صفحه 26 از 111 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

با سلام به همه دوستان. میتونید بگین این جلسه ملاقات مردمی که روزهای دوشنبه برگزار میشه, با حضور چه کسایی هست؟ کدوم یکی از مقامات نظام وظیفه حضور دارن؟ سمت و اسمشون رو اگر میتونید بگین. چون من باید از شهرستان بیام و راهم دوره. با تشکر فراوان

Junior Member

سلام به همه عزیزان
    اینجور که شنیدم شرایط تمدید تاریخ اعزام خیلی سخت شده.یکی از شرایطش که شانسش رو دارم، داشتن بیماری هست.از دوستان کسی هست که به بهونه بیماری اعزامشو تمدید کرده باشه؟اگه درمورد روندش راهنماییم کنه ممنون میشم؟

Junior Member

دوستان.تاریخ اعزام من 1/6 خورده .قبولی دانشگاه ایران و پذیرشم هم تو شهریور میاد.میخوام که نرم همین یه ماه رو.از مشهد اقدام کردم.خیلی زود هم اومد برگه اعزامم که یعتی اصن 45 روز وقت نبود تا شهریور.حالا میخوام برم عقب بندازم.پارتی دارم منتها الان باس چیکا کنم.اومدم حوزه مشهد گفتن روزای شنبه این کارو میکنن.من که لیسانسم نباید بیام تهران که؟همینجا انجام میدن؟الان دقیقا باید چیکا کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics Engineering, Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mohash534 نمایش پست ها
    دوستان.تاریخ اعزام من 1/6 خورده .قبولی دانشگاه ایران و پذیرشم هم تو شهریور میاد.میخوام که نرم همین یه ماه رو.از مشهد اقدام کردم.خیلی زود هم اومد برگه اعزامم که یعتی اصن 45 روز وقت نبود تا شهریور.حالا میخوام برم عقب بندازم.پارتی دارم منتها الان باس چیکا کنم.اومدم حوزه مشهد گفتن روزای شنبه این کارو میکنن.من که لیسانسم نباید بیام تهران که؟همینجا انجام میدن؟الان دقیقا باید چیکا کنم.
    سلام. شما نمیخواد خیلی دستپاچه و نگران بشی. حتی نمیخواد از پارتی هم استفاده کنی. یک روز شنبه که حوزه نظام وظیفه مشهد باز هست و برای کارهای اداری راه میدن بری تو بلند میشی و میری حوزه نظام وظیفه, روبروی شهرک ابوذر. اونجا که رفتی میری پشت ساختمان که دفتر رییس حوزه هست, جناب سرهنگ ماجونی. به مسوول دفترش میگی میخوای باهاشون ملاقات کنی و کمکت کنن واسه عقب انداختن تاریخ اعزام. وقتی رفتی تو وضعیت رو کاملا براشون شرح میدی. و ازشون تقاضا میکنی که کمکت کنن و کارت رو راه بندازن.
    چند تا نکته مهم:
    1. درخواستی رو که میخوای به صورت شفاهی برای سرهنگ بگی حتما به صورت کتبی بنویس و توش شماره ملی و تاریخ اعزامت رو هم قید کن و دلیلت رو هم واضح بگو. مدرکی هم که نشون میده دانشگاه ایران قبول شدی یک کپی ازش ضمیمه درخواست کن و اصلش رو هم همراهت ببر که بهش نشون بدی.
    2. فکر کنم بهتر باشه به مساله پذیرشت اشاره نکنی و فقط بهشون بگی که اگر بری سربازی به کارهای ثبت نام دانشگاه اینجا نمیرسی. پس لطف کنین اجازه بدین تاریخ اعزام رو دوماه دیرتر بندازم که بتونم برم دانشگاه و درسم رو شروع کنم, بعدش هم که معافیت تحصیلی برام صادر میشه و در مدت تحصیل میتونم از معافیت تحصیلی استفاده کنم.

