صفحه 34 از 111 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    تمام دوستان ما هم همین کارو کردن
    ربطی هم به نظام نداره و از طریق پلیس +10 انجام میشه
    سلام ، نه اين دوستمون يه شرط خاص برا تمديد ظاهرا داره (بيماري يا همون انجام عمل) كه رسيدگي به اين مشكل مربوط به نظام وظيفست
    پليس +10 فقط در خواست تمديد كساني رو ثبت ميكنه كه شرايط خاصي(مثل قبولي در دانشگاه و همزماني خدمت 2 برادر و بيماري و...)ندارن

تاریخ اعزام من اول اسفنده،میخام اول دی اعزام بشم،کسی هست تمایل به جابجایی داشته باشه(کارشناسی ارشد هستم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra نمایش پست ها
    تغییر تاریخ اعزام سربازی در ملاقات مردمی نظام وظیفه

سلام
    اگه توی شهر خودتون نتونستید تاریخ اعزامتون رو عقب یا جلو بندازید حتما برید تهران و در جلسه ملاقات مردمی به راحتی این کار رو انجام بدید
    جلسه ملاقات مردمی هر دوشنبه در نمازخانه نظام وظیفه میدان سپاه انجام میشه اما بهتره قبل از رفتن یه تماس بگیرید چون من که دیروز رفتم میدان سپاه اطلاعیه زده بودند که این هفته جلسه در مرکز 197 ( عباس آباد خ میرزای شیرازی) برگزار میشه و اکثر بچه ها این موضوع رو نمی دونستند.
    توی دیدار مردمی 3 قسمت وجود داره : امور پزشکی - تمدید و تعجیل - سایر موارد
    که وقتی وارد شدید باید از قسمت مربوطه نوبت بگیرید
    ساعت ملاقات 11 - 9 بود اما دیروز تا حدود ساعت 3 طول کشید و کلا حدود 1000 نفر اومده بودند
    حدود نصف کسایی که دیروز اومده بودند مربوط به تمدید و تعجیل بودند و می خواستند تاریخ اعزامشون رو عقب یا جلو بندازند که همگی موفق شدند
    وقتی نوبت می گیرید یه برگه بهتون میدند که توش باید مشخصاتتون، تاریخ اعزام و تاریخی که دوست دارید اعزام بشید و 3 تا دلیل را بنویسید بعد به همراه برگ اعزام اون رو تحویل می دید و حدود نیم ساعت بعد جوابش میاد و در واقع برای تمدید و تعجیل اصلا ملاقاتی صورت نمیگیره!
    برای 2 ماه معمولا به راحتی قبول می کنند اما برای بیشتر از 2 ماه حتما سعی کنید دلیل هاتون قانع کننده باشه و اگه بتونید برای دلیل هاتون مدرک هم ضمیمه کنید بسیار عالیه
    و به طور کلی برای بیش از 2 ماه تمدید را خیلی راحت تر از تعجیل انجام میدن.
    از مواردی که من دیروز دیدم:
    تعجیل 2 ماه به راحتی و 4 ماه با دلایل قانع کننده
    تمدید 2ماه و 4 ماه به راحتی و بیشتر از اون با دلایل قانع کننده و حتی یکی از دوستای خود من تونست 8 ماه! تمدید کنه
    البته اگه بیش از 4 ماه باشه موارد دیگه مثل سن پدر، تعداد برادر بزرگتر و سن برادر هم دخیل هست که از دوست من پرسید
    در هرصورت اگثر بچه ها مدارکی برای ارائه نداشتند و دلایل مشابه می آوردند مثل کنکور، امریه و ... و اگه برای تعجیل بیش از 2 ماه اقدام می کنید حتما سعی کنید که دلایلتون با مدرک باشه (یکی از بچه ها اعزامش برج 10 بود و به خاطر امریه درخواست برج 6 را داده بود اما فقط با برج 8 موافقت کردند من از یکی از مسئولین اونجا که پرسیدم گفت همه می نویسند امریه اما صحت نداره! - چون مدرکی برای امریه ارائه نکرده بود)
    در نهایت هم دقت داشته باشید که اون روز فقط درخواست ها بررسی می شه و جوابش به شما داده می شه و بعدا وارد کامپیوتر میشه و برگه اعزام جدید به آدرستون پست میشه
    موفق باشید
    باسلام.
    یعنی واقعا میشه تا 8ماه تمدید کرد؟چه دلایلی باید داشته باشیم؟حتما باید تهران اقدام کنیم؟
    ممنون از راهنمایی هاتون

