صفحه 45 از 111 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

Member sarbazak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandesin نمایش پست ها
    باسلام
    دیشب تو اخبار گفت تا تیر ماه 91 غیبتا بخشیده میشه و نه مهر غیبت میخوره و نه سه ماه اضاف
    یعنی چی؟یعنی منکه حدودا اردیبهشت 91 اعزامم میخوره میتونم تا تیرماه راحت نرم سربازی ؟ مهره غیبتم که نمیخوره یعنی امریه هم میتونم بگیرم ؟
    با سلام

اونچه اخیراً از قول سردار رادان در صدا و سیما و خبرگزاریهای جام جم آنلاین ، فردا نیوز ، انتخاب و ... منتشر شده، ذکر دو نکته بوده:

نکته اول: بخشش سه ماه اضافه خدمت برای مشمولین غایب تا تیر 91. که البته ایشون نگفتند آیا منظور مشمولانی هستند که تا تیر 91 به خدمت اعزام خواهند شد یا مشمولانی که تا تیر 91 اقدام به ثبت مدارک سربازی خواهند کرد؟! ضمناً ایشون تاکید کردند برای افرادی که اضافه خدمتشون از سه ماه بیشتر هستش (بین 3 تا 6 ماه)، همون قانونی که قبلاً در نظر گرفته شده بود (یعنی معرفی به مراجع قضایی برای تعیین میزان دقیق مجازات)، همچنان پابرجاست. توجه داشته باشید که برای غیبت مشمولین تبعات و مجازات متعددی در نظر گرفته شده که اضافه خدمت تنها یکی از اونهاست. به عنوان مثال عدم امکان تحصیل تا پایان خدمت موردب دیگه ای از تبعات غیبت هستش که در مورد حذف و بخشش اون چیزی گفته نشده. بنابراین به جز بخشش سه ماه اضافه خدمت، سایر مجازات های غیبت همچنان وجود خواهند داشت. به طور مشابه اگه شخصی غایب شناخته بشه، طبیعتاً از امریه هم نمیتونه استفاده کنه. در فایل زیر که از دفترچه راهنمای خدمت گرفته شده، میتونید تعاریف غیبت و مجازات های اون رو مطالعه بفرمایید.

نکته دوم: تبدیل سال به ماه برای تعیین سن مشمولیت. در فایل زیر که از دفترچه راهنمای خدمت گرفته شده، قانونی که سابقاً در مورد سن مشمولیت اجرا میشده رو میتونید ببینید.

موفق باشید/
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط sarbazak نمایش پست ها
    با سلام

بله البته. تمام اطلاعات رو قرار میدم، شاید برای بقیه دوستان مفید باشه...

1- تاریخ فارغ التحصیلی: 90/06/19
    2- مقطع تحصیلی: کارشناسی
    3- محل سکونت: تهران
    4- ثبت درخواست اعزام: 90/09/20
    5- دریافت المثنی برگ اعزام از پلیس+10: 90/09/22
    6- ثبت درخواست تمدید از 90/12/01 به 91/02/01: 90/09/22
    7- نتیجه و تاریخ پاسخ به درخواست تمدید: + و 90/09/27

موفق باشید/
    سلام یه همه....
    به نظرتون با این اطلاعاتی که در پایین می یارم، احتمال داره با در خواست تمدیدم موافقت بشه؟
    1-تاریخ فارغ التحصیلی: 90/7/25
    2-مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد
    3-محل سکونت: مشهد
    4-ثبت در خواست اعزام: 90/10/4
    5-دریافت المثنی برگ اعزام از پلیس +10: 90/10/6
    6-ثبت درخواست تمدید از 90/12/01 به 91/02/01: 90/10/6
    7- نتیجه؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_askary نمایش پست ها
    سلام یه همه....
    به نظرتون با این اطلاعاتی که در پایین می یارم، احتمال داره با در خواست تمدیدم موافقت بشه؟
    7- نتیجه؟؟؟؟
    دوستان دقت کنند در %90 موارد اگر آگاهانه دفترچه بفرستند گرفتار دردسرهای تمدید و تعجیل نخواهند شد. به عنوان مثال من واقعاً مجبور بودم تمدید کنم!
    با این همه شما 54 روز قبل از اعزام درخواست دادید، احتمال موافقت با تمدیدتون بالاست ولی اجازه بدید پیش بینی نکنیم.
    یکی از دوستان من 5 آبان درخواست تمدید داده بود و دی رو به اسفند تمدید کرده بود. بهتره 4-3 روز صبر کنید تا نتیجه مشخص بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarbazak نمایش پست ها

2- این احتمال وجود داره که در صورت ارسال مدارک در 90/12/20 اعزامتون 91/02/01 بخوره که در اینصورت حتی فرصت کافی برای تمدید اون به 91/04/01 رو نخواهید داشت. بنابرایین تحقیق کنید و اگه دیدید میزان این احتمال بالاست، به جای 90/12/20 دفترچه رو در تاریخ 90/11/20 پست کنید تا فرصت کافی برای تمدید از 91/02/01 به 91/04/01 رو داشته باشید. (با ذکر این توضیح که قانوناً برای تمدید و تعجیل بایستی حداقل 40 روز قبل از اعزام درخواست داد ولی بنده بر مبنای تجربه ای که شخصا داشتم توصیه میکنم حداقل 60 روز قبل درخواست بدید)

/
    با سلام

منم تاریخ اعزامم مثل این دوستمون میشه
    اما یه سوال : یکی از مسئولای جذب امریه که اطلاعاتشم بالا بود بهم گف بهمن پست نکنم چون به قدری نیرو کم آوردن که احتمالش هس همون اسفند تاریخ اعزامم بخوره

