صفحه 60 از 111 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز

سلام دوستان

من واقعا به راهنمایی شما احتیاج دارم , تاریخ اعزامم 20 مرداد افتاده میشه بگید چطور میتونم عقب بندازمش ؟کجا باید اقدانم کنم ؟ چی باید بگم که قبول کنن ؟ مثل اینکه میشه با کسی تاریخ اعزام جاباجا کرد (اینجا که اومدم فهمیدم!) آقا اگر کسی حاضر به تعویض هست من کاملا آمادم فقط بگه چیکار کنم.

Junior Member

پیش فرض تمدید یا جابجایی...

سلام...
    من اعزام 6/1 هستم.. میخوام بندازم 8/1... اول 4/1 بود انداختمش 6/1 حال می خوام دوباره تمدید کنم. درخواست پزشکی دارم. آخه پام صدمه دیده. ولی هنوز بعد از 20 روز جوابمو ندادند توی سیستم. به نظر شما چیکار کنم.. دوشنبه برم نظام وظیفه تهران ملاقات با سردار هست؟ اصلا تمدیدش می کنن واسم یا نه....
    لطفا اگه کسی هست که می خواد زودتر بره بیاد با هم جابجا کنیم پیغام بده یا تماس بگیره.
    ویرایش توسط mahspice : August 10th, 2013 در ساعت 12:19 PM دلیل: حذف شماره تماس

Junior Member

پیش فرض نیازمند یک آشنا در نیروی انتظامی یا معرفی یک سرباز

سلام دوستان
    برادر من تو مهاباد خدمت میکنه، تو نیروی انتظامی، ازتون یه خواهش دارم، اگه میتونین یه سرباز اهل مهاباد یا میاندوآب یا سایر شهرهای اطراف مهاباد که تو نیروی انتظامی و شهر تهران سرباز هست به ما معرفی کنید برای جابجایی واقعا ممنون میشم، پول شیرینی کسی هم که بتونه معرفی کنه محفوظه،
    اگه کسی هم آشنایی تو نیروی انتظامی داره که میتونی کار انتقالش به تهران رو انجام بده هم هزینش رو پرداخت میکنیم هم به شما پول شیرینی میدیم!
    اگه کاری از دستتون برمیاد دریغ نکنید لطفا هم یه کار ثواب میکنین هم پول شیرینی می گیرید تا زحمتتون به هدر نره!
    در ضمن برادرم پایه خدمتیش فروردین 92 هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نیازمند یک آشنا در نیروی انتظامی یا معرفی یک سرباز

سلام دوستان

ستوانسوم وظیفه عمری پایه خدمت 92/2/1درپلیس راه کرج چالوس خدمت می کنم خواهان جابجایی بایک نفرکه دراردبیل یا تبریز یا هرشهری که اردبیل درآنجا آمایش داشته باشد هستم
    ویرایش توسط mahspice : September 12th, 2013 در ساعت 01:45 PM دلیل: حذف اطلاعات تماس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی سرباز

سلام دوستان
    تاریخ اعزام من 8/1 هستش و مدرکم لیسانسه و ساکن تهرانم. درخواست جابجایی با کسی که تاریخ اعزامش 10/1 هستش دارم.
    لطفا اگه کسی میخواد به جای 1دی 1آبان اعزام بشه بهم پیام بده

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط newapple نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تاریخ اعزام من 8/1 هستش و مدرکم لیسانسه و ساکن تهرانم. درخواست جابجایی با کسی که تاریخ اعزامش 10/1 هستش دارم.
    فکر نکنم الان بتونی کسیو پیدا کنی چون هرکی الان دفترچه میفرسته 1 آبان اعزام میشه باید مهر به بعد بیای که بتونی اعزامی 1 دی پیدا کنی از طرفی به نظر من آبان آموزشی برو چون دی هوا سرد میشه

Junior Member

سلام دوستان
    سلام دوست عزیز...امروز دیدم پستتون رو...
    من تاریخم احتمالاً برای 1/10 میخوره .. امروز نظام وظیفه گفت احتمالاً 1/10 میخوره...اما من 1/8 میخوام برم..(البته اولش 1/6 میخواستم برم که برای اقدامات کفالت و استعلام و هزار تا چیز دیگه تا الان طول کشید)
    فردا تاریخ دقیقم معلوم میشه....باهام در تماس باشین ممنون میشم

فعلاً

Junior Member

من تاریخم احتمالاً برای 1/10 میخوره .. امروز نظام وظیفه گفت احتمالاً 1/10 میخوره...اما من 1/8 میخوام برم..(البته اولش 1/6 میخواستم برم که برای اقدامات کفالت و استعلام و هزار تا چیز دیگه تا الان طول کشید)

"چشم دوست عزیز تاریخ اعزامت که مشخص شد خبر بده"

Junior Member

"چشم دوست عزیز تاریخ اعزامت که مشخص شد خبر بده"
    حتماً خبر میدم دوست عزیز...امروز رفتم و گفتن که 1/10 برات میاد تا 2 هفته دیگه در خونه...(البته احتمالاً فک کنم از پلیس+10 بتونم خیلی زودتر و مثلاً 2-3 روزه بگیرم المثنی برگه سبز رو)
    حالا نمیدونم میخوای تا همون چند روز دیگه صبر کن و بعد هماهنگ کنیم یا اینکه در ارتباط باشیم با تماسی چیزی...

راستی این جریانه جابجایی رو دقیق میدونین چجوریه دوستان؟ کجا باید رفت؟ پلیس+10؟ آخه امروز پرسیدم از مسئول باجه توی نظام وظیفه و گفتم که جابجایی میشه داشته باشم با کسی دیگه که ماه 8 قراره بره گفتش که باید بری پلیس+10...دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشم جواب بدن
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bghad1 نمایش پست ها
    حتماً خبر میدم دوست عزیز...امروز رفتم و گفتن که 1/10 برات میاد تا 2 هفته دیگه در خونه...(البته احتمالاً فک کنم از پلیس+10 بتونم خیلی زودتر و مثلاً 2-3 روزه بگیرم المثنی برگه سبز رو)
    حالا نمیدونم میخوای تا همون چند روز دیگه صبر کن و بعد هماهنگ کنیم یا اینکه در ارتباط باشیم با تماسی چیزی...

راستی این جریانه جابجایی رو دقیق میدونین چجوریه دوستان؟ کجا باید رفت؟ پلیس+10؟ آخه امروز پرسیدم از مسئول باجه توی نظام وظیفه و گفتم که جابجایی میشه داشته باشم با کسی دیگه که ماه 8 قراره بره گفتش که باید بری پلیس+10...دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشم جواب بدن
    مرسی
    منم از پلیس +10 میپرسم ببینم کجا باید جا بجا کرد چون خودمم دقیق نمیدونم. البته الان یه درخواست برای عقب انداختن خدمتم به پلیس +10 دادم تا هفته دیگه نتیجش معلوم میشه. اگه عقب ننداختن شمارتو میگیرم تو پیام خصوصی که هماهنگ کنیم بریم جابجا کنیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)