صفحه 50 از 111 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط sarbazak نمایش پست ها
    با سلام

برای پاسخ به سوال شما هیچ فرمول مشخصی وجود نداره دوست عزیز! با این همه اگه بخوام بر اساس تجربه (بررسی دوره های قبلی اعزام)، پاسختون رو بدم میشه اینجوری گفت که:

شما در بازه زمانی 90/11/15 تا 91/01/05 که دفترچه بفرستید، به احتمال بالا (و نه قطعاً) اعزامتون 91/02/01 خواهد خورد. (که البته با توجه به تعطیلات نوروز این بازه عملاً به 90/11/15 تا 90/12/28 تبدیل خواهد شد)

برای بررسی صحت گفته های بنده میتونید صفحات گذشته همین تاپیک رو مطالعه بفرمایید.

با ذکر این نکته که برای ثبت درخواست اعزام حتماً لازمه که ابتدا امور فارغ التحصیلی رو انجام بدید. زمانی که با دانشگاه تسویه حساب کردید (که این پروسه حداقل 3-2 هفته ای طول میکشه)، دانشگاه نامه ای خطاب به نظام وظیفه به شما خواهد داد که به «نامه معرفی به نظام وظیفه» معروف هستش. در این نامه مشخصات تحصیلی (از جمله رشته، مقطع، معدل و تاریخ دقیق فارغ التحصیلی) شما درج شده و شما برای ارسال مدارک اعزام، حتماً به این نامه احتیاج دارید.

موفق باشید/

مرسی از جوابتون. فقط من جون 14 روز دیگه کنکور ارشد دارم دیگه وقت نمی کنم برم دنباله کار های تسویه!میشه دانشگاه قبلش به من نامه رو بده بعد من برم تسویه کنم.

Member sarbazak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

با سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط saman7246 نمایش پست ها
    سلام
    در ضمن 3 ماه اضافه هم بخشیده نشده !
    برای من قید شده در برگه که 90 روز اضافه دارم !
    کاری میشه کرد که بخشیده بشه؟
    دقت داشته باشید مطابق اعلام قبلی ستاد کل نیروهای مسلح، 3 ماه اضافه خدمت برای شما و تمامی مشمولین غایب، در صورتی که تا تاریخ 91/04/01 به خدمت اعزام بشن، بخشیده خواهد شد؛ هرچند که این قضیه (بخشش 3 ماه اضافه خدمت) در «برگ سبز» و «برگ سفید» غایبین قید نشده!

برای اطلاع بیشتر تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی، پست 441 رو مطالعه بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mb نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ...
    موفق باشید!

خوب شد شما رو توی این تاپیک دیدم! سر زدنتون به این تاپیک، نشان دهنده پیگیریتون در مورد تاریخ اعزام و مشکلات احتمالی مربوط به اون هستش، حتماً تا الان در این زمینه به نتایجی رسیدید. با این همه جسارتاً اجازه بفرمایید نکته ای رو خدمدتون عرض کنم، امیدوارم برای بقیه دوستان هم مفید باشه:

با توجه به اینکه فرجه 6 ماهه شما برای ارسال دفترچه تا 90/12/29 تموم میشه، اگه حتی در آخرین روز فرجتون، دفترچه بفرستید به احتمال زیاد اعزامتون همون 91/02/01 خواهد خورد. استناد بنده به بررسی روال اعزام در دو دوره گذشته هستش. توجهتون رو به موارد مستند زیر جلب میکنم:

مـورد اول - ثبت درخواست اعزام 90/09/04 ، تاریخ اعزام 90/10/01

مورد دوم - ثبت درخواست اعزام 90/11/03 ، تاریخ اعزام 90/12/01 ( سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)، پست 632 )

لذا بنده همچنان به پیشنهادی که در سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)، پست 613 خدمدتون ارائه کردم، معتقدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_h نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. فقط من جون 14 روز دیگه کنکور ارشد دارم دیگه وقت نمی کنم برم دنباله کار های تسویه!میشه دانشگاه قبلش به من نامه رو بده بعد من برم تسویه کنم.
    خیر دوست عزیز. الزاماً بایستی ابتدا مراحل فارغ التحصیلی شما تکمیل و انجام بشه!

موفق باشید/

Junior Member

سلام
    بچه ها منظور از
    " برگ معرفي نامه مشمولان به مراكز آموزش نيروهاي مسلح "
    که در سایت
    http://police.ir/Portal/Home/ShowPag...1-d89cfac0d485
    اومده چیه؟
    باید بریم پلیس +10
    این برگه رو بگیریم؟
    مگه نه اینکه فقط برگ سفید که داریم رو باید ببریم؟
    کسی چیزی می دونه؟

Member sarbazak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط saman7246 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها منظور از
    " برگ معرفي نامه مشمولان به مراكز آموزش نيروهاي مسلح "
    که در سایت
    http://police.ir/Portal/Home/ShowPag...1-d89cfac0d485
    اومده چیه؟
    باید بریم پلیس +10
    این برگه رو بگیریم؟
    مگه نه اینکه فقط برگ سفید که داریم رو باید ببریم؟
    کسی چیزی می دونه؟
    با سلام

پیش تر در سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)، پست 599 توضیحاتی رو در مورد اصطلاحات نظام وظیفه خدمت دوستان عرض کرده بودم. یه نیگا بندازید متوجه خواهید شد.

