صفحه 33 از 111 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط sarbazak نمایش پست ها
    با سلام

من 3 تا دلیل واستون میارم که 20 آذر دفترچه پست کردن ممکنه شما رو گیر بندازه

1- اگه 20 دی دفترچه بفرستید حدوداً 10 بهمن برگ سبزتون میادش که این خودش 10 روز تاخیر در تحویل مدارک حساب میشه و ممکنه شرکت نفت ازتون قبول نکنه.

2- از طرفی اگر از تهران هستید و مقطع تحصیلیتون لیسانسه واقعاً بعید به نظر میرسه که 20 دی دفترچه بفرستید و اعزاممون اول اردیبهشت بشه

3- ضمناً این احتمال وجود داره که بد شانس باشید و تاریخ اعزامتون به جای اردیبهشت، اسفند بخوره. در اینصورت باید فرصت کافی داشته باشید که پلیس+10 و یا احتمالاً نظام وظیفه درخواست تمدیدتون رو بررسی کنه. الان تعداد زیادی از بچه های تاپیک هستند که به بهانه دیر اقدام کردن برای درخواست تمدید، با درخواستشون موافقت نشده.

بنابراین با توجه به محدودیتی که شرکت نفت تعیین کرده (یعنی تحویل برگ سبز 3 ماه قبل از اعزام)، و همچین موارد بالا، به نظر میرسه راه حل منطقی این باشه که شما 20 آذر دفترچتو بفرستی، 10 دی برگ سبزت به دستت میرسه و دو حالت ممکنه پیش بیاد:

حالت اول: %5 احتمال داره که تاریخ اعزامت اول اردیبهشت باشه. اگه اینجوری شد که چه بهتر

حالت دوم: %95 احتمال داره که تاریخ اعزامت اول اسفند باشه که در اینصورت شما فرصت کافی برای پیگیری امور تمدید رو داری (بازم ممکنه نظام وظیفه با درخواست تمدیدت موافقت نکنه ولی حداقلش اینه که دیگه نمیتونه به بهونه دیر اقدام کردن این بازی رو باهات انجام بده)

در هر صورت این نظر شخصی منه و چون مورد خودم هم مشابه همینه خوشحال میشم اگه کسی پیشنهاد دیگه ای در این زمینه داره مطرح کنه...

ضمناً ضرب المثلی رو که به کار بردید صحیحش اینه. «هر چی رشته کردم پنبه بشه»

موفق باشید/
    والا استرس این سربازی و امریه و تاریخ اعزام و برگ سبز بلایی به سرم آورده که ضرب المثل که سهله اسم خودمم کم کم داره یادم میره
    ایول داداش. جوابت منطقی و دقیق بود. ولی اومدیم این نظام وظیفه تاریخ اعزاممونو تمدید نکرد. اونوقت چی میشه؟ باید بریم پادگان؟ یعنی این همه ما رفتیم امریه گرفتیم همش کشک بود؟ ما رو باش دلمون خوش بود مثلا امریمون درست شده. یعنی هیچ کی اینجا نیست که تاریخ اعزامشو تمدید کرده باشه؟ جوااااااااااااااااااااااا اااااب لطفا ...

Junior Member

سلام این تاریخ اعزام من رو تغییر ندادن پلیس+10حالا چیکاربایدبکنم؟میدون سپاه کجاش بایدبرم؟چه ساعتی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_nik66 نمایش پست ها
    سلام این تاریخ اعزام من رو تغییر ندادن پلیس+10حالا چیکاربایدبکنم؟میدون سپاه کجاش بایدبرم؟چه ساعتی؟
    سلام

والا مال منم تغيير ندادن

بايد بري نظام وظيفه تهران(آدرسش ميدون سپاهه) وقتي وارد ميشي يه قسمت هست كه مربوط به كسانيه كه كار در مورد اعزام دارند(و احتياجي نيست از باجه ها برگه بگيري برا مراجعه به اين قسمت)ولي وقتي به اون قسمت ميري سريعا و با قاطعيت ميگن تمديد نداريم.

