صفحه 56 از 111 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    سلام
    من قبلاً یک بار درخواست تاخیر تاریخ اعزام و یکبار هم درخواست تعجیل تاریخ اعزام دادم (بعد از کاردانی و کارشناسی). می خوام بدونم بعد از ارشد، وقتی برگه ی سبز بیاد، باز هم می تونم درخواست تاخیر یا تعجیل بدم؟
    بله میتونی
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

سلام
    میدونم شاید سوالم مسخره باشه ولی به خدا کارم گیره! من تاریخ اعزامم اول شهریوره! چه جوری میتونم تاریخ اعزاممو عقب بندازم؟ پلیس+10 هم رفتم عقب ننداختن!!

Junior Member

سلام،
    پدرم بیماری قلبی داره، اما چون یه برادر کوچکتر بالای 18 سال (دانشجو) دارم نمی تونم برای کفالت اقدام کنم.
    می خوام بدونم می شه تا پایان فراغت از تحصیل برادرم، تاریخ اعزام رو به تاخیر بندازم ؟ یعنی نوعی کفالت موقت.
    اگه ممکنه، حداقل چه مدت قبل از تاریخ اعزام باید درخواست داد؟

سلام دوستان
    من دوشنبه واسه تمدید تاریخ اعزامم از 1/8/91 به 1/10/91 میخوام برم تهران به نظرتون میتونه گره از کارم باز کنه؟؟؟؟
    هر راهی رو رفتم به جز تهران،در ضمن من دفترچه اعزام دی ماه رو واسه امریه میخوام.

Junior Member

سلام دوستان،
    پدر من باز نشسته نیروی انتظامی هست. می خواستم ببینم چطور می تونم توی شهر خودم سربازیمو بگذرونم؟ مراحل قانونی داره که باید انجام بدم؟ در ضمن توی شهر ما فقط سپاه هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط asfiriz نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    پدر من باز نشسته نیروی انتظامی هست. می خواستم ببینم چطور می تونم توی شهر خودم سربازیمو بگذرونم؟ مراحل قانونی داره که باید انجام بدم؟ در ضمن توی شهر ما فقط سپاه هست.
    دوست عزیز شما بدون شک تو شهر خودت خدمت میکنی. فقط باید تو آموزشی مدارک مربوط به شغل پدرت رو تحویل بدی.

Junior Member

سلام دوستان
    من ۹۱/۴ فارغ التحصیل شدم (مقطع کارشناسی ) ، میخوام کنکور امتحان بدم اما جوابش ۹۱/۶ میاد ، مطمئن هستم امسال قبول میشم چون حسابی دارم میخونم
    سوالم اینه که ، این دو ماه اضافه رو باید چی کار کنم (بعد از یک سال که گذشته از فارغ التحصیلیم ) . یعنی باید معرفی کنم برم سربازی تا جواب دانشگاه بیاد یا نه ، صبر کنم جواب اومد برم دانشگاه ؟ اینطوری غیبت میخورم .
    سوال دوم ، من الان ارشد قبول شدم (غیر انتفاعی ) دوست ندارم برم (صبر میکنم برای سال دیگه ) اگه ثبت نام کنم بعد انصراف بدم دوباره یک سال رو وقت دارم برای ادامه تحصیل ؟ ببخشید سوالام زیاد شد ، ممنون میشم پاسخ بدید .

پیش فرض تمدید تاریخ اعزام

با عرض سلام
    من تاریخ اعزامم 1/10/91 هست... ولی با کلی دوندگی تونستم امریه واسه تاریخ 1/12 ردیف کنم... درخواست تمدید تاریخ اعزام دادم ولی موافقت نشد... کسی پیشنهادی چیزی داره که من چکار کنم؟ عجله ای هست....تا هفته دیگه باید درخواست امریه رو بدم... کمکم کنید.

من تاریخ اعزامم 1/12/91.هست... میخوام با 1/10/91 جابجا کنم. اگه کسی مایله بگه؟آیا اصلا میشه جابجا کرد؟
    اعزام از تهران.
    اگه کسی هست پیام خصوصی بده
    ویرایش توسط behzad_mor : December 1st, 2012 در ساعت 08:27 AM

سلام من یک جابه جایی در تهران بیدا کرده ام میخواستم بدونم من اگه با اون جابه جا بشم همون جایی انتقال داده میشم که اون سرباز اونجاس یا یه بار دیگه تقسیم میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)