صفحه 3 از 111 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

alireza671
    Guest

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

سلام. اعزام من 1/2/89 هست و لیانس هستم.حاظرم با کسایی که می خوان خدمتشونو عقب بندازن جامو عوض کنم.هر چند ماه زودتر باشه مشکل نداره.
    شماره تلفن:------
    ویرایش توسط qwerty123456 : September 30th, 2010 در ساعت 12:54 AM دلیل: درج اطلاعات تماس ممنوع است.

mortezahn
    Guest

با سلام. من به دليل مشغوليت و ماه رمضان خودم نميتونم برم تهران ملاقات مردمي. براي همين يكي از دوستام رو با نامه به عنوان وكالت و نامه اصلي و مدارك به صورت كپي فرستادم. ولي 3شنبه به تهران ميرسه . به نظرتون اميدي هست كه 2 ماه جلو بندازن ؟

salamkhubi
    Guest

دوستان سلام

من تاریخ اعزامم (88/10/1) هستش که به خاطر مشکلات شغلی تمایل دارم با عزیزانی که (89/4/1) و یا (89/2/1) اعزام می شن جابجا کنم.
    در ضمن من ساکن تهران هستم
    ایمیل: ali_63_84@yahoo.com

Junior Member

سلام
    من لیسانس هستم و تاریخ اعزامم 1388/12/1 هست.می خوام 1388/8/1 برم.اگه کسی هست vahid_zizu@yahoo.com

Member m.a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام
    كسي تا الان تونسته تاريخ اعزامشو با كسي ديگه جابجا كنه؟ اگه تونستين تو كدوم قسمت نظام وظيفه يا كدوم بند وتبصره قانون؟
    من با نظام وظيفه تماس گرفتم گفتن همچين قانوني ندارن

سلام دوستان تاريخ اعزام من 88/12/01 هست
    قصد جابجايي با 89/02/01 يا 89/04/01 دارم
    قبلا 88/10/01 بودم كه توي نظام وظيفه استان 2 ماه عقب انداختم ولي بيشتر نميشد به همين خاطر با كس ديگه اي بايد جابجا كنم(بايد بيام نظام وظيفه تهران-دوشنبه ها)
    ايميل من: namak_ih2002@yahoo.com
    منتظر هستم

Exclamation پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

M.A عزيز دو ماه جابجايي كه عوض كردن با كس ديگه نميخواد ولي بيشتر ازاون بايد با يك هم مدرك(ديپلم -ليسانس و ...)جابجا كني

دوستان اگر بهتر ميدونند هم راهنمايي كنند

Arrow سوال : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

با سلام به همه دوستان

تاريخ اعزام من 01/10/88 بو د كه بعد از مراجعه به نظام وظيفه استان يك دوره (دو ماه) تمديد كردم يعني 01/12/88
    حالا قصد تمديد دوباره اين تاريخ را دارم يعني براي 01/02/88 – به نظام وظيفه استان خودم وقتي مراجعه كردم جواب دادند كه چون شما يك دوره عقب انداخته اي بيشتر از آن براي حوزه ي استاني امكان پذير نيست و براي اين كار بايد به نظام وظيفه تهران مراجعه كني
    سوال من اين است كه: آيا با مراجعه به تهران مشكل من حل خواهد شد با توجه به اينكه قبلا يك دوره عقب انداخته ام ؟ اگر جواب مثبت است چگونه بايد عمل كنم
    با سپاس فراوان

Arrow سوال : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

با سلام به همه دوستان

تاريخ اعزام من 88/10/01 بو د كه بعد از مراجعه به نظام وظيفه استان يك دوره (دو ماه) تمديد كردم يعني 88/12/01
    حالا قصد تمديد دوباره اين تاريخ را دارم يعني براي 89/02/01 – به نظام وظيفه استان خودم وقتي مراجعه كردم جواب دادند كه چون شما يك دوره عقب انداخته اي بيشتر از آن براي حوزه ي استاني امكان پذير نيست و براي اين كار بايد به نظام وظيفه تهران مراجعه كني
    سوال من اين است كه: آيا با مراجعه به تهران مشكل من حل خواهد شد با توجه به اينكه قبلا يك دوره عقب انداخته ام ؟ اگر جواب مثبت است چگونه بايد عمل كنم
    با سپاس فراوان

Thumbs up پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

سلام
    آخر كسي پيدا نشد كه جواب منو بده و مجبور شدم كه خودم بكوبم برم تهران و پيگير موضوع بشم
    كسايي كه مشكل منو دارند، اگه برند نمازخونه نظام وظيفه جواب منفي ميشنوند
    راه اينه كه بري يه برگه درخواست بنويسي خطاب به سردار زاده كمند البته بايد اين برگه درخواست رو بري توي يه صف طولاني كه هر دفعه جاش فرق ميكنه بگيري و بنويسي
    بعد ميري اونجايي كه يه سروان نيرو انتظامي اونارو به ترتيب شماره ي بالاي برگه جمع ميكنه بشيني تا نوبتت بشه(براي اطلاع بگم كه مكان مورد نظر همون نمازخونه است اما قسمت زنونه يعني اونور پرده)
    صدات كه زدند ميري توي سالن شهيد حسين فهميده ميشيني تا دوباره صدات كنند كه با سدار يا معاونينش صحبت كني، اگه دلايلتون منطقي باشه و براي اون هم مدركي داشته باشيد موافقت ميشه و اگر نه بستگي به خودت داره كه چطور حرف بزني، منظور اينه كه طرف مقابل رو توجيه كني)
    راجع به مراحل فوق خودتون كه بريد كاملا متوجه خواهيد شد و لازم به حفظ كردن توضيحات فوق نيست
    انشا.. كه كارتون راه بيافته
    اگه راه افتاد مرد باشيد و بياييد براي دوستاي ديگتون اينجا مراحل كارتون رو توضيح بديد
    يا علي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)