صفحه 27 از 111 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط b8308443 نمایش پست ها
    اعزام من خورده برای 1 آبان... اما به شرطی بهم امریه می‌دن که برای دی بخوره(چون باید 4 ماه فاصله باشه)... امروز رفتم نظام وظیفه (اصفهان) ... سرهنگه گفت که عمرا نمی‌شه عقب بندازی... چون از کل 6 ماه فرجه استفاده کردی... به نظرتون راهی داره؟ من که بد تو ذوقم خورده
    درسته دوست عزیز. من هم رفتم و همین جواب رو شنیدم. اون کسی هم که پیشش رفتین ستوان خسروی بوده که اصلا آدم جالبی نیست. من از همکاراش سوال کردم گفتن اگه بخواد میتونه عقب بندازه اما فقط در صورتی عقب میندازه که پارتی داشته باشی. الان توی بقیه شهرستان ها راحت 2 ماه رو عقب می ندازن. واسه 4 ماه هم با یکم سختگیری مشکلتو حل می کنن. ولی فعلا ما اینجا گیر افتادیم و چاره ای هم نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_arman2000 نمایش پست ها
    درسته دوست عزیز. من هم رفتم و همین جواب رو شنیدم. اون کسی هم که پیشش رفتین ستوان خسروی بوده که اصلا آدم جالبی نیست. من از همکاراش سوال کردم گفتن اگه بخواد میتونه عقب بندازه اما فقط در صورتی عقب میندازه که پارتی داشته باشی. الان توی بقیه شهرستان ها راحت 2 ماه رو عقب می ندازن. واسه 4 ماه هم با یکم سختگیری مشکلتو حل می کنن. ولی فعلا ما اینجا گیر افتادیم و چاره ای هم نیست.
    آقا ممنون از پاسخت...بله خودشه... من می‌خوام این دوشنبه برم دیدار مردمی...تهران... ببینم از اونجا کارم حل می‌شه یا نه... تمام برنامه‌هام اینجوری به هم ریخته...خدا کنه که بشه...

Junior Member

سلام دوستان عزیز، من تاریخ اعزامم اول آبان 90 هست، برا امریه باس بندازمش اول اسفند. هر راهنمایی هست لطفا منو دریغ نکنید ازش. در ضمن اگر کسی هست برا تعویض تاریخ اعزام، هر شرطی بذاره قبول می کنم. محل اعزامم هم بوشهره.

Junior Member

سلام
    من تاریخ اعزامم اول آبان است یه پرونده دارم که احتمالا بعد از اتمام پرونده(مراحل اداری و کاغذ بازی 2 ماهی طول می کشه) تاریخ اعزامم 1/10 می شود .می خواستم ببینم می شه برای 2 ماه دیگه من سربازی را عقب بندازم ؟ نمی گن شما یه پرونده داشتید و آن سربازی را عقب انداخته. دیگه امکان ندارد عقب بندازید ؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط b8308443 نمایش پست ها
    آقا ممنون از پاسخت...بله خودشه... من می‌خوام این دوشنبه برم دیدار مردمی...تهران... ببینم از اونجا کارم حل می‌شه یا نه... تمام برنامه‌هام اینجوری به هم ریخته...خدا کنه که بشه...
    سلام آقا، تهران رفتی واسه تمدید؟ نتيجه چی شد؟ از بقیه دوستان هم تقاضا دارم اگه جدیدا واسه تمدید تهران رفتن به ما هم نتیجه رو خبر بدن.

سلام، من تاریخ اعزامم اول آبان هست و در مقطع کارشناسی ارشد در شهر اصفهان هستم. هر کس که مایل تاریخ اعزامشو با من عوض کنه بهم خبر بده.
    ویرایش توسط dalvandi : August 30th, 2011 در ساعت 12:54 AM دلیل: حذف اعلام ایمیل - خلاف مقررات

Junior Member

نه آقا نرفتم... چرا که امریه‌ اکی شد برای همون تاریخ اعزام... منم دیگه نرفتم تهران...

Junior Member

))))))))))))) من باز به مشکل برخوردم... اما خب فکر نکنم دیگه بشه کاریش کرد...چون دریگه وارد فرجه 45 روزه شدیم ... آقا ببینم توی فرجه 45 روزه اگز کسی پیدا بشه که باهاش عوض کنم... امکانش هست؟ یا نه؟ کسی می‌دونه؟

سلام مجدد، آقا من هر کاری که امکانش بود رو انجام دادم. 2 بار هم رفتم تهران، اول این که تهران دیگه ملاقات مردمی انجام نمیشه، دوم این که اگه اونجا حرفی از تمدید بزنید اصلا بهتون برگه ارجاع نمی دن که بتونید داخل بشید. من به دروغ گفتم برای معافیت پزشکی می خوام برم داخل اما داخل هم که رفتم هيچ کس پاسخگو نبود و همه می گفتند برو شهر خودتون. سردار سادات هم توی نظام وظیفه نبود من رفتم توی دفتر معاونش که منشی دفتر برخورد خیلی بدی با من داشت. آخر از همه یکی از سربازای وظیفه گفت که اگه یه نامه بنویسم و به دبیرخونه بدم اونا نامه رو می دن به سردار. من هم همین کار رو کردم و حدود یک صفحه نامه نوشتم . بعدش به من گفتن می تونم نتیجه نامه رو تلفنی بگیرم اما هرچقدر زنگ زدم کسی جواب نداد. این هفته دوباره رفتم تهران و باز همون وضع بود با این تفاوت که روی همه دیوارها نوشته بودن برای تمدید فقط به مراکز پلیس +10 مراجعه کنید. خلاصه دوباره مجبور شدم با کلک داخل بشم و برسم به دبیرخونه واسه نتیجه نامه. گفتند باید برم طبقه بالا توی قسمت ارتباطات مرذمی. اونجا که رفتم گفتند فقط تلفنی جواب می دیم. من هم عصبانی شدم و گفتم اگه جواب می دادین که این همه راه تا اینجا نمیومدم. خلاصه بعد کلی جر و بحث نامه منو از بین هزارتا نامه دیگه پیدا کردن اما چیزی روش نوشته نشده بود. آخرش کلی با هم پچ پچ کردن و گفتن این موضوع به سردار مربوط نمیشده واسه همین جواب نداده و باید بری شهر خودتون. غیر از این 4-5 بار هم همینجا اصفهان رفتم نظام وظیفه از بند(پ) (پارتی) هم استفاده کردم اما اون هم بی نتیجه بود که اگه بخوام توضیح بدم 5 صفحه دیگه باید بتویسم.
    نتيجه:
    ما از این انشا نتیجه می گیریم که به دلیل بخشنامه تاریخ یکم شهریور ماه سازمان مرکزی نظام وظیفه امکان تمدید به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی وجود ندارد و هرگونه تلاشی در این زمینه بیهوده خواهد بود. امیدوارم سربازی بهمون خوش بگذره. روحمون شاد و یادمون گرامی.

Junior Member

ممنون از این‌که گفتی... خب پس خیالم راحت شد که اگر پی‌گیری هم می‌کردم نمی‌شده که بشه :دی
    من هم امیدوارم که سربازی بهمون خوش بگذره... حالا باید منتظر برگ سفیدمون باشیم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)