صفحه 48 از 111 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط sarbazak نمایش پست ها

با اینکه پاسخ شما پیشتر داده شده ولی مجدداً این سوال رو طرح فرمودید. برای بنده واقعاً سواله که آیا پاسخی که بنده دادم قانع کننده نبوده یا اینکه سوال شما جنبه درددل داره؟!

/
    باسلام
    راستش عرایض شما را متوجه شدم و شما مثل همیشه به خوبی حق مطلبا ادا کردید اما من کاری که میخوام بکنما کامل توضیح دادم تا اگه شما یا بقیه دوستان نظر خاصی داشتید گوشزد کنید و بعدش گفتم حالا که شرایطما گفتم و شما حساسیت شرایطما بهتر فهمیدید دوباره یه تاریخ ازتون بپرسم که هم از نظر تمدید کردن خوب باشه و هم از نظر اردیبهشت افتادن(یه تاریخ به صورت 90/11/20 میخواستم و توضیحات نیاز نداشتم ، قبول دارم یکم وسواس بخرج دادم)خلاصه شرمنده اگه طوری نوشتم که شما فکرکردید اینقدر توضیح باید بنویسد، همش تقصیره اون مسئوله که منا اینطوری ترسوند
    در آخر از کمک های شما دوست عزیز که سعی میکنید جواب همه را به صورت کامل بدهید و خداییش خیلی عالی راهنمایی میکنید کمال تشکر را دارم
    موفق باشید

سلام خوبید
    من واسه 1 اردیبهشت امریه گرفتم ولی اعزامم افتاده 1 اسفند. درخواست تمدیدم دادم موافقت نشد.
    مدرکم ارشده
    کسی راهی به نظرش میرسه بتونم تمدید کنم تاریخ اعزاممو که امریم مالیده نشه؟
    راستی الان ارگانی هست که واسه 1 اسفند بشه امریه گرفت؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

سلام
    دوستان من 20 دی دفترچه فرستادم امروز برگه اومد زده اول اسفند ولی من میخوام امتحان ارشد آزاد رو بدم . نمیتونم 4 ماه عقب بندازم ؟ که بتونم بخونم . تو این چند ماه خیلی زحمت کشیدم شانسمو میخوام در سراسری و آزاد امتحان کنم . سراسری رو میتونم امتحان بدم ولی اگه 1 اسفند برم سربازی همه چی یادم میره تا آزاد که 23 اردیبهشت هست
    میشه 4 ماه عقب انداخت ؟ میخوام 1 تیر برم میشه ؟
    با ملاقات مردمی 10 بهمن میشه ؟ اصلا چی هست و کجا هست ملاقات مردمی ؟ به کار من میاد ؟
    ویرایش توسط mehdimghi : January 20th, 2012 در ساعت 12:24 AM

Junior Member

این تایپیک به شدت کمکم کرد و کورسویی از امید رو دلم زنده کرد. من تحصیلاتم کارشناسی ارشده و برگه اعزامم 1 اسفند هست. راستش تا آدرماه قصد گرفتن معافیت پزشکی و اپلای کردن رو داشتم که بنا به دلایلی رفتنم کنسل شد و با توصیه اکید خانواده و آشنایان از صرافت گرفتن معافیت پشیمان گشته ام (با وجود دارا بودن شرایط معافیت پزشکی). بعد از پست دفترچه برگه اعزامم اواسط دی ماه به دستم رسید و بهمین دلیل نتوانستم برای اسفند از ارگانی امریه جور کنم و دنبال راهی برای تمدید تاریخ اعزام آن برای چهار ماه بودم که ظاهراً با توجه به فرمایشات قبلی دوستان راه حلش یا جابجایی است یا حضور در ملاقات عمومی هفتگی نظام وظیفه. در یکی از تایپیک ها دو شماره تلفن از روابط عمومی نظام وظیفه عمومی گذاشته شده بود . آدرس نظام وظیفه تهران هم فکر کنم پل چوبی نرسیده به میدان امام حسین باشه.
    حال سوالم از دوستانی که تاریخ اعزام رو در ملاقات عمومی چهار ماه تمدید کرده اند این هست که چه دلایلی را برای درخواستشون ارائه داده بودند که بنظر آنهاقانع کننده بوده است؟ ایا تدریس در دانشگاه می تواند دلیل خوبی برای تمدید باشد؟
    ویرایش توسط rashdy_chem : August 27th, 2013 در ساعت 08:06 PM

