صفحه 74 از 111 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی سرباز

سلام رفقا من میخوام اقدام کنم برا خدمت، احتمالا اعزامم یک تیر 94 میافته چون پرسیدم میگن یک اردیبهشت 94پر شده، اگر کسی از اردیبهشت برگه اعزام داره و میخواد دیرتر بره سربازی، (تیر ماه) با من تماس بگیره ممنون میشم
    xxxxxxxxxxxx
    ویرایش توسط darklord : February 20th, 2015 در ساعت 09:40 PM دلیل: حذف شماره تلفن

Member aremanamdige آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSCE - TUM

گروهبان ۱ - ارتش - تیپ ۳۶ زرهی میانه - اعزام ۹۳/۱۲/۱

جابجایی با تهران - PM بدید

سلام دوتا از دوستام بازرسی فاطب تهران خدمت میکنن حاظرن جابجا بشن با سربازی ک یکیش گیلان باشه و دیگری جابجایی سرباز مازندران یا بوشهر یا شیراز در حال خدمت باشه شرایطش پایه خدمتش بعد مهرماه 93 باشه گواهینامه رانندگیم داشته باشه دوستام ستوان 3 هستن راهورن جا و شرایطش عالیه لطفا هرکی شرایط جابجایی داره برام پیام خصوصی بفرسته ممنون میشم

سلام
    بنده ستوان یکم ناجا پایه خدمتی دی ماه هستم تو بهداری کلینیک تخصصی الغدیر شهر بوشهر خدمت میکنم اگر کسی خواست جاش رو باهام عوض کنه یا پیام خصوصی بده یا اینکه با شماره ########## تماس بگیره
    با تشکر
    ویرایش توسط ka003 : March 26th, 2015 در ساعت 03:42 AM دلیل: درج شماره تماس و ... خلاف قوانین فروم است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

سلام،بنده ستوان دوم ناجا پایه خدمتی اسفند 93 هستم،اپراتور پلیس 110 در شهر شیراز هستم،اگر کسی خواست جاش را با من عوض کنه(در خوزستان) پیام خصوصی بده تا باهاش تماس بگیرم. ممنون
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

Junior Member

بنده گروهبان 1 وظیفه
    پایه خدمتی : 93/10/1
    تهران- لویزان
    بخش اداری
    جابه جایی با ----> شهریار - غرب یا مرکز تهران
    پیام خصوصی بدید لطفا
    ویرایش توسط nima_as : April 22nd, 2015 در ساعت 10:41 PM دلیل: درخواست کاربر

سلام.بنده ورودی 1/10/93 اموزشی و در 10/12/93 سرباز پادگان اموزشی ارتش 04 بیرجند هستم و الان گردان 4 تقسیم شدم.رسته رایانه هست و بنا به میل خودم مربی اموزش شدم .مایل به جا به جایی با کسی که میخاد بیاد بیرجند هستم.اینجا اگه تو ستاد برید و ستادی بشید که روزبرگ هست و اگر هم مربی باشید و بومی باشید اخر هفته مرخصی میدن.اگر 45 روز هم پر کنید و روابط عمومی خوبی داشته باشید از 10 تا 14 روز بهتون مرخصی میدن.من هم درجه گروهبانی دارم.به دلیل کسالت مادر و شرایط خانواده باید مشهد باشم .لطفا اگه کسی رو میشناسید لطفا اطلاع بدید تا گره از کار من و دوستتون باز کنید .من شماره پدر رو میدم با اون هماهنگ کنید
    ########## مجدی
    ویرایش توسط ka003 : March 26th, 2015 در ساعت 04:48 AM دلیل: درج شماره تماس و ... خلاف قوانین فروم است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

سلام،بنده ستوان دوم ناجا دارای 4 ماه سابقه هستم،اپراتور پلیس 110 در شهر شیراز هستم،اگر کسی خواست جاش را با من عوض کنه، پیام خصوصی بده تا باهاش تماس بگیرم. ممنون،
    راهور(خوزستان،تهران،اصفها ،گیلان ،مازندران و گلستان) و نیروی دریایی(دریابانی نیروی انتظامی به جز سیستان )
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

Junior Member

درخواست جابجايي سرباز از ابيك قزوين به تهران
    سلام من سرباز وظيفه ارتش نيروي زميني ابيك قزوين هستم و مي خواهم به تهران بيايم اكر كسي هست كه بتواند با من جابه جاشود لطفا اطلاع دهد تاريخ اعزام بنده بهمن ٩٣ ميباشد. شماره تماس ########
    ###########
    ٥٠٠ هزار تومان شيريني
    ویرایش توسط ka003 : March 26th, 2015 در ساعت 04:57 AM دلیل: درج شماره تماس و ... خلاف قوانین فروم است

Junior Member

من اردیبهشتم میخوام تیر یا شهریور برم لطفا ایمیل بزن بهم
    ویرایش توسط Simon : March 25th, 2015 در ساعت 07:07 PM دلیل: ایمیل خلاف مقررات فروم است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)