صفحه 55 از 111 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط mcitp2008 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز:
    من با اینکه تک پسرم ولی آموزشیم افتاده اردکان . حالا من با توجه به اینکه پدرمم هم بیماره ولی معافیت کفالت به من ندادن و من تنها نان اور خانه هستم و کارم در تهران است . چگونه میتوانم محل آموزشی و خدمت را تهران بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم کسی کمکم کنه.
    سلام دوست عزیز شما اعزامتون کی هست؟
    فکر نکنم بتونید محل آموزش رو عوض کنید اما میتونید محل خدمت رو با مراجعه به ثبت احوال(خودشون نامه میدن)ثابت کنید تک پسرید و بیوفتید استان خودتون
    اگه پارتی دارید که فبها!
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member

با سلام

من برای تعجیل در اعزام میخوام برم هنگ (زمان اعزامم 4/01 هست میخوام 2/01 برم)

برای اینکار گفتن برو هنگ اون ردیف میکنن یه مشکلی هست اینه که آیا در اونجا به من قبل از رفتن میگن کجا افتادم یا موقع اعزام میگن؟ اگه جای بدی باشه و دلم نخواد برم میتونم این کار رو بکنم و تو خود تیر ماه برم؟؟چون هنوز مکان آموزش رو که در تیرماه هست نگفتن میترسم اونجایی که تو اردیبهشت میخوام برم بد تر از تیرماه باشه

آیا راه چاره ای برای این کار هست>؟

Senior Member mokhteh آواتار ها

با سلام خدمت دوستان.
    من با مدرک فوق لیسانس و تک پسر بودن، محل خدمتم افتاده خارج استان، رفتم تهران میگن چون افتادی استان همجوار نمیشه کاری کرد.
    برا بچه های دیگه که جاهای دورتر بودند همه رو انداختند استان خودشون.
    به نظرتون میشه کاری کرد؟ در مورد جابجایی در حین خدمت چی؟
    ممنون

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.
    من با مدرک فوق لیسانس و تک پسر بودن، محل خدمتم افتاده خارج استان، رفتم تهران میگن چون افتادی استان همجوار نمیشه کاری کرد.
    برا بچه های دیگه که جاهای دورتر بودند همه رو انداختند استان خودشون.
    به نظرتون میشه کاری کرد؟ در مورد جابجایی در حین خدمت چی؟
    ممنون
    سلام.
    شما اگه مقداری از خدمتتون رو طی کنید، با توجه به تک پسر بودن احتمالش زیاد هست که بتونین بعداً به مکانی نزدیک تر به محل سکونتتون منتقل بشین. این سخت گیری ها در مورد جابجایی معمولاً در ابتدای خدمت هست و بعداً جابجا شدن ساده تره. یکی از دوستانم که اهل مازندران بود ابتدای خدمتش رو در تهران سپری کرد، اما تونست برای سه چهار ماه پایانی خدمتش از تهران منتقل بشه به یکی از شهرهای مجاور محل سکونتش که فاصله پادگان تا خونه شون با ماشین 45 دقیقه بود، البته تک پسر هم نبود و لیسانس داشت.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

سلام دوستان من کاردانی 1 ترم یک دانشگاهی خوندم و انصراف دادم و در دانشگاه دیگری کاردانی گرفتم الان ناپیوسته ترم 1 و به دلیل مشکل هزینه انصراف دادم مهر اگه دانشگاه غیر انتفایی قبول بشم می تونم ثبت نام کنم یا باید برم سربازی ؟؟؟ البته ثبت نام که می کنن ولی چند ماه بعد که استعلام نظام وظیفه می اد گندش در می اد...یعنی اون موقع اخراجم می کنن؟؟؟؟ یا این که مثلا می شه با ملاقات مردمی نظام وظیفه درستش کرد ؟؟؟؟ خیلی برام مهم لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

با سلام خدمت دوستان
    اگه کسی جواب این سوال میدونه لطفا پاسخ بده : در تاریخ 30 بهمن 1390 در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده ام میخواهم تارخ اعزامم به شهریور 1391 بیفته اگه روز یکشنبه 21 تیر 91 اقدام کنم تاریخ اعزامم به شهریور میفته؟اگه راهی به ذهنتون میرسه راهنمایی کنید

Junior Member Arsenal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software

نقل قول نوشته اصلی توسط noroz136027 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    اگه کسی جواب این سوال میدونه لطفا پاسخ بده : در تاریخ 30 بهمن 1390 در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده ام میخواهم تارخ اعزامم به شهریور 1391 بیفته اگه روز یکشنبه 21 تیر 91 اقدام کنم تاریخ اعزامم به شهریور میفته؟اگه راهی به ذهنتون میرسه راهنمایی کنید
    به طور قطعی نمیشه نظر داد.هم احتمال داره شهریور بیفتید هم آبان.
    اما اگه بتونید تو نیمه اول تیر اقدام کنید اونوقت به احتمال زیاد شهریور میفتید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

با سلام خدمت دوستان مخصوصا Arsenal
    اگه کسی جواب این سوال میدونه لطفا پاسخ بده : در تاریخ 30 بهمن 1390 در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده ام میخواهم تارخ اعزامم به شهریور 1391 بیفته اگه روز یکشنبه 21 خرداد 91 اقدام کنم تاریخ اعزامم به شهریور میفته؟اگه راهی به ذهنتون میرسه راهنمایی کنید اگه به شهریور نیفته میشه حلش کرد؟درضمن آیا در مرداد ماه اعزام وجود دارده،
    سلام
    میشه دوست عزیز شما همون آخرای خرداد بفرستید از اونجا که لیسانس هستید و ماه هایزوج اعزام دارید همون شهریور میوفتید چون به تیر نمیرسید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member Arsenal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software

با سلام خدمت دوستان مخصوصا Arsenal
    اگه کسی جواب این سوال میدونه لطفا پاسخ بده : در تاریخ 30 بهمن 1390 در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده ام میخواهم تارخ اعزامم به شهریور 1391 بیفته اگه روز یکشنبه 21 خرداد 91 اقدام کنم تاریخ اعزامم به شهریور میفته؟اگه راهی به ذهنتون میرسه راهنمایی کنید اگه به شهریور نیفته میشه حلش کرد؟درضمن آیا در مرداد ماه اعزام وجود دارده،
    سلام دوست عزیز اگه 21 خرداد اقدام کنید شهریور اعزام خواهید شد.

سلام
    من قبلاً یک بار درخواست تاخیر تاریخ اعزام و یکبار هم درخواست تعجیل تاریخ اعزام دادم (بعد از کاردانی و کارشناسی). می خوام بدونم بعد از ارشد، وقتی برگه ی سبز بیاد، باز هم می تونم درخواست تاخیر یا تعجیل بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)