Junior Member

باسلام.
    کسایی که دفترچه رو اسفند فرستادن تاریخ اعزامشون کی شده؟
    کسی هست که اسفند مدارکشو ارسال کرده باشه؟کی اعزام شده؟
    جابه جایی تاریخ اعزام چطوری ممکنه؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط moria68 نمایش پست ها
    باسلام.
    کسایی که دفترچه رو اسفند فرستادن تاریخ اعزامشون کی شده؟
    کسی هست که اسفند مدارکشو ارسال کرده باشه؟کی اعزام شده؟
    جابه جایی تاریخ اعزام چطوری ممکنه؟
    ممنون
    1.معمولا و جدیدا و 2ماه بعد ارسال میاد
    2.واسه لیسانس میشه 2ماه بدون دلیل عقب انداخت و اگه باز بخوای عقب بندازی شرایط داره سایت نظام مراجعه کنید
    موفق و موید باشید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad455 نمایش پست ها
    خواهش ميكنم وظيفست
    نه طيق قانون ، مجبور نيستند كه تاريخ اعزام رو حتما تمديد كنند(حتي 2 ماه).
    بله تا چند ماه پيشم خيلي راحت تمديد ميكردن ، حتي 4 يا 6 ماهم تمديد ميكردن. ولي از شانس بد ما ظاهرا سرباز خيلي كم دارند و ديگه تمديد نميكنند.
    به نظر من اگه كنكور ارشد خيلي برات مهمه اول دي نرو،فوقش 3 ماه اضافه خدمت ميخوري و برات تاريخ اعزام جديد ميزنن(احتمال زياد اسفند).و احتمالا كد مركز آموزشي برا اسفند ماهت همون كديه كه برا دي ماهت زده بودن و نرفتي.( دقيق نميدونم) ولي در كل دليلي وجود نداره كه عمدا جاي بدتري بندازنت. شايدم جاي بهتر بيوفتي. بد يا خوب بودن محل خدمتم زيادم معني نداره ها.

بعدشم اگه كنكور ايشالا قبول شي باقي خدمتت ميره برا بعد از اتمام تحصيلت و تا اونموقع هم هزار جور قانون جديد مياد و احتمال اينكه 3 ماه اضافه خدمتت بخشيده بشه زياده( در 6 ماهه اخر خدمت معمولا ميبخشن اگه سرباز منظمي بوده باشي البته شانسيم هست)

البته اگه روز كنكورت در حال خدمت باشي( يعني همون دي بري)، بهت روز كنكور مرخصي ميدن حتي اگه در دوران آموزشي خدمتت باشي.
    حالا خودت ديگه بايد فكرات رو كني و تصميمت رو بگيري

به نظر من حالا تو باز هم برا تمديد كردن پيگيري كن، تهراني هم هستي كار سختي نيست بري نظام وظيفه، شايد برا تو تمديد كردن(امتحانش ضرري نداره)
    آخه میگن اگه غیبت داشته باشی اگه قبول هم بشی دانشگاه نمیذارن بری این درسته؟

Member sarbazak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط moria68 نمایش پست ها
    باسلام.
    یعنی واقعا میشه تا 8ماه تمدید کرد؟چه دلایلی باید داشته باشیم؟حتما باید تهران اقدام کنیم؟
    ممنون از راهنمایی هاتون
    با سلام

نه خیر. اگر استنادتون به گفته این دوستمون هست، باید خدمدتون عرض کنم که این پست مربوط به تارخ 1388/02/08 هستش و الان اوضاع مقداری فرق کرده به این معنی که نظام وظیفه، برای تمدید و تعجیل تاریخ اعزام مقاومت به مراتب بیشتری نسبت به قبل از خودش نشون میده. نحوه درخواست تمدید و تعجیل هم نه از طریق مراجعه حضوری به نظام وظیفه که از طریق ثبت در دفاتر پلیس+10 هستش. در صورتی که با در خواست شما موافقت نشه میتونید به تهران مراجعه کنید ممکنه موافقت کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezak1985 نمایش پست ها
    تاریخ اعزام من اول اسفنده،میخام اول دی اعزام بشم،کسی هست تمایل به جابجایی داشته باشه(کارشناسی ارشد هستم)
    اگه بخوایم روال قانونی رو در نظر بگیریم باید گفت که دیگه کمی دیر شده. بعد از اینکه کدهای مراکز آموزسی مشخص بشه دیگه تمدید و تعجیل بجز در موارد خاص (پزشکی یا فوت بستگان درجه یک و ...) تقریباً غیر ممکنه.