راستی شما برا کجا درخواست کردی که تو شهریور میاد, حواست باشه که اگر دوماه عقب بندازی بعد از اومدن جواب پذیرشت اگر بخوای پاسپورت بگیری, ویزا بگیری , وزارت علوم بری و نظام وظیفه وثیقه بزاری و اینکارا, بیشتر از دو ماه طول میکشه.

Junior Member

من برای دی امریه گرفتم...هنوز دفترچه رو پست نکردم...فرجم هم تا 8 شهریوره...تا اون موقع اگه دفترچه رو پست کنم اعزامم دی میشه یا نه؟...اگر نمیشه همین الان پستش کنم وقت هست که تاریخش رو بندازم عقب واسه دی؟...از شهرستان میشه یا باید برم تهران؟...(فوق لیسانسم)

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_ghl نمایش پست ها
    من برای دی امریه گرفتم...هنوز دفترچه رو پست نکردم...فرجم هم تا 8 شهریوره...تا اون موقع اگه دفترچه رو پست کنم اعزامم دی میشه یا نه؟...اگر نمیشه همین الان پستش کنم وقت هست که تاریخش رو بندازم عقب واسه دی؟...از شهرستان میشه یا باید برم تهران؟...(فوق لیسانسم)
    شما یه روز مونده به اتمام فرجه ات دفترچه رو پست کن. به احتمال زیاد آبان میخوره تاریخ اعزامت. برگه سبزت که اومد (یا برو از پلیس+10) بگیرش، برو یه دوره تمدید کن تاریخ اعزامت رو.
    فقط به محض اینکه برگ اعزامت اومد اینکار رو بکن، کمتر از 40 روز به تاریخ اعزامت مونده باشه دیگه تمدید نمیکنن به این راحتی.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    شما یه روز مونده به اتمام فرجه ات دفترچه رو پست کن. به احتمال زیاد آبان میخوره تاریخ اعزامت. برگه سبزت که اومد (یا برو از پلیس+10) بگیرش، برو یه دوره تمدید کن تاریخ اعزامت رو.
    فقط به محض اینکه برگ اعزامت اومد اینکار رو بکن، کمتر از 40 روز به تاریخ اعزامت مونده باشه دیگه تمدید نمیکنن به این راحتی.
    با احترام به نظر شما. توصیه من این هست که یک روز مونده به اتمام فرجه دفترچه رو پست نکنه، بلکه حداقل یه 3-4 روز قبلش این کار رو بکنه. چون به دلایل مختلف ممکنه اون روز کار ایشون انجام نشه (مثلاً نقص مدارک، یا قطع شدن سیستم) و بعد ممکنه ایشون غیبت بخوره. حیف هست به خاطر 3-4 روز این ور اون ور آدم ریسک کنه.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member

سلام من اول شهریور اعزامم هست می خوام بندازم عقب کسی از بچه ها هست بخواد جابجا کنه من لیسانسم.حاظرم برا جابجایی 100 تومنم بده در ضمن من از مشهد هستم هر کی بود پی ام بزاره

سلام دوستان خسته نباشید، در مورد ملاقات مردمی می خواستم بدونم که صبح چه ساعتی باید اونجا باشیم و آیا احتیاج هست که قبل از اومدن وقت بگیریم یا اینکه نوبت ها همون روز دوشنبه معلوم میشه و آخر هم این که آیا امکان این که خدمت رو 4 ماه عقب بیندازیم هست یا این که نهایتا 2 ماه تمدید میشه؟

Junior Member

اعزام من خورده برای 1 آبان... اما به شرطی بهم امریه می‌دن که برای دی بخوره(چون باید 4 ماه فاصله باشه)... امروز رفتم نظام وظیفه (اصفهان) ... سرهنگه گفت که عمرا نمی‌شه عقب بندازی... چون از کل 6 ماه فرجه استفاده کردی... به نظرتون راهی داره؟ من که بد تو ذوقم خورده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)