صفحه 42 از 111 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

من امروزازمیدون سپاه پرسیدم،گفت اینجا جلسه ملاقات مردمی نداریم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_nik66 نمایش پست ها
    من امروزازمیدون سپاه پرسیدم،گفت اینجا جلسه ملاقات مردمی نداریم
    نظام وظیفه که قربونش برم نشسته پاکه! یه بار نشد اینا درست جواب آدمو بدن. من خودم پنجشنبه اونجا بودم از یه گروهبان به اسم کریمی پرسیدم ملاقات مردمی روز دوشنبه کجا برگزار میشه؟ گفتش اصلا دیگه ملاقات مردمی نداریم. گفتم یعنی چه نداریم. من زنگ زدم 197 گفت دوشنبه ملاقات مردمی برگزار میشه؟ گفتش دروغ گفته بعدم با رفیقش 2 تایی زدن زیر خنده!!!! منم ول کردم اومدم خونه.
    میشه بگی شما دقیقا چی پرسیدی؟ سمت و درجه اون شخص چی بود؟ و اون دقیقاً چه جوابی داد؟ گفت برگزار میشه ولی محلش میدون سپاه نیست؟ یا اینکه گفت اصلا برگزار نمیشه؟
    نمیدونم والا شایدم برگزار نشه. یعنی دفتر نظارت همگانی بازرسی کل ناجا اشتباهی به من و بقیه گفته؟ یعنی تا این حد... امیدوارم اشتباه نگفته باشند!

Junior Member

منم ازیک گروهبان پرسیدم ولی فکرکنم همه همون 197 هستن میدون سپاه اصلا نیست چون معمولا همه جلسات اونجابرگزارمیشه،یه جلسست واسه همه

Junior Member

با سلام من امروز جلسه ملاقات مردمی خیابان بهشتی بودم برای تمدیدی ها فقط موارد خاص رو قبول می کردند و کسانی مثل من رو رد کردند متاسفانه و من مجبور به غیبت میشم که شک ندارم اضافه خدمتم در آینده بخشیده میشه، متاسفانه مسئولین زبون آدم سرشون نمیشه و طلبه این هستن که فحش بخورن و نفرین بشن

Junior Member

سلام آقاپیام منم امروزاونجابودم منم رد شدم،چه مواردیوقبول میکردن؟شمااطلاع دارین؟من که ندیدم کسیوتمدید کنن

Junior Member

سلام
    منم دیروز از خوزستان پا شدم رفتم تهران .... خیابان بهشتی
    طبق بنری که زده بودند ملاقات عمومی از ساعت 9 الی 12 با رئیس نظام وظیفه کشور بود ... ولی ساعت 9:30 جانشینش (سردار کریمی) با چند تا سرهنگ اومد
    بیش از 100 نفر اومده بود ... اکثرا واسه تمدید اومده بودند
    کار اکثر بچه ها رو راه ننداختن ... از جمله خودم که واسه تمدید رفته بودم .... گفت اصلا تمدید نمیکنیم ... سرباز خیلی کم داریم .... میخواستم کدمو هم عوض کنم ..قبول نکردن
    ولی 2 نفرو دیدم که تمدید کردن
    یکی که از اتفاق کاربر سایت هم هست (starblue7750) که تونست تمدید کنه..... به دلیل اینکه دانشگاه خارج از کشور قبول شده
    دومی هم که خیلی واسم جالب بود به سردار گفته که من متاهلم و مشکل دارم .... سردار هم بدون هیچ مدرکی با درخواست تمدیدش موافقت کرد (البته راست گفته بود متاهل بود)

حرف کلی مسئولا این بود که ما طبق قوانین و مقررات عمل میکنیم .... من نمیدونم اگه قرار بود اینجوری باشه دیگه چرا جلسه ملاقات مردمی برگزار کردن؟؟؟؟

دو تا سرباز هم آورده بودن که چپ و راست هی عکس میگرفتن ...

خلاصه من تا آخر جلسه موندم و در واقع با خودشون جلسه رو ترک کردم ..... متاسفانه رفتنم به تهران هیچ سودی نداشت

Junior Member

آقا رضای گل دیدمت اونجا،گفتی1000کیلومتراومدم واسه تمدید،یه پسره هم بودگفت کنکوردارم کلاس رفتمواینا اونم تمدید نکردن؟

Junior Member

نه اونم تمدید نکردن ..... شما کدوم بودی؟؟؟؟؟

Junior Member

منم واسه هم کنکورهم بیماری پدرم رفتم قبول نکردن،روپله ها بودم گفتم مگه 30سربازمشکل کشوروحل میکنه

Junior Member

سلام
    ای بابا ما که هر کیو میبینیم میگه کارم انجام نشده. بچه های دیگه چطور؟ لطفاً اگه کارتون انجام شده یا نشده توضیح بدید...
    آقای eeran ؟ و آقای sarbazak ؟ و بقیه؟؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)