صفحه 95 از 111 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1106

موضوع: تالار ویژه جابجایی سرباز

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی سرباز

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    بهتره برید تعجیل بزنید یا برید ملاقات مردمی (6 شهریور) اینجوری دردسرش هم کمتر هست هم 100 % نتیجه میگیرید یا اینکه از الآن توی سایت نظام وظیفه تعجیل بزنید.
    برای ملاقات مردمی باید وقت بگیریم؟ کجا برگزار میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_omidi نمایش پست ها
    برای ملاقات مردمی باید وقت بگیریم؟ کجا برگزار میشه؟
    زنگ بزنید 197، البته نظام وظیفه های استان ها هم ملاقات مردمی دارند، فقط میگن تمدید و تعجیل در حدود اختیارات ما نیست!!!
    برای تهران وقت بگیرید نتیجه تهران قطعی هست یعنی 100% همه مشکلات حل میشه، حتی اگر نخواهید مشکلتون حل شه باز همه مشکل حل میشه، حتی کد هم عوض میکنند، محل آموزشی هم عوض میکنند و هر کاری که بخواهید انجام میدن.

Senior Member pouria007 آواتار ها

زنگ بزنید 197، البته نظام وظیفه های استان ها هم ملاقات مردمی دارند، فقط میگن تمدید و تعجیل در حدود اختیارات ما نیست!!!
    برای تهران وقت بگیرید نتیجه تهران قطعی هست یعنی 100% همه مشکلات حل میشه، حتی اگر نخواهید مشکلتون حل شه باز همه مشکل حل میشه، حتی کد هم عوض میکنند، محل آموزشی هم عوض میکنند و هر کاری که بخواهید انجام میدن.
    محل یگان هم عوض میکنن؟
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria007 نمایش پست ها
    محل یگان هم عوض میکنن؟
    اتفاقا من عمدا به یگان اشاره نکردم چون طبق نظر علما، نظام وظیفه فقط تا حد محل آموزشی میتونه دخل و تصرف کنه بعد از اون دست سازمان بکار گیرنده هست، البته نکته مهم این هست که مثلا اگر شما کدتون رو عوض کنید واسه نیروی هوایی یا برای سپاه یا یک ارگانی که مطمئن هستید میتونید انتقالی بگیرید قطعا در ادامه همونجا هستید پس می بینید که با این روش حتی میشه از فاجعه های انسانی بعدی جلوگیری کرد یعنی قبل از اینکه اوضاع از دست نظام وظیفه خارج بشه میشه جلوشو گرفت. به قول عزیزان پزشک: ((پیشگیری بهتر از درمان هست))

البته یادم رفت که به پست قبلی این رو اضافه کنم که مورد داشتیم تا آستانه سلفی گرفتن با عزیزان مسئول در ملاقات مردمی هم پیش رفته!!!!

اتفاقا من عمدا به یگان اشاره نکردم چون طبق نظر علما، نظام وظیفه فقط تا حد محل آموزشی میتونه دخل و تصرف کنه بعد از اون دست سازمان بکار گیرنده هست، البته نکته مهم این هست که مثلا اگر شما کدتون رو عوض کنید واسه نیروی هوایی یا برای سپاه یا یک ارگانی که مطمئن هستید میتونید انتقالی بگیرید قطعا در ادامه همونجا هستید پس می بینید که با این روش حتی میشه از فاجعه های انسانی بعدی جلوگیری کرد یعنی قبل از اینکه اوضاع از دست نظام وظیفه خارج بشه میشه جلوشو گرفت. به قول عزیزان پزشک: ((پیشگیری بهتر از درمان هست))

البته یادم رفت که به پست قبلی این رو اضافه کنم که مورد داشتیم تا آستانه سلفی گرفتن با عزیزان مسئول در ملاقات مردمی هم پیش رفته!!!!
    چه خوب )) کاش یه همچین چیزی هم واسه تقسیم شدن داشتیم
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

چه خوب )) کاش یه همچین چیزی هم واسه تقسیم شدن داشتیم
    نظر شما چه هست دوست عزیز اقدام میکنید، من متوجه شدم دوستانی که 01 بودن رو گاهی جاهایی مثل سیستان فرستادن خب واقعا خطرناکه البته امیدوارم ارشد ها رو اونجا نفرستند البته کسری خوبی داشته باشید شاید زیاد مهم نباشه.

نظر شما چه هست دوست عزیز اقدام میکنید، من متوجه شدم دوستانی که 01 بودن رو گاهی جاهایی مثل سیستان فرستادن خب واقعا خطرناکه البته امیدوارم ارشد ها رو اونجا نفرستند البته کسری خوبی داشته باشید شاید زیاد مهم نباشه.
    من میرم همین آموزشیو. سعی میکنم دنبال آشنا بگردم اگه پیدا نشد مدارک تک پسری رو تحویل بدم امیدوارم جای بدی تقسیم نشم! میگن ارشدا رو شهر خودشون میندازن امیدوارم همینطور باشه!

من میرم همین آموزشیو. سعی میکنم دنبال آشنا بگردم اگه پیدا نشد مدارک تک پسری رو تحویل بدم امیدوارم جای بدی تقسیم نشم! میگن ارشدا رو شهر خودشون میندازن امیدوارم همینطور باشه!
    امیدوارم مشکلتون حل شه، راستی من همکلاسی داشتم که شیرازی بودند و تک پسر هم بودند البته مدرک لیسانس بود خدمتشون نیروی انتظامی جهرم گذروندند.
    موفق باشید.

ازشد و تک پسر بودن مزیت خوبی هست احتمالش هست.

Junior Member Rezalight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوست عزیز احتمال اینکه از 01 بیوفتی سیستان خیلی خیلی پایینه اگه ارشد داشته باشی هم که تقریبا صفره
    جاهایی مثل محمد رسول الله و پادگان باهنر کرمان (نیروی انتظامی نه 05 ) احتمالشون خیلی بیشتره.
    من خودم شهید باهنر کرمان افتادم و پرس و جو کردم.
    خیالت راحت باشه
    یا علی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)