صفحه 87 از 111 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی سرباز

نقل قول نوشته اصلی توسط behzaderdmosa نمایش پست ها
    آقا امروز میدان سپاه (نظام وظیفه) بودیم برا جابه جایی تاریخ اعزام
    گفتن نمیشه که نمیشه...
    یعنی واقعا نمیشه که نمیشه؟؟؟ آخه چرا؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam88 نمایش پست ها
    یعنی واقعا نمیشه که نمیشه؟؟؟ آخه چرا؟؟
    البته ما برا جابه جایی تاریخ اعزام دو نفر باهم دیگه رفته بودیم نه تعجیل یا تمدید
    ولی اونایی که برا تعجیل یا تمدید هم میومدن رد میکردن
    حتی پشت باجه زده بودن که لطفا در مورد تعجیل یا تمدید سوال نفرمایید
    امکانش نیستتتتتتتتتتتتتتت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzaderdmosa نمایش پست ها
    البته ما برا جابه جایی تاریخ اعزام دو نفر باهم دیگه رفته بودیم نه تعجیل یا تمدید
    ولی اونایی که برا تعجیل یا تمدید هم میومدن رد میکردن
    حتی پشت باجه زده بودن که لطفا در مورد تعجیل یا تمدید سوال نفرمایید
    امکانش نیستتتتتتتتتتتتتتت
    آخه من برگه سفید (یا همون سبز) اعزام با تاریخ اعزام 1/12 رو دارم. ولی سه شنبه هفته پیش تو سایت که رفتم که دیدم تاریخ اعزامم رو واسه خودشون تغییر دادن به 1/10!! در حالیکه قبلا هم چندین بار به سایت سر زده بودم، تاریخ اعزامم همون 1/12 بود. نمی دونم دلیلش چیه؟!!؟؟! البته من اعزام مجدد هستم.

Junior Member taranh00 آواتار ها

بنده اعزامی 1/10 خواهان جابجایی با 1/12. ساکن شهرکرد.
    فوق لیسانس. نیرو زمینی ارتش 02 تهران. ############
    ویرایش توسط Simon : December 7th, 2015 در ساعت 12:54 AM دلیل: درج تلفن خلاف مقررات فروم است.

Junior Member

سلام
    من ستوان 3 وظیفه اعزامی 94/4/1 نیروی هوایی بندرعباس هستم و خواهان جابجایی با یک نفر در نیروی هوایی اصفهان هستم.
    لطفا پیام بدید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیتابیس مربوط به تاریخهای اعزام مشمولان خدمت سربازی

سلام. من ستوان 2 وظیفه تو یکی از کلانتری های استان تهران خدمت میکنم. محل خدمتم و کادری ها و سربازها خوبه. کار و مسئولیتم هم خیلی بد نیست. اما ساکن پاکدشت هستم و تهران یه مقدار دوره برام. اگه کسی تمایل به جابجایی داره، ########## به من اطلاع بده
    ویرایش توسط Rezace : December 13th, 2015 در ساعت 02:03 AM دلیل: حذف آدرس ایمیل

نقل قول نوشته اصلی توسط ossan نمایش پست ها
    سلام، تاریخ اعزام من یک دی 94 هست. حاضرم با یک تیر، یک شهریور یا یک آبان 95 جابجا کنم. کارشناس ارشد- مازندران ##########
    سلام دوست عزیز.من خواهان جابجایی با این تاریخ شما هستم ولی استان اصفهان هستم.آیا امکانه جابجایی با شما هست؟ فوق لیسانس اصفهان هستم.این ایملم هستش ###########
    ویرایش توسط Rezace : December 13th, 2015 در ساعت 02:04 AM دلیل: حذف آدرس ایمیل

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam88 نمایش پست ها
    یعنی واقعا نمیشه که نمیشه!
    آخه من تاریخ اعزامم خورده بود 1/12/94، بعد چند وقت پیش برای خودشون تغییر دادن به 1/10/94. من شانسی رفتم تو سایت استعلام نظام وظیفه فهمیدم. وگرنه خودشون که به آدم خبر نمیدن. رفتم+10 دلیلش رو نمی دونست گفت درخواست تمدید بده. درخواست دادم، گفت 1/2 و 1/4 پره، برام زد 1/6/95. البته به نظرم احتمالش خیلی کمه که موافقت بشه!! حالا گفتم اگه نشد، اگه کسی بخواد جابجا کنه و البته امکانش باشه، من حاضرم با هر تاریخی از سال 95 جابجا کنم. بخاطر پروژه هام باید تمدید کنم. آخه این چه وضعیه که هر بلایی دلشون میخواد سر سرباز جماعت میارن؟!!
    من فوق لیسانس-تهران هستم.
    سلام من فوق لیسانس از اصفهان خواهان جابجایی با شما هستم اگه امکانش باشه.################# ##ممنون
    ویرایش توسط Rezace : December 13th, 2015 در ساعت 02:09 AM دلیل: درخواست تماس با ایمیل

Junior Member

با سلام
    دوستان امروز ملاقات مردمی بود
    حدود 1000 نفر یا حتی بیشتر اومده بودند.
    بیشتر افراد هم برای تعجیل و تعداد کمی هم برای تمدید اومده بودند.
    چون شلوغ بود اصلا نمیپرسیند چرا. من درخواست تعجیل از 1/6/95 به 1/10/94 رو داشتم که همین یه جمله رو گفتم سردار زد 1/12. گویا میگفت 1/10 پرشده.البته شنیدم که یه تعداد افرادی که زودتر رفته بودند 1/10 هم زد براشون. من تقریبا نفر صدم بودم و تا اون موقع هم با درخواست همه موافقت کرده بودند.
    راستی تهرانی ها با شماره ### و شهرستانی ها با ########## تماس بگیرند تا از ملاقات مردمی بعدی خبردار بشوند.
    موفق باشید
    ویرایش توسط Rezace : December 16th, 2015 در ساعت 03:58 AM دلیل: حذف شماره تماس

Junior Member

کسی رفته پلیس +10 ببینه نتیجه ملاقات مردمی واقعا تاثیر داشته؟؟
    منکه رفتم تو سایت دیدم چیزی تغییر نکرده. یعنی سایت آپدیت نمیشه یا کلا ملاقات مردمی بی نتیجه بوده؟؟!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)