در اینصورت به نظر شما چه تاریخی پست کنم تا بشه تمدید کرد ؟ اگه اوایل اسفند ( مثلا 1 اسفند ) پست کنم مشکل خاصی پیش میاد ؟ اینطوری فکر کنم بدون شک اعزامم اردیبهشت میشه ، درسته ؟

باتشکر

رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandesin نمایش پست ها
    با سلام

منم تاریخ اعزامم مثل این دوستمون میشه
    اما یه سوال : یکی از مسئولای جذب امریه که اطلاعاتشم بالا بود بهم گف بهمن پست نکنم چون به قدری نیرو کم آوردن که احتمالش هس همون اسفند تاریخ اعزامم بخوره

در اینصورت به نظر شما چه تاریخی پست کنم تا بشه تمدید کرد ؟ اگه اوایل اسفند ( مثلا 1 اسفند ) پست کنم مشکل خاصی پیش میاد ؟ اینطوری فکر کنم بدون شک اعزامم اردیبهشت میشه ، درسته ؟

باتشکر
    با سلام

دو مورد رو لازم می بینم خدمدتون توضیح بدم:

مورد اول: دقت داشته باشید که این احتمال وجود داره که شما بتونید بدون استفاده از تمدید و یا تعجیل، تاریخ اعزام دلخواهتون رو به دست بیارید. مطالبی رو که بنده پیش تر در مورد تمدید، خدمت این دوستمون عرض کرده بودم برای شخص ایشون بوده و لزوماً برای شما بهترین راه حل نیست. اگر مایل باشید میتونیم در مورد شما بیشتر به جزئیات بپردازیم.

مورد دوم: روال اعزام (فاصله بین تاریخ ارسال دفترچه و تاریخ اعزام) چیزی نیستش که بنده و شما و یا اون مسئول محترم امریه بتونیم با قطعیت راجع بهش صحبت کنیم. ولی اونچه که برای ما قابل استناده تجربیات هستش و دیگر هیچ. ضمن اینکه همونطور که حتماً میدونید، حداکثر 40-20 روز قبل از اعزام کدهای مراکز آموزشی برای مشمولین در سراسر کشور مشخص میشه. به عنوان مثال اعزامی های 90/08/01، از شنبه 90/07/02 (28 روز قبل از اعزام) با مراجعه به دفاتر پلیس+10 المثنی برگ سفیدشون رو دریافت کردند و این مفهومش اینه که امکان نداره شخصی در 90/07/03 دفترچه فرستاده باشه و تاریخ اعزامش 90/08/01 خورده باشه بلکه قطعاً 90/10/01 خورده. و همینطور در مورد اعزامی های 90/10/01، از شنبه 90/09/05 (25 روز قبل از اعزام) با مراجعه به دفاتر پلیس+10 المثنی برگ سفیدشون رو دریافت کردند و این مفهومش اینه که امکان نداره شخصی در 90/09/06 دفترچه فرستاده باشه و تاریخ اعزامش 90/10/01 خورده باشه بلکه قطعاً 90/12/01 خورده. دقت داشته باشید که بنده چقدر ضریب اطمینان رو بالا در نظر گرفتم و فرض کردم که کدهای اعزامیهای 90/12/01 در تاریخ 90/11/19 (11 روز قبل از اعزام) تعیین بشه. و در این حالت امکان نداره شخصی در 90/11/20 دفترچه بفرسته و تاریخ اعزامش 90/12/01 بخوره بلکه قطعاً 91/02/01 خواهد خورد.

موفق باشید/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_askary نمایش پست ها
    سلام یه همه....
    7- نتیجه؟؟؟؟
    نتیجه چی شد آقا احسان؟؟؟

Junior Member

سلام بر جوانان نیک زاد ایران زمین
    جهت اطلاع دوستان عرض می کنم
    منم دفترچه رو پست کردم از استان همدان
    لیسانس مکانیک[صنعتی][اصفهان] تاریخ فارغ التحصیلی 90/06/31
    تاریخ ارسال: 90/10/08
    دریافت المثنی از پلیس + 10 : 90/10/11
    در خواست تمدید از 90/12/01 به 91/02/01 : 90/10/11
    نتیجه : در صورت گرفتن نتیجه سریعا اعلام می کنم

سلام....نتیجه مثبت بود...تونستم به برج دوم تمدید کنم...با آرزوی موفقیت برای شما

با سلام

بنده درخواست جابجایی داشتم اگه کسی هست که بخواد اسفند امسال اعزام بشه و اعزام خودش تیر سال بعد هستش لطفا هر چه زودتر اعلام کنه.

تاریخ اعزام: اول اسفند 1390
    تاریخ مورد نظر برای تعویض: اول تیر 1391

رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط kamimezak نمایش پست ها
    با سلام

بنده درخواست جابجایی داشتم اگه کسی هست که بخواد اسفند امسال اعزام بشه و اعزام خودش تیر سال بعد هستش لطفا هر چه زودتر اعلام کنه.

تاریخ اعزام: اول اسفند 1390
    تاریخ مورد نظر برای تعویض: اول تیر 1391
    با سلام

دوست عزیز تصور نمیکنم در حال حاضر موفق بشید حتی یک نفر رو در ایران پیدا کنید که تاریخ اعزامش 91/04/01 باشه. اگه برای اول اسفند آمادگی ندارید، هر چه سریعتر تشریف ببرید پلیس+10 درخواست تمدید از 90/12/01 به 90/02/01 بدید. ممکنه با درخواستتون موافقت بشه.

موفق باشید/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)