Junior Member

راستی، اگر من بخوام شنبه 1بهمن بخوام ازطریق پلیس +10 تاریخ اعزامم رو برای یک دوره تمدید کنم جواب در خواستم چقدر طول می کشه؟ آیا به تمام درخواست های تمدید دوره در پلیس +10 که کمتر از 45 روز با تاریخ اعزام فاصله داره جواب رد داده میشه؟

Member sarbazak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

با سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط shantia762 نمایش پست ها
    سلام خوبید
    من واسه 1 اردیبهشت امریه گرفتم ولی اعزامم افتاده 1 اسفند. درخواست تمدیدم دادم موافقت نشد.
    مدرکم ارشده
    کسی راهی به نظرش میرسه بتونم تمدید کنم تاریخ اعزاممو که امریم مالیده نشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimghi نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من 20 دی دفترچه فرستادم امروز برگه اومد زده اول اسفند ولی من میخوام امتحان ارشد آزاد رو بدم . نمیتونم 4 ماه عقب بندازم ؟ که بتونم بخونم . تو این چند ماه خیلی زحمت کشیدم شانسمو میخوام در سراسری و آزاد امتحان کنم . سراسری رو میتونم امتحان بدم ولی اگه 1 اسفند برم سربازی همه چی یادم میره تا آزاد که 23 اردیبهشت هست
    میشه 4 ماه عقب انداخت ؟ میخوام 1 تیر برم میشه ؟
    با ملاقات مردمی 10 بهمن میشه ؟ اصلا چی هست و کجا هست ملاقات مردمی ؟ به کار من میاد ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط aria_64 نمایش پست ها
    بعد از پست دفترچه برگه اعزامم اواسط دی ماه به دستم رسید و بهمین دلیل نتوانستم برای اسفند از ارگانی امریه جور کنم و دنبال راهی برای تمدید تاریخ اعزام آن برای چهار ماه بودم که ظاهراً با توجه به فرمایشات قبلی دوستان راه حلش یا جابجایی است یا حضور در ملاقات عمومی هفتگی نظام وظیفه.
    حال سوالم از دوستانی که تاریخ اعزام رو در ملاقات عمومی چهار ماه تمدید کرده اند این هست که چه دلایلی را برای درخواستشون ارائه داده بودند که بنظر آنهاقانع کننده بوده است؟ ایا تدریس در دانشگاه می تواند دلیل خوبی برای تمدید باشد؟

دقت داشته باشید که در جلسه قبلی ملاقات مردمی که 90/09/28 برگزار شدش، با درخواست تمدید اکثر دوستان مخالفت شد. اگه بخوام دقیق تر بگم تنها با 3 مورد از 50-40 موردی که تقاضای تمدید داشتند، موافقت شد. دلایل این سه نفر، اینها بودند:

مورد اول: مراقبت از والدین برای شخصی که درخواست معافیت کفالتش در دست بررسی بود
    مورد دوم: مشکلات مالی و خانوادگی برای شخصی که متأهل بود (البته به گفته خودش)
    مورد سوم: امکان ادامه تحصیل برای شخصی که بخشی از کارهای پذیرشش رو انجام داده بود و برای تکمیل مراحل پذیرش ناچار بود به خارج از کشور سفر کنه

و جالبه که بدونید موارد متعددی با دلایل زیر رد شدند!

مورد اول: افرادی که برای استفاده از امریه، قصد داشتند 90/10/01 رو به 90/12/01 تمدید کنند. از جمله پست 416
    مورد دوم: افرادی که برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد، قصد داشتند 90/10/01 رو به 90/12/01 تمدید کنند. ازجمله پست 415

در مورد تمدید دو دوره (یعنی 4 ماه)، بعید میدونم موافقت کنند و بهتون پیشنهاد میکنم همچین تقاضایی رو به هیچ وجه مطرح نکنید. ممکنه آقایون Hysteric بشن و کار به مشاجرات لفظی بکشه که در اونصورت در بهترین حالت باید عذرخواهی کنید و کلاً بیخیال قضیه تمدید بشید. علی الحساب به فکر 2 ماه باشید، اگر موافقت شد مجدداً در جلسات بعدی شرکت کرده و درخواست تمدید کنید.

اینکه پرسیدید چقدر شانس موفقیت وجو داره میشه گفت اگه مثل جلسه قبل باشه که زیر %5 شانس دارید. با این همه در حال حاضر تنها راه ممکن شرکت در همین جلسه هستش. ممکنه اوضاع فرق کرده باشه و این بار بهتر راه بیان. البته ناگفته نمونه که جلسه قبل واقعاً با تمامی جلسات فرق داشتش از این نظر که در جلسه قبل سرهنگ علیدوست که معاون احضار و اعزام مشمولین هستند (و معمولاً موارد تمدید رو ایشون بررسی میکنن)، خودشون در جلسه حضور نداشتند و به جای ایشون «جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا» سردار کریمی موارد تمدید و تعجیل رو بررسی می کردند!

