صفحه 61 از 111 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی سرباز

سلام به همگی

من در تاریخ 1392/8/1 (1آبان) اعزام به خدمت هستم خواستار جا به جایی با کسی که در تاریخ 1392/10/1 (1دی ماه) اعزام هستم مدرک لیسانس ساکن تهران...
    از دوستان عزیز اگه کسی هست، که از اول دی ماه اعزام به خدمته و دوست داره به 1اول آبان ماه جا به جا بهشه اطلاع بده تا جامونو با هم دیگه تغییر بدیم.
    پیام خصوصی ارسال کنید تا با هم هماهنگ کنیم.

پیش فرض پاسخ : نیازمند یک آشنا در نیروی انتظامی یا معرفی یک سرباز

نقل قول نوشته اصلی توسط bigarash نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برادر من تو مهاباد خدمت میکنه، تو نیروی انتظامی، ازتون یه خواهش دارم، اگه میتونین یه سرباز اهل مهاباد یا میاندوآب یا سایر شهرهای اطراف مهاباد که تو نیروی انتظامی و شهر تهران سرباز هست به ما معرفی کنید برای جابجایی واقعا ممنون میشم، پول شیرینی کسی هم که بتونه معرفی کنه محفوظه،
    اگه کسی هم آشنایی تو نیروی انتظامی داره که میتونی کار انتقالش به تهران رو انجام بده هم هزینش رو پرداخت میکنیم هم به شما پول شیرینی میدیم!
    اگه کاری از دستتون برمیاد دریغ نکنید لطفا هم یه کار ثواب میکنین هم پول شیرینی می گیرید تا زحمتتون به هدر نره!
    در ضمن برادرم پایه خدمتیش فروردین 92 هست.
    سلام خوبی؟من سلماسم اگر می خوای تماس بگیر XXXXXX
    ویرایش توسط darklord : October 18th, 2013 در ساعت 02:46 AM دلیل: حذف شماره تلفن

Junior Member

سلام ، من دوره ي اموزشيم تموم شده ، براي خدمت افتادم پليس ديپلماتيك تو تهران ، مدرك ليسانس و درجه ستوان سوم دارم ، جايي كه هستم بيشتر براي بچه هاي شهرستان خوبه كه ٤ ساعت نگهباني داره ٨ ساعت استراحت ؛ كه براي استراحت ميبرن تو خوابگاه اونجا ، در هفته هم ٣٠ ساعت مرخصي داره ، من ميخوام جابجا شم با كسي كه تو تهرانه و تو يه جاي ديگه اس مثل كلانتري ، گذرنامه ، اداري ،... ، كسي مايل بود پيام بده .

Junior Member

سلام دوستان من تاریخ اعزامم 1 دی 1392 هست میخواستم تاریخ اعزام را به عقب بندازم یعنی 1 اسفند اگر کسی هست که میخواد زودتر بره لطفا پیام خصوصی بده

Junior Member

سلام عزیزان
    من هم تاریخ اعزامم 1 دی 1392 هست می خوام تاریخ اعزامم رو عقب بندازم یعنی 1 اسفند 1392 اگه کسی هست بسم الله

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR4430 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تاریخ اعزامم 1 دی 1392 هست میخواستم تاریخ اعزام را به عقب بندازم یعنی 1 اسفند اگر کسی هست که میخواد زودتر بره لطفا پیام خصوصی بده
    نقل قول نوشته اصلی توسط masood_r نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    من هم تاریخ اعزامم 1 دی 1392 هست می خوام تاریخ اعزامم رو عقب بندازم یعنی 1 اسفند 1392 اگه کسی هست بسم الله
    نیازی به پیدا کردن جایگزین نیست همین امروز تشریف ببرید نزدیکترین دفتر پلیس +10 ازشون درخواست تعویق کنید. اگه خلافی (مثل غیبت) مرتکب نشده باشید تا 2 ماه تعویق امکان پذیره. زیر و بمش رو باید از پلیس +10 جویا بشید.

Junior Member

سلام من اقدام کردم با درخواستم موافقت نشد لطفا اگه کسی هست که بخواد زودتر بره پیام خصوصی بده

Junior Member

سلام من اقدام کردم با درخواستم موافقت نشد لطفا اگه کسی هست که بخواد زودتر بره پیام خصوصی بده
    چیکار کردی دادش؟ تونسنتی تغییر بدی؟

Junior Member

سلام مسعود جان نه از پلیس +10 فقظ یک بار میشه اقدام کرد یک نفر هم پیام دادن اما دیگه خبری ازشون نشد

Junior Member

سلام مسعود جان نه از پلیس +10 فقظ یک بار میشه اقدام کرد یک نفر هم پیام دادن اما دیگه خبری ازشون نشد
    سلام چه خبر؟
    کدت اومد؟ کجا افتادی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)