صفحه 49 از 111 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

منظورم خدمت هست دیگه دوره آموزشی و یا بعدش ( 15 ماه بعدش ) ؟ منظورم اینه که بهتر از سپاه و ارتش هست ؟راحت تره یا نه ؟

Junior Member

سلام
    من 1 اسفند اعزام دارم می خواستم ببینم کسی هست که بخواد زودتر بره خدمت برای جابه جایی من 1 اسفنذ افتادم.

Junior Member

سلام ببخشید میخواستم بدونم این دیدار با جناب سرهنگ که 1 بهمن هستش دقیقا کجا و چه ساعتیه؟وخته قبلی حتما باید داشت؟ الان که اینو مینویسم 8 بهمنه
    لطفا جواب بدین آخه من به علت شرایط شخصی واقعی و نه ساختگی و نه دروغین!!! نیاز به اجرایی شدن امریه دارم

سلام. من 28 دی دفترجه ارسال کردم و تاریخ پیشنهادی اعزام را زدم 1 اسفند. دیروز برگ سبزم اومده و توش زدند تاریخ اعزام 1 اسفند . الان برای امریه اقدام کردم. و باید اعزامم دو ماه بیافته عقب. همین دیروز رفتم درخواست تعویق دادم. با توجه به زمان کمی که تا اعزام مونده به نظرتون قبول می کنند؟ یادم رفت بگم. دیروز که رفتم واسه تعویق گفت هنوز کارت سفیدت ثبت نشده.
    ویرایش توسط dalvandi : January 29th, 2012 در ساعت 04:12 PM

Member sarbazak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

با سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen313 نمایش پست ها
    سلام ببخشید میخواستم بدونم این دیدار با جناب سرهنگ که 1 بهمن هستش دقیقا کجا و چه ساعتیه؟وخته قبلی حتما باید داشت؟ الان که اینو مینویسم 8 بهمنه
    لطفا جواب بدین آخه من به علت شرایط شخصی واقعی و نه ساختگی و نه دروغین!!! نیاز به اجرایی شدن امریه دارم
    دوستان خواهشی که دارم اینه که لطفاً پست های قبلی رو مطالعه کنید. سوالاتی رو که شما الآن پرسیدید، پیش از شما دوستان دیگه ای هم پرسیده بودن! تصور بفرمایید بخشی از سوالات تکراری باشه؛ در اینصورت اطلاعات Forum برای بساری از دوستان، خسته کننده و غیر قابل استفاده خواهد شد.

در مورد نحوه مطلع شدن از زمان و مکان دقیق جلسه ملاقات مردمی، سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)، پست 606 رو مطالعه بفرمایید.

در مورد کیفیت و چگونگی این جلسه، تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی، پست 476 و تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی پست 423 رو مطالعه بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط cescholarship نمایش پست ها
    سلام. من 28 دی دفترجه ارسال کردم و تاریخ پیشنهادی اعزام را زدم 1 اسفند. دیروز برگ سبزم اومده و توش زدند تاریخ اعزام 1 اسفند . الان برای امریه اقدام کردم. و باید اعزامم دو ماه بیافته عقب. همین دیروز رفتم درخواست تعویق دادم. با توجه به زمان کمی که تا اعزام مونده به نظرتون قبول می کنند؟ یادم رفت بگم. دیروز که رفتم واسه تعویق گفت هنوز کارت سفیدت ثبت نشده.
    اگر نخوایم مطلق صحبت کنیم، باید گفت که احتمال موافقت با درخواستتون بسیار پایینه. به نظر میرسه شرکت در جلسه ملاقات مردمی تنها راه حل احتمالاً موثر برای شما باشه.

موفق باشید/

رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط pardisnet نمایش پست ها
    سلام خدمت سربازک (همون ...) می خواستم بگم هر وقت مطلع شدید که کد آموزشی اعزامی های اسفند مشخص شده یه خبر بدید.
    با سلام

ظاهراً برگ سفید (برگ معرفی به مرکز آموزشی)، برای اعزامیهای 90/12/01 صادر شده. دوستان میتونن با مراجعه به دفاتر پلیس+10، المثنی اون رو دریافت کنند.

موفق باشید/

Junior Member

سلام به همه
    من می خوام اردیبهشت اعزام شم. ولی از دانشگاه تصفیه نکردم. تا کی وقت دارم مدارک بفرستم که به اعزام اردیبهشت برسم؟

رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_h نمایش پست ها
    سلام به همه
    من می خوام اردیبهشت اعزام شم. ولی از دانشگاه تصفیه نکردم. تا کی وقت دارم مدارک بفرستم که به اعزام اردیبهشت برسم؟
    با سلام

برای پاسخ به سوال شما هیچ فرمول مشخصی وجود نداره دوست عزیز! با این همه اگه بخوام بر اساس تجربه (بررسی دوره های قبلی اعزام)، پاسختون رو بدم میشه اینجوری گفت که:

شما در بازه زمانی 90/11/15 تا 91/01/05 که دفترچه بفرستید، به احتمال بالا (و نه قطعاً) اعزامتون 91/02/01 خواهد خورد. (که البته با توجه به تعطیلات نوروز این بازه عملاً به 90/11/15 تا 90/12/28 تبدیل خواهد شد)

برای بررسی صحت گفته های بنده میتونید صفحات گذشته همین تاپیک رو مطالعه بفرمایید.

با ذکر این نکته که برای ثبت درخواست اعزام حتماً لازمه که ابتدا امور فارغ التحصیلی رو انجام بدید. زمانی که با دانشگاه تسویه حساب کردید (که این پروسه حداقل 3-2 هفته ای طول میکشه)، دانشگاه نامه ای خطاب به نظام وظیفه به شما خواهد داد که به «نامه معرفی به نظام وظیفه» معروف هستش. در این نامه مشخصات تحصیلی (از جمله رشته، مقطع، معدل و تاریخ دقیق فارغ التحصیلی) شما درج شده و شما برای ارسال مدارک اعزام، حتماً به این نامه احتیاج دارید.

موفق باشید/

Junior Member

سلام
    دوستان من آموزشی افتادم خاتمی یزد قرارگاه ستاد کل سپاه
    کسی می دونه چی جور جاییه؟از نظر برخورد و مخصوصا با معاف از رزم ها و امکانات؟
    در ضمن 3 ماه اضافه هم بخشیده نشده !
    برای من قید شده در برگه که 90 روز اضافه دارم !
    کاری میشه کرد که بخشیده بشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

نقل قول نوشته اصلی توسط saman7246 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من آموزشی افتادم خاتمی یزد قرارگاه ستاد کل سپاه
    کسی می دونه چی جور جاییه؟از نظر برخورد و مخصوصا با معاف از رزم ها و امکانات؟
    در ضمن 3 ماه اضافه هم بخشیده نشده !
    برای من قید شده در برگه که 90 روز اضافه دارم !
    کاری میشه کرد که بخشیده بشه؟
    سلام دوست عزیز
    معمولا بسیجی ها اونجا می افتند!
    چند تا از دوستان من که اونجا بودند می گفتند معروفه به هتل خاتمی!
    ان شاء... هم برای شما خوب باشه!
    در مورد غیبت هم اگه در حین خدمت حسن رفتار و برخورد شما را ببینند می بخشند!

موفق باشید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)