حالا يه كار ميتوني بكني از يكي از باجه هاي اونجا يه برگه ورود يه جوري بگير(البته هيچكدوم از باجه ها ربطي به اعزام ندارن) و وارد شو(بدون برگه داخل راهت نميدن) فكر كنم سالن سه مربوط به بخش اعزام هست اونجا كه بري بازم ميگن تمديد نداريم و برو با رئيس بخش اعزام(كه فكر كنم سالن 6 و اتاق 97 هستش) صحبت كن ، اونجا هم سرهنگه كه آدم نسبتا خوش برخورديه(فاميليش يادم نيست) با قاطعيت ميگه تمديد نداريم. البته يادمه به من گفت فقط برا اونايي كه تاريخ فارغ التحصيليشون از 1/7 به بعده و اعزامشون 1/10 هستش(يعني منظورش اين بود كه بين تاريخ فارغ التحصيليشون و تاريخ اعزامشون حداكثر 3 ماه فاصلست)تمديد ميكنيم و برا هيچكي تمديد نميكردن ، كلي هم اصرار كردم كه امريه و هزار جور بدبختي دارم ، حتي نزديك بود بيرونم كنند از بس اصرار و خواهش كردم ولي تمديد نكردن كه نكردن.

البته اگه شرايط خاصي داشته باشي(مثل دور از جون فوت بستگان يا بيماري و يا ... راحت برات تمديد ميكنن)

بعدشم ديگه ظاهرا ملاقات مردمي در كار نيست من 2 شنبه هفته پيش كه رفتم ملاقات مردمي در كار نبود
    به نظر من ضرري نداره تو اول برو نظام وظيفه شهر يا استان خودت بعد برو تهران شايد نتيجه بگيري ولي احتمالش خيلي كمه برات تمديد كنند.
    ساعت رفتنت اصلا مهم نيست من از 7 صبح تا موقعه اي كه اونجا تعطيل ميشه اونجا بودم ولي نديدم برا كسي تمديد كنند

اگه رفتي نتيجه كارت رو بيا اينجا برا ما هم بگو تا اگه برا تو تمديد كردن ما هم دوباره سيريش شيم.

Junior Member

مرسی آقا واسه توضیح کاملتون،آخه مگه 2ماه قانونی نیست،تاالان که واسه همه قبول کردن حالا شانس ماست،من تلاشمو میکنم ولی اینطورکه شما میگی به نظرم هیچ امیدی نیست،من تهرانم،اگه نشدمیتونم غیبت بخورم ولی اسفندبرم اگه غیبت بخوره آدم جای بدتری میندازنش؟ممکنه غیبتتوببخشن؟آخه کنکورم ندادم

Junior Member

سلام. همگی خسته نباشید. بسیار فروم عالیه و به خیلی از سوالات جواب داده میشه.
    اما یه سوال:
    من هم تاریخ اعزامم واسه 1/10 خورده و تاریخ فارغ التحصیلیم 30 / 6 ه. یه فرم از پلیس +10 گرفتم با عنوان "برگه اعلام وضعیت جدید قبل از اعزام" که گفت واسه باطل کردن اعزامه و این چیزا... کسی میدونه این چیه...؟
    در ضمن من یه جراحی کوچیک دارم که چند روز دیگه باید انجام بدم، میتونم به بهانه اون خدمتم رو به تعویق بندازم؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_nik66 نمایش پست ها
    مرسی آقا واسه توضیح کاملتون،آخه مگه 2ماه قانونی نیست،تاالان که واسه همه قبول کردن حالا شانس ماست،من تلاشمو میکنم ولی اینطورکه شما میگی به نظرم هیچ امیدی نیست،من تهرانم،اگه نشدمیتونم غیبت بخورم ولی اسفندبرم اگه غیبت بخوره آدم جای بدتری میندازنش؟ممکنه غیبتتوببخشن؟آخه کنکورم ندادم
    خواهش ميكنم وظيفست
    نه طيق قانون ، مجبور نيستند كه تاريخ اعزام رو حتما تمديد كنند(حتي 2 ماه).
    بله تا چند ماه پيشم خيلي راحت تمديد ميكردن ، حتي 4 يا 6 ماهم تمديد ميكردن. ولي از شانس بد ما ظاهرا سرباز خيلي كم دارند و ديگه تمديد نميكنند.
    به نظر من اگه كنكور ارشد خيلي برات مهمه اول دي نرو،فوقش 3 ماه اضافه خدمت ميخوري و برات تاريخ اعزام جديد ميزنن(احتمال زياد اسفند).و احتمالا كد مركز آموزشي برا اسفند ماهت همون كديه كه برا دي ماهت زده بودن و نرفتي.( دقيق نميدونم) ولي در كل دليلي وجود نداره كه عمدا جاي بدتري بندازنت. شايدم جاي بهتر بيوفتي. بد يا خوب بودن محل خدمتم زيادم معني نداره ها.