ضمناً دوستانی که اعزام 90/10/01 هستند میتونند از فردا پرینت برگ سفیدشون رون از پلیس+10 بگیرند (خبر از قول یک سرگرد نیروی انتظامی).

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    1.معمولا و جدیدا و 2ماه بعد ارسال میاد
    2.واسه لیسانس میشه 2ماه بدون دلیل عقب انداخت و اگه باز بخوای عقب بندازی شرایط داره سایت نظام مراجعه کنید
    موفق و موید باشید
    با اجازه شما من این دو مورد رو به نکات شما اضافه میکنم

1- من حتی موردی رو دیدم (فوق لیسانس - از تهران - فارغ التحصیل 90/01/31) که 90/06/18 دفترچه فرستاد اعرامش 90/08/01 شد. بنابراین برای اطمینان بیشتر، شما اولین تاریخ اعزام موجود در 40 روز بعد از ارسال مدارکتون رو در نظر بگیرید.

2- اگه قصد تمدید یا تعجیل دارید سعی کنید دیر نشه که در اینصورت به بهانه اینکه دیر شده اذیتتون میکنند. توی سایت نظام وظیفه نوشته شده حداقل 40 روز قبل از تاریخ اعزام ولی شما دو ماه یا 50 روز قبل از اعزام، اقدام کنید. یکی از دوستان من اعزامش 90/10/01 بود، 90/08/02 درخواست تمدیدشو ثبت کرد و باهاش موافقت شد. دلیل تمدیدشم امریه بود و جالب اینکه هیچ مدرکی هم برای اثبات اینکه امریه گرفته یا نه، ارائه نداده بود. ولی بودند دوستانی که 90/08/15 درخواست داده بودند و با درخواستشون موافقت نشده بود. بنابراین به نظر میرسه اولویت با افرادی باشه که زودتر اقدام کنند.

موفق باشید/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezak1985 نمایش پست ها
    سلام آقا من تاریخ اعزامم 1/10هستش میخوام اسفند برم،ولی لیسانسم میشه باهم عوض کنیم؟

Member sarbazak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_nik66 نمایش پست ها
    آخه میگن اگه غیبت داشته باشی اگه قبول هم بشی دانشگاه نمیذارن بری این درسته؟
    با سلام

با احترام به نظر دوستمون من فک کنم شما یه پرینت از ثبت نام کنکورت بگیر برو نظام وظیفه و سعی کن به هر قیمتی شده توجیهشون کنی. به نظرم مورد شما رو بپذیرند. اگر نپذیرفتند و مقاومت کردند بهشون بگید که مجبورید دفع افسد به فاسد کنید و ترجیح میدید غیبت بخورید تا اینکه فرصت ادامه تحصیل رو از دست بدید. الان که دیگه گذشته ولی بهتر بود در مورد ارسال دفترچه کمی بیشتر تحقیق میکردید. و یا حداقل برای تمدید کمی زودتر اقدام میکردید.

در کل جای نگرانی نیست. یکی از دوستان من کارشناسی ارشد رو هفت ترمه خوند. و از اونجایی که سقف سنوات برای ارشد 6 ترم هستش ایشون از پایان ترم ششم رسماً مشمول غایب حساب میشد. جالب اینکه دانشگاه هیچ محدودیتی برای انتخاب واحد ترم هفتمش ایجاد نکرده بود و خودش هم با کمال خونسردی تازه بعد از اینکه 2 ماه از ترم 6 گذشته بود مسئله غیبتش رو پیگیری و حل کرد. شما هم فوقش در صورت قبولی میرید نظام وظیفه غیبتتون رو توجیه کرده و ترخیص میگیرید و دانشگاه ثبت نام میکنید. اگرم حرف بنده رو باور ندارید یه روز پاشید برید نظام وظیفه ببینید چند صد نفر مشکل شما رو دارند و مشکلشون حل شده. ضمن اینکه شما دلایل نسبتاً منطقی دارید. «درخواست تمدید دادید و علی رغم قانونی بودن درخواستتون، باهاش موافقت نشده و ضمناً در مراجعه حضوری هم به موردتون رسیدگی نشده» در هر صورت امیدوارم کار به اینجاها نکشه و بتونید در ملاقات حضوری نظام وظیفه رو متقاعد کنید یه دوره واستون تمدید کنن.

موفق باشید/

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_nik66 نمایش پست ها
    سلام آقا من تاریخ اعزامم 1/10هستش میخوام اسفند برم،ولی لیسانسم میشه باهم عوض کنیم؟
    کسی روال جابجایی تاریخ اعزام رو میدونه؟لیسانس و ارشد می تونن تاریخ هاشونو عوض کنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)