از طریق ملاقات مردمی شاید بتونم یه کاری بکنم.اما با توجه به این که دوشنبه این هفته و دو هفته بعد به خاطر مناسبت های ماه رجب تعطیله،می خواستم بدونم کسی از بچه ها خبر داره تو این دوهفته ملاقات مردمی برگزار میشه یا نه؟یا کسی شماره تلفن این مرکز رو داره تا بشه از طریق اون از زمان و مکان دقیق ملاقات مردمی مطلع شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud197
    سلام
    متاسفانه با گذشت یک ماه از دادن درخواست جابه جایی هنوز هیچ خبری از موافقت با در خواستم نیست.چند روز پیشم که به دفتر پلیس +10 مراجعه کردم متوجه شدم که تاریخ اعزامم تو سیستم همچنان تاریخ اولیه هست.برای همین فکر میکنم مجبورم بیام تهران از طریق ملاقات مردمی شاید بتونم یه کاری بکنم.اما با توجه به این که دوشنبه این هفته و دو هفته بعد به خاطر مناسبت های ماه رجب تعطیله،می خواستم بدونم کسی از بچه ها خبر داره تو این دوهفته ملاقات مردمی برگزار میشه یا نه؟یا کسی شماره تلفن این مرکز رو داره تا بشه از طریق اون از زمان و مکان دقیق ملاقات مردمی مطلع شد؟
    با روابط عمومی نظام وظیفه تماس بگیر جزئیات ملاقات مردمی و بپرس:
    ویرایش توسط rashdy_chem : August 27th, 2013 در ساعت 07:58 PM دلیل: تلفن

Junior Member

راستی اون شخصی که قرار بود باهاش تاریخ اعزاممو جابه جا کنم نمی تونه بیاد تهران.اگه مدارکشو بده به من تو ملاقات مردمی ممکنه با جابه جاییمون موافقت کنن یا حتما اونم باید باشه؟

Junior Member

برای جابجایی باید با فرد دیگر به نظام وظیفه بروید و مشکلی نیست اما برای تمدید در دیدارهای مردمی شرکت کنید و آنجا از مقام مسئول امضا بگیرید

Junior Member

تاریخ اعزام من آبان 88 (1388/8/1) هست ولی می خواهم به خاط مسائلی آن را عقب بیاندازم به اسفند 88 به بعد ( اسفند 88 - اردیبهشت 89 - تیر و ..)

از دوستان عزیر اگر کسی ساکن اصفهان هست و فارغ التحصیل لیسانس و میخواهد زمان اعزامش را جلو بیاندازد ( آبان 88) لطفا از طریق پیام خصوصی و یا در جواب به من اطلاع دهد تا هماهنگ کنیم برای تعویض در نظام وظیفه اصفهان ( اگر هم اهل تهران هستید و لیسانس لطفا اطلاع بدهید شاید مجبور شوم بیام تهران)

خواهشا اگر تمایل دارید سریع پاسخ مرا بدهید.
    ممنون
    ------------------------------
    ضمنا من نتوانستم وارد "تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی" در "تابیک سایر موضوع هاي مهم اين زير گروه " بشوم

این خطا را می دهد : "موضوع یا انجمن مورد نظر حذف شده است یا شما اجازه دیدن آن را ندارید"

اگر حذف شده که هیچ ولی اگر اجازه دیدن ندارم بفرمایید چرا (باید چکار کنم؟ ) ( به دوست ایجاد کننده تاپیک : "سایر موضوع ها مهم " هم پیام دادم ولی پاسخ ندادند. :-[

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط T-Way
    تاریخ اعزام من آبان 88 (1388/8/1) هست ولی می خواهم به خاط مسائلی آن را عقب بیاندازم به اسفند 88 به بعد ( اسفند 88 - اردیبهشت 89 - تیر و ..)

از دوستان عزیر اگر کسی ساکن اصفهان هست و فارغ التحصیل لیسانس و میخواهد زمان اعزامش را جلو بیاندازد ( آبان 88) لطفا از طریق پیام خصوصی و یا در جواب به من اطلاع دهد تا هماهنگ کنیم برای تعویض در نظام وظیفه اصفهان ( اگر هم اهل تهران هستید و لیسانس لطفا اطلاع بدهید شاید مجبور شوم بیام تهران)
    خواهشا اگر تمایل دارید سریع پاسخ مرا بدهید.
    تا امشب که کسی در این مورد به من پیامی نداد... :-\
    دوستان تالار ،اگر کسی را میشناسید که می خواهد زمان اعزامش را (با شرایطی که گفتم) جلو بیاندازد (زودتر برود به سربازی) به او اطلاع دهید. من مجبورم اگر تا صبح یکشنبه کسی تمایل نداشت، به احتمال زیاد بروم تهران برای ملاقات مردمی !
    ممنون

Member m.a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام بچه ها
    من تاريخ اعزامم اول دي امساله و ميخام با كسي كه اول شهريور يا تير سال ديگه (89) ميره جابجا كنم
    در ضمن ساكن تهرانم
    لطفا در صورت تمايل پ.خ بذارين
    ممنون
    در ضمن مجبورم چندوقت يه بار پست روتكرار كنم تا توديد بمونه.واقعا واسم حياتيه. از مديران محترم هم كمال تشكر رو دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)