و اما دلیل قانع کننده برای تمدید؛ بهتره صرف استفاده از امریه رو به عنوان دلیل مطرح نکنید، در نهایت ادب و کمال درماندگی صحبت کنید و حتماً مشکلات خانوادگی و مالی رو هم چاشنی قضیه کنید. مشکلات خانوادگی نقطه ضعف آقایون سردار هستش.

در یکی از تایپیک ها دو شماره تلفن از روابط عمومی نظام وظیفه عمومی گذاشته شده بود (73941735-73941739). آدرس نظام وظیفه تهران هم فکر کنم پل چوبی نرسیده به میدان امام حسین باشه.

هر نوع اطلاعات از قبیل برگزاری یا عدم برگزاری این جلسه، زمان و مکان دقیق جلسه و ... رو از شماره 197 (دفتر نظارت همگانی بازرسی کل ناجا) بپرسید.

نظام وظیفه در تهران دو شعبه داره:

شعبه اول: میدان عشرت آباد (سپاه)
    شعبه دوم: شهرری- خيابان شهيد رجايی

راستی، اگر من بخوام شنبه 1بهمن بخوام ازطریق پلیس +10 تاریخ اعزامم رو برای یک دوره تمدید کنم جواب در خواستم چقدر طول می کشه؟ آیا به تمام درخواست های تمدید دوره در پلیس +10 که کمتر از 45 روز با تاریخ اعزام فاصله داره جواب رد داده میشه؟

ثبت درخواست تمدید امکان پذیره ولی در اطلاعيه سازمان وظيفه عمومي ناجا پیشنهاد شده حداقل 40 روز مونده به اعزام، درخواست بدید. 6-5 روز بعد از درخواست، نتیجه قابل پیگیری هستش. در مورد نتیجه درخواستتون با قطعیت که نمیشه گفت ولی چون کمتر از 30 روز مونده به اعزام، درخواست خواهید داد به احتمال بالا بی فایدست!

نهایتاً تا یک هفته دیگه برگ سفید اعزامیهای اسفند صادر میشه. و با مشخص شدن کد آموزشی، رسیدگی به درخواست های تمدید و یا تعجیل کمی پیچیده میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط shantia762 نمایش پست ها
    راستی الان ارگانی هست که واسه 1 اسفند بشه امریه گرفت؟؟

خیر دوست عزیز، شما از هر ارگانی که بخواید امریه بگیرید، بایستی حداقل دو ماه قبل از تاریخ اعزام، برگ سبزتون رو به ارگان امریه دهنده تحویل بدید. به عنوان مثال فرض کنید شما برای استفاده از امریه 90/12/01 از یک ارگان پذیرش میگیرید. برای تأیید امریه، لازمه که حتماً تا 90/10/01، برگ اعزام 90/12/01 رو به اون ارگان تحویل بدید. در غیر اینصورت پذیرش شما Cancel خواهد شد.

موفق باشید/

Junior Member

سلام خدمت سربازک (همون جناب سرهنگ خودمون) می خواستم بگم هر وقت مطلع شدید که کد آموزشی اعزامی های اسفند مشخص شده یه خبر بدید.
    در ضمن گفته بودید که هیچ ارگانی برای اسفند ماه امریه نمیگیره ولی خدمتتون عرض کنم که آموزش و پروش تا 15/11 از اعزامی های یکم اسفند برای سرباز معلمی پذیرش میکنه. با تشکر

رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط pardisnet نمایش پست ها
    در ضمن گفته بودید که هیچ ارگانی برای اسفند ماه امریه نمیگیره ولی خدمتتون عرض کنم که آموزش و پروش تا 15/11 از اعزامی های یکم اسفند برای سرباز معلمی پذیرش میکنه. با تشکر
    با سلام

پاسخ پست شما در تاپیک مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط ، داده شد...

موفق باشید/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

سلام
    وزارت دفاع چطوره ؟ برای آموزشی و یا بعدش ؟

رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimghi نمایش پست ها
    سلام
    وزارت دفاع چطوره ؟ برای آموزشی و یا بعدش ؟
    با سلام

اگه امکانش هست، لطفاً سوالتون رو واضح تر بپرسید.

موفق باشید/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)