بعدشم اگه كنكور ايشالا قبول شي باقي خدمتت ميره برا بعد از اتمام تحصيلت و تا اونموقع هم هزار جور قانون جديد مياد و احتمال اينكه 3 ماه اضافه خدمتت بخشيده بشه زياده( در 6 ماهه اخر خدمت معمولا ميبخشن اگه سرباز منظمي بوده باشي البته شانسيم هست)

البته اگه روز كنكورت در حال خدمت باشي( يعني همون دي بري)، بهت روز كنكور مرخصي ميدن حتي اگه در دوران آموزشي خدمتت باشي.
    حالا خودت ديگه بايد فكرات رو كني و تصميمت رو بگيري

به نظر من حالا تو باز هم برا تمديد كردن پيگيري كن، تهراني هم هستي كار سختي نيست بري نظام وظيفه، شايد برا تو تمديد كردن(امتحانش ضرري نداره)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام معذرت من متوجه نمیشم یعنی دیگه تمدید نمیکنن!!!!
    من حساب کردم روش!!!
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mashna نمایش پست ها
    اما یه سوال:
    من هم تاریخ اعزامم واسه 1/10 خورده و تاریخ فارغ التحصیلیم 30 / 6 ه. یه فرم از پلیس +10 گرفتم با عنوان "برگه اعلام وضعیت جدید قبل از اعزام" که گفت واسه باطل کردن اعزامه و این چیزا... کسی میدونه این چیه...؟
    در ضمن من یه جراحی کوچیک دارم که چند روز دیگه باید انجام بدم، میتونم به بهانه اون خدمتم رو به تعویق بندازم؟؟؟
    سلام

تا اونجا كه من ميدونم داخل پليس +10 يه برگه هست كه مربوط به تمديد( ياتعجيل) تاريخ اعزامه و براي كساني هست كه شرايط خاصي برا تمديد ندارن (مثل بيماري و فوت بستگان و...)و بايد تا 40 روز قبل از اعزام اين فرم رو پر كرد و تحويل پليس +10 داد و فقط هم 2 ماه تمديد ميكنند و نه بيشتر .

مشكل شما يكي از اون شرايط خاصي هست كه طبق اون نظام وظيفه(مربوط به پليس +10 نيست) ميتونه تاريخ اعزام رو حداكثر 2 ماه عقب بندازه، البته به شرط اينكه بهداري نيروي انتظامي استان گواهي پزشكي شما رو تاييد كنه و براي اينكار بايد چند روز قبل از اعزام بري بهداري تا گواهيت و مشكلت رو تاييد كنه.

البته اينم بگم اگه مشكل پزشكيت شديد باشه(كه ظاهرا مال شما نيست) اعزام شما رو كلا باطل ميكنند و وارد مسير معافيت پزشكي و يا معافيت موقت پزشكي ميشي(اعزامت تا بهبود كامل عقب ميوفته)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    سلام معذرت من متوجه نمیشم یعنی دیگه تمدید نمیکنن!!!!
    من حساب کردم روش!!!
    سلام

من كه كلي تلاش كردم و اينور و اونور رفتم ولي نشد(منم كلي روي تمديد حساب كرده بودم)

حالا شما هم از نظام وظيفه شهر خودت و تهران پيگيري كن اگه به نتيجه مثبتي رسيدي بيا بگو تا ما هم يه كاري كنيم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mashna نمایش پست ها
    اما یه سوال:
    تمام دوستان ما هم همین کارو کردن
    ربطی هم به نظام نداره و از طریق پلیس +10 انجام میشه
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)