منظور از «برگ معرفي نامه مشمولان به مراكز آموزش نيروهاي مسلح» همون «برگ سفید» هستش! این Page در واقع داره به اعزامیهای 90/12/01 میگه که اگه برگ سفیدتون تا الان به دستتون نرسیده، تشریف ببرید از دفاتر پلیس+10 المثنی اون رو بگیرید و مبادا به این دلیل که برگ سفیدتون به آدرس شما پست نشده، غیبت کنید!!!

موفق باشید/

سلام
    برای اطلاع رسانی.
    دوستان من 90/11/26 برای اعزام اقدام کردم. امروز که 90/11/29 هست، المثنی گرفتم اعزام 91/2/1 خورده، در خواست تمدید کردم تا ببنیم جوایش چی میشه..

Junior Member akbar_saeedi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    food sciense

نقل قول نوشته اصلی توسط bobo_pooya نمایش پست ها
    سلام
    برای اطلاع رسانی.
    دوستان من 90/11/26 برای اعزام اقدام کردم. امروز که 90/11/29 هست، المثنی گرفتم اعزام 91/2/1 خورده، در خواست تمدید کردم تا ببنیم جوایش چی میشه..
    سلام دوست عزیز یعنی اون برگه سبز شما 3 روزه اومد؟؟!!!!!!!!! اخه بچه ها میگفتن 3 هفته طول میکشه...اگه انقد زود میاد ک خیلی خوبه

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar_saeedi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز یعنی اون برگه سبز شما 3 روزه اومد؟؟!!!!!!!!! اخه بچه ها میگفتن 3 هفته طول میکشه...اگه انقد زود میاد ک خیلی خوبه
    آقا گفتم که رفتم پلیس +10 ، المثنی رو گرفتم. اگه منتظر میموندم پست بیاره ، همون 3 هفته طول می کشید.

Junior Member

سلام
    لطفا راهنمایی کنید
    23 آبانماه 1390 فرغ التحصیل شدم.(کارشناسی ارشد) بنابراین تا 23 اردیبهشت 1391 وقت دارم.
    دیماه امریه نفت ثبت نام کردم بنابراین حداکثر باید تا 20 فروردین ماه 91 برگ اعزام با تاریخ 1/4/1391 رو تحویل بدم.
    ضمنا زمانی که لیسانس گرفتم برا اینکه سربازی نروم 2 بار تمدید کردم البته از نظام وظیفه که پرسیدم گفتن مشکلی برای الان ایجاد نمیکنه
    حالا نمیدونم الان بفرستم و بیافتم دنبال تمدید کردن یا اینکه بعد از عید بفرستم و ظرف 72 ساعت(البته اگه بدن و مشکلی پیش نیاد) المثنی رو بگیرم؟؟؟؟
    مشکل اصلی اینجاست که میترسم اگر الان بفرستم و بخواهم تمدید کنم حتی اگر زمان کافی رو داشته باشم برای تمدید، به دلیل کمبود سرباز دستم رو بگیرن و بگن برو اردیبهشت ماه 91 سرباز باش یک کلام

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط morif نمایش پست ها
    سلام
    لطفا راهنمایی کنید
    23 آبانماه 1390 فرغ التحصیل شدم.(کارشناسی ارشد) بنابراین تا 23 اردیبهشت 1391 وقت دارم.
    دیماه امریه نفت ثبت نام کردم بنابراین حداکثر باید تا 20 فروردین ماه 91 برگ اعزام با تاریخ 1/4/1391 رو تحویل بدم.
    ضمنا زمانی که لیسانس گرفتم برا اینکه سربازی نروم 2 بار تمدید کردم البته از نظام وظیفه که پرسیدم گفتن مشکلی برای الان ایجاد نمیکنه
    حالا نمیدونم الان بفرستم و بیافتم دنبال تمدید کردن یا اینکه بعد از عید بفرستم و ظرف 72 ساعت(البته اگه بدن و مشکلی پیش نیاد) المثنی رو بگیرم؟؟؟؟
    مشکل اصلی اینجاست که میترسم اگر الان بفرستم و بخواهم تمدید کنم حتی اگر زمان کافی رو داشته باشم برای تمدید، به دلیل کمبود سرباز دستم رو بگیرن و بگن برو اردیبهشت ماه 91 سرباز باش یک کلام
    من جات بودم بعد عید میفرستادم. اخیرا مثل اینکه خیلی رو تمدید نمیشه حساب باز کرد. البته منبع این حرفم پست های همین سایته و تجربه شخصی ندارم.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bobo_pooya نمایش پست ها
    آقا گفتم که رفتم پلیس +10 ، المثنی رو گرفتم. اگه منتظر میموندم پست بیاره ، همون 3 هفته طول می کشید.
    سلام دوست من شما چطوری 3 روزه گرفتید؟
    من امروز فرستادم اپراتور گفت دو هفته دیگه المثنی میاد!!از من اصرار از اوشون انکار